Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А защо никой не е честитил 15 години на сцена на Джен?? 09.01.2005 паметна дата. Честито Джен,продължавай да ни радвам с хитове,текстове и присъствие! Насладете се на първия й трак,който е издала под псевдонима "Моник".

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 16 години на сцена на феноменалната ни Галка ❤️ 
Поздравете се с този феноменален хит, който днес направи 19 млн. гледания на официалното клипче. 

 
Честити 16 години на сцена и на Преслава! Поздравете се и с този нейн топ проект. 

Още дълги години да ни радват и да устоят на всяка нова вълна конкуренция! 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

А защо никой не е честитил 15 години на сцена на Джен?? 09.01.2005 паметна дата. Честито Джен,продължавай да ни радвам с хитове,текстове и присъствие! Насладете се на първия й трак,който е издала под псевдонима "Моник".

 

Омг Джена от 2005 ли пее? Все си мислех че е от 2008. Нека се поздравим с нещо любимо!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на тези две селянки. Мога да кажа, че за 16 години почти заличиха евтинията и селянията която лъхаше от тях. Бая пари и време трябваха, но поне имаме доказателства че с упоритост се постига всичко. Било то и за две десетилетия. По добре късно, отколкото никога. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потрес! Джена изтри телефона на майка си и призна нещо страшно!

 21.01.2020 10:38 6053 прочита
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Неочаквано откровение на поп фолк певицата Джена предизвика истински потрес и много бурни реакции сред последователите й в социалните мрежи.

 

При скорошната си семейна зимна ваканция в Австрия изпълнителката явно е събрала кураж да излее емоционално послание във виртуалното пространство.  А над него публикува снимка, на която позира с любимия си Атанас Стоев-младши.

Джена подлуди с предизвикателна поза и съобщи, че... СНИМКА

1579554143_dzhena_1.jpg

"2019-а ми донесе нужното, остави в живота ми обичащите хора и "отнесе" ненужните със замах. Направи ме по-мъдра, спокойна и уверена. Заведе ме на много и различни нови места, срещна ме с всякакви хора и си научих уроците.

Имаше всякакви моменти на радост, обич, търпение, сдържаност, упоритост, които приложих и обогатих себе си!", пише Джена, която явно прави традиционната си равносметка за изминалата година.

Джена превзе къщата на Рамбо ВИДЕО

1579554528_dzhena_3.jpg

В упорито тиражирани информации се твърди, че чалга певицата вече изобщо не общува с майка си и сестра си и най-вероятно именно тях визира като "предатели". Неотдавна пред свои колежки дори, Джена наперено заявила, че даже е изтрила от телефона си контактите им.

Джена извади циците си в нощен клуб СНИМКА 18+

Всъщност влошените отношения и откровената вражда със семейството си Джена води от години, а причината, както изпълнителката неведнъж е изтъквала във времето, е, че те непрекъснато й искали пари, пише "Уикенд"./show.blitz.bg

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Омг Джена от 2005 ли пее? Все си мислех че е от 2008. Нека се поздравим с нещо любимо!

 

Хаха,нормално. При Джен винаги се редуват периоди на топ хитове и топ шитни.😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Donatella каза:

Потрес! Джена изтри телефона на майка си и призна нещо страшно!

 21.01.2020 10:38 6053 прочита
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Неочаквано откровение на поп фолк певицата Джена предизвика истински потрес и много бурни реакции сред последователите й в социалните мрежи.

 

При скорошната си семейна зимна ваканция в Австрия изпълнителката явно е събрала кураж да излее емоционално послание във виртуалното пространство.  А над него публикува снимка, на която позира с любимия си Атанас Стоев-младши.

Джена подлуди с предизвикателна поза и съобщи, че... СНИМКА

1579554143_dzhena_1.jpg

"2019-а ми донесе нужното, остави в живота ми обичащите хора и "отнесе" ненужните със замах. Направи ме по-мъдра, спокойна и уверена. Заведе ме на много и различни нови места, срещна ме с всякакви хора и си научих уроците.

