Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 9 минути, zai4eto82 каза:
Анна- Мария била на 26- тя по-малка от мен. 😮
A изглежда на много повече. Сега я пита зрител на поздравите по Фен Тв.

Аз мислех, че е на 35

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Teмата не е за нея обаче, дори за теб не е трудно да го схванеш. 

Темата и за мен не е, ама като гледам коментираш какво схващам и какво не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики пак е в Пуерто Рико да помага след последните земетресения тъй като Тръмп е отказал да помогне:

Тръмп е за разстрел- да не помогне на Пуерто Рико. Пак Рики се е включил да помага и разни доброволци. Трудно е да не се вбесиш от липсата на подкрепа, която островът получи от Тръмп и дори от правителството на Пуерто Рико. Защо някой нарочно би оставил цял остров от хора да страда, когато очевидно има ресурси, които да им помогнат? Както каза Рики, това е просто чисто зло. Истинските герои са пуерториканците на сушата и доброволците, които са отишли на острова, за да направят всичко възможно, за да осигурят реална спешна помощ. Рики се погрижи да ги извика.„И на всички доброволци, които. Без да чакате нищо в замяна, дайте всичко за благополучието на своите сънародници, БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ”, написа той.Тъжно е как пуерториканските граждани, доброволци и хора като Рики Мартин правят повече за острова, отколкото самото правителство.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако гледаме часовата разлика с Пуерто Рико, новият сингъл на Рики у нас излиза в 00:00 часа. При тях сега е 1:29 pm.

Рики в инстаграм сега: Днес е един много специален ден. Няма съмнение. Луд съм да гледате клипа днес.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tiburones е красива балада с ясно послание за любов, съюз и най-вече приемане.

 

За видеоклипа на „ Tiburones “ Рики Мартин работи с пуерториканския режисьор Качо Лопес, който илюстрира социалния възглед за огромните превратности, които живеят днес в света, произтичащи от раздялата, омразата и неразбирането,Заснет миналия декември в роднoto му Пуерто Рико, късометражният филм представлява глътка живот, когато съюзът е все по-необходим, за да бъде по-силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Забранено е да се обръщаме към потребители в ж. р.

защо да е забранено като е жена

в България има три рода моля, моля

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Ами аз съм наказван за това.

да си ги корегират мен не ме интересува кой за какъв се самоопределя а какво представлява отстрани

мерси

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Brian каза:

защо да е забранено като е жена

в България има три рода моля, моля

И @VulkoIsTheBest беше наказан, че нарече един потребител Василена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

 

Бива. Верно твоя коментар де е под клипа, искам да даря своя ъпвоут и да те направим освен топ фенка на Рики у фейса, и топ коментаторка на клипа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...