Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Може ли някой да ми каже този жесток хит от коя година е?🥰

 

2004 бейбе! Изкърти цялата държава тогава с тази песен и то без да и снима видеоклип или да е покровителствена от някоя голяма компания! Страхотни песни има Пепа, ама е много подценявана! Тази е една от тях:

 

 

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

2004 бейбе! Изкърти цялата държава тогава с тази песен и то без да и снима видеоклип или да е покровителствена от някоя голяма компания! Страхотни песни има Пепа, ама е много подценявана! Тази е една от тях:

 

 

Все още се пуска даже. Един от най-запазените ретро хитове.

Последно време си пускам Планета за фон и искам да кажа,че тая телевизия е пълен ташак. В малкото време,в което няма реклами постоянно се въртят малоумната песен с онзи грък на Счетоводителката и песните на Таня Маринова и Радко.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Все още се пуска даже. Един от най-запазените ретро хитове.

Последно време си пускам Планета за фон и искам да кажа,че тая телевизия е пълен ташак. В малкото време,в което няма реклами постоянно се въртят малоумната песен с онзи грък на Счетоводителката и песните на Таня Маринова и Радко.

Аз целия и албум от 2009 го обожавам, даже в колата си го слушам най-редовно. ♥️
Таня Маринова е страхотна, от новите изпълнители тя ми е най-любима. “Уникат” е много добро парче, но за съжаление не се забеляза достатъчно..


Да честитим и тук годишнините на двете емблеми на Пайнер - Преслава и Галче! Дай Боже да загърбят конфликта помежду си и най-накрая да ги видим помирени! Да продължават да бачкат все така стабилно и да не се дават на новите да ги изместят от върха! 

 

  • Thanks 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

2004

 

преди 10 минути, Амброжка. каза:

2004 бейбе! Изкърти цялата държава тогава с тази песен и то без да и снима видеоклип или да е покровителствена от някоя голяма компания! Страхотни песни има Пепа, ама е много подценявана! Тази е една от тях:

 

 

Thankss

Искаше ми се да участвам с нея в Чалгавизия, щото не съм запознат много с песните от този период.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Аз целия и албум от 2009 го обожавам, даже в колата си го слушам най-редовно. ♥️
Таня Маринова е страхотна, от новите изпълнители тя ми е най-любима. “Уникат” е много добро парче, но за съжаление не се забеляза достатъчно..


Да честитим и тук годишнините на двете емблеми на Пайнер - Преслава и Галче! Дай Боже да загърбят конфликта помежду си и най-накрая да ги видим помирени! Да продължават да бачкат все така стабилно и да не се дават на новите да ги изместят от върха! 

 

Безлична ми е както повечето открития на Пайнер. То си и личи де..тази песен й е 4 или 5 и няма никакъв прогрес,а в днешно време още  от първите 2 песни става ясно ще го бъде или не. Единици са тези като Яница,които прогресират 10 години след началото на кариерата си. Иначе песента й с Кичка като че ли се забеляза една идея повече от всичко останало нейно,но нищо особено.😁

 

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Beat. каза:

Райна ще го играе явно нещо като добро/зло. Ама Андреа го напправи още 2010 това.

 

"От един инат" , където беше ангел и дявол е от 2007. 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих, установих, че 2004 година е съдбовна за целия жанр. Има толкова емблематични събития, побрани само в този период - появата на Петя и Галя на музикалния небосклон; реализирането на първото мащабно турне на Пайнер; издаването на суперуспешните албуми на Деси Слава /самостоятелен и дуетен с Азис/ като самопродуциращ се изпълнител и разбира се надцакването и от Пайнер с появята на беста, от който тя не видя и 1 стотинка; реализирането на най-големия хит на Глория в комплект с Азис - Не сме безгрешни; появята на Мария в национален ефир като рекламно лице на бирата “Ариана” и раждането на творческия и псевдоним - Мара Отварачката; революционния клип на Камелия към “Ти си виновен”; май някъде тогава се появи на сцена и любимката ми Хабиби, барабар с Амет като самостоятелен изпълнител.. Егати плодородната година е била. 😲

 

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Пепа е скандална иначе. Има ли колежка,която не е оплюла?

 

Не мисля, би трябвало всички да са си минали реда. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Сега като се замислих, установих, че 2004 година е съдбовна за целия жанр. Има толкова емблематични събития, побрани само в този период - появата на Петя и Галя на музикалния небосклон; реализирането на първото мащабно турне на Пайнер; издаването на суперуспешните албуми на Деси Слава /самостоятелен и дуетен с Азис/ като самопродуциращ се изпълнител и разбира се надцакването и от Пайнер с появята на беста, от който тя не видя и 1 стотинка; реализирането на най-големия хит на Глория в комплект с Азис - Не сме безгрешни; появята на Мария в национален ефир като рекламно лице на бирата “Ариана” и раждането на творческия и псевдоним - Мара Отварачката; революционния клип на Камелия към “Ти си виновен”; май някъде тогава се появи на сцена и любимката ми Хабиби, барабар с Амет като самостоятелен изпълнител.. Егати плодородната година е била. 😲

 

🤣

Супер година! Моите любимки Герчу и Марче изкараха страхотни албуми, Гертрудис даже имаше номинация и за Певица на годината! Плюс емблематичния албум на Ивана "Нещо НеТипично" и т.н., и т.н.!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, xroflx9 каза:

Пепа е скандална иначе. Има ли колежка,която не е оплюла?