Имаше всякакви моменти на радост, обич, търпение, сдържаност, упоритост, които приложих и обогатих себе си!", пише Джена, която явно прави традиционната си равносметка за изминалата година.

Джена превзе къщата на Рамбо ВИДЕО

1579554528_dzhena_3.jpg

В упорито тиражирани информации се твърди, че чалга певицата вече изобщо не общува с майка си и сестра си и най-вероятно именно тях визира като "предатели". Неотдавна пред свои колежки дори, Джена наперено заявила, че даже е изтрила от телефона си контактите им.

Джена извади циците си в нощен клуб СНИМКА 18+

Всъщност влошените отношения и откровената вражда със семейството си Джена води от години, а причината, както изпълнителката неведнъж е изтъквала във времето, е, че те непрекъснато й искали пари, пише "Уикенд"./show.blitz.bg

 

Е майка и 2017 беше в Несебър при нея и помагаше в отглеждането на малкия. Помня, че Джена ядеше краставици със сирене и копър и пиеше айрян, а майка и набиваше кюфтета.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Омг Джена от 2005 ли пее? Все си мислех че е от 2008.

Джена има няколко записани песни в периода 2005-2006 година с друг псевдоним /Нова Десислава 🤣/, и вече някъде началото на лято 2007 подписва с ПАЙНЕР и издава първата си песен за компанията /Грешни мисли/. Тя ми е  бивша комшийка, спомням си я като малка как подскачаше на ластик пред блока хаххаха. Сестра ми пък се имаше с нейната сестра, даже завършиха заедно средното си образование. 😀

  • Like 1
  • Wow 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Това вярно ли е,че Борис Дали се е разделил с жена си заради изневерите му?

https://show.blitz.bg/folk/bomba-boris-dali-se-razdeli-s-zhena-si-a-prichinite-sa-skandalni

Не знам защо непрестанно се подчертават женските му подвизи, като и тригодишните дечица знаят, че е бисексуален. 

  • Wow 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Това вярно ли е,че Борис Дали се е разделил с жена си заради изневерите му?

https://show.blitz.bg/folk/bomba-boris-dali-se-razdeli-s-zhena-si-a-prichinite-sa-skandalni

Що, Коцето ти омръзна и реши да минеш и през Борето ли? :D Да се готви Райнуш! Ти осъществяваш мечтата на всеки фен, не си поплюваш изобщо! :1000(33):

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Gerganafen каза:

Що, Коцето ти омръзна и реши да минеш и през Борето ли? :D Да се готви Райнуш! Ти осъществяваш мечтата на всеки фен, не си поплюваш изобщо! :1000(33):

Стига глупости. Между мен и Коце няма нищо. Просто ми казва някои неща. За Борето го разбрах какъв е, макар че ми бяха казвали, че бил голям сваляч, аз се уверих на съвместното му участие с Коцето и Илиян. 

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Beat. каза:

Е, не са ли кралици и двете в един ден да качат кадри от backstage на клип?

 

Да очакваме ли нов хейтърски дует? Джен да напуска одма Пайнер и да направи албум с Туцето! 

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Стига глупости. Между мен и Коце няма нищо. Просто ми казва някои неща. За Борето го разбрах какъв е, макар че ми бяха казвали, че бил голям сваляч, аз се уверих на съвестното му участие с Коцето и Илиян. 

Задяваше ли те Борьо?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

На Андреа 4 години и трябваха да си обработи и backstage кадрите. Истинска кралица на манипулациите!

Да направи хит със заглавие Манипулация!

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Да очакваме ли нов хейтърски дует? Джен да напуска одма Пайнер и да направи албум с Туцето! 

Задяваше ли те Борьо?

Нещо такова. Първият път аз уж влизах в стаята заради Коце, той ми прави място да седна при него докато дойде Коце. После след края на участието Борето ме прегръщаше и ми викаше ох, Танчее ама разбра, че май аз си харесвам Коце, защото каза на Коце, че съм дошла заради него иначе Борето така ме гледаше. 

  • Wow 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...