Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

Дай му ма, наркоманка!

 

Е дори тя ще хареса Меди. Но аз имам друг проблем, ох, как да го споделя не знам, не знам и какво да правя.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Хора, помогнете - какво да си поръчам от Хепи? Гладна съм и ме мързи. Целувки.

Салата с киноа и бяла риба. На мен ми е много любима и се наяждаш перфектно без да ти е тежко. 

  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9 отварям си Тик-ток да гледам клипчета и да кринджвам и ВТОРИЯТ recommendation беше Марио Мехало... не мога повече!!! Стреснах се и си метнах телефона, цял късмет е, че нищо му няма. Страх ме е да вляза в банята да не потече и от чешмата...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

 

 

преди 1 час, Beat. каза:

 

Благодаря ви милички! Ще им хвърля по едно око. Вие гледали ли сте клипчета на това сладурче? Аз като си харесам някой ужас първо неговите ревюта гледам и ако ми хареса си го пускам.

 

преди 1 час, Blueberry каза:

@xroflx9 отварям си Тик-ток да гледам клипчета и да кринджвам и ВТОРИЯТ recommendation беше Марио Мехало... не мога повече!!! Стреснах се и си метнах телефона, цял късмет е, че нищо му няма. Страх ме е да вляза в банята да не потече и от чешмата...

Странно,в последно време не съм забелязал да го бутат много както през пролетта/лятото,но честно да ти кажа предпочитам него пред гнусарите в чалгата. Иначе сега като започнат Капките и Хилда с нейната дебилна усмивка почне пак да го хвали докато й текат лигите може пак да ми опротивее. Между другото една приятелка почти заби най-добрия му приятел,ще взема и аз да прегреша с Марио.🍆💦

А това Тик Ток много се чудя дали да си го изтегля.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Благодаря ви милички! Ще им хвърля по едно око. Вие гледали ли сте клипчета на това сладурче? Аз като си харесам някой ужас първо неговите ревюта гледам и ако ми хареса си го пускам.

Не, изобщо никакви ревюта или трейлъри не гледам. Като реша пускам някакъв филм, без да знам нищо предварителнo. Дори и този, който пратих е с малко смотан трейлър, ама нищо.. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към предложение за готинко филмче, докато имам малко време да релаксирам един хорър, целувки и мерси.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...