 

За Галена като я питаха каза - голяма купонджийка, много секси, не става за певица!

Малина - всеки би й завидял за тялото на тази възраст, освен това е много интелигентна, не става за певица!

Антонина е най-добрата ми приятелка в бранша, красива и умна, не става за певица! 

Това заслужаваше клип! 

преди 27 минути, Gerganafen каза:

По едно време скандализирах задавайки на всяка чалгарка, гостуваща на "Нов Фолк" един и същи въпрос: "Какво мислиш за Гергана?" :D Пепа беше отговорила нещо от сорта на "Изобщо не си правя труда да мисля за нея". Жестока!

 

 

С тази песен поде новогодишното си участие наскоро! ПЛЕЙБЕК! 

преди 22 минути, Амброжка. каза:

Сега като се замислих, установих, че 2004 година е съдбовна за целия жанр. Има толкова емблематични събития, побрани само в този период - появата на Петя и Галя на музикалния небосклон; реализирането на първото мащабно турне на Пайнер; издаването на суперуспешните албуми на Деси Слава /самостоятелен и дуетен с Азис/ като самопродуциращ се изпълнител и разбира се надцакването и от Пайнер с появята на беста, от който тя не видя и 1 стотинка; реализирането на най-големия хит на Глория в комплект с Азис - Не сме безгрешни; появята на Мария в национален ефир като рекламно лице на бирата “Ариана” и раждането на творческия и псевдоним - Мара Отварачката; революционния клип на Камелия към “Ти си виновен”; май някъде тогава се появи на сцена и любимката ми Хабиби, барабар с Амет като самостоятелен изпълнител.. Егати плодородната година е била. 😲

 

Не мисля, би трябвало всички да са си минали реда. 🤣

Хабиби май 2005 се появи началото, наскоро издирвах! 

 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Супер година! Моите любимки Герчу и Марче изкараха страхотни албуми, Гертрудис даже имаше номинация и за Певица на годината! Плюс емблематичния албум на Ивана "Нещо НеТипично" и т.н., и т.н.!

Гергана беше във вихъра си, имах чувството, че ще потече и от чешмата. Към днешна дата името и всява само спомен за една безвъзвратно затрита кариера. :cry2:

@asylum Албума и е от 2005, ама преди това ми се струва, че беше включена с няколко парчета в сборките на Кристал от 2004. Може и да греша де, аз тогава бях заслепен от Фатме и не виждах по-далеч от Раднево. 😀

  • Like 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Амброжка. каза:

Гергана беше във вихъра си, имах чувството, че ще потече и от чешмата. Към днешна дата името и всява само спомен за една безвъзвратно затрита кариера. :cry2:

@asylum Албума и е от 2005, ама преди това ми се струва, че беше включена с няколко парчета в сборките на Кристал от 2004. Може и да греша де, аз тогава бях заслепен от Фатме и не виждах по-далеч от Раднево. 😀

Много разсъждавах над този въпрос, може би трябва да отидем на регресия, за да си спомним с точност!

Помня, че се появи през пролетта с Ялнджъ дюня и още същата година изстреля и албум, значи по-скоро май е било 2005. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Beat. каза:

А Мария май си е направила филм за 20-те години.

Досега Емилия, Цветелина Янева, Анелия и Тони Стораро са говорили

 

Едвам си ги изсмукахме от пръстите тези...даже не кой знае колко силни думи.:1000(29):

Помня първия й хит "Спомен", който всички хора бяха полудели по тази песен - да, така е. И после? После спомените ти се губят. :3fdb8960598fa63e:

Пожелавам ти някой ден много да се гордееш с Марая. Мм, да, страхотен филм.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Едвам си ги изсмукахме от пръстите тези...даже не кой знае колко силни думи.:1000(29):

Помня първия й хит "Спомен", който всички хора бяха полудели по тази песен - да, така е. И после? После спомените ти се губят. :3fdb8960598fa63e:

Пожелавам ти някой ден много да се гордееш с Марая. Мм, да, страхотен филм.

Е, хванали са я набързо в коридора, с папки под мишница. Тя е в годишно приключване и не смогва да вдигне глава от работа. И това е много, евала! Само й разпиляват мислите с глупости. 

Не спомена, че имаха дует - явно я е срам. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...