Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Starboy каза:

И аз се присъединявам към предложение за готинко филмче, докато имам малко време да релаксирам един хорър, целувки и мерси.

Какви ужаси харесваш? Такива с много кървища или баш ужаси,които те държат в напрежение до края тип SAW?  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Какви ужаси харесваш? Такива с много кървища или баш ужаси,които те държат в напрежение до края тип SAW?  

Вторият тип определено.. въпреки, че понякога ми се гледа и нещо с убиец примерно, за да има леко напрежение-съспенс и така нататък.. обаче харесвам някакви мистични, сканални и да държат в напрежение докрая, примерно нещо катo Sinister, ако го знаеш, мноого добър! 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Какви ужаси харесваш? Такива с много кървища или баш ужаси,които те държат в напрежение до края тип SAW?  

 

maxresdefault.jpg

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Виж си известията тук бе, льольо!

А ти скайп

968f63613e6.jpg 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Вторият тип определено.. въпреки, че понякога ми се гледа и нещо с убиец примерно, за да има леко напрежение-съспенс и така нататък.. обаче харесвам някакви мистични, сканални и да държат в напрежение докрая, примерно нещо катo Sinister, ако го знаеш, мноого добър! 

Мога да ти предложа и ужас с елементи на комедия-Мъртвешки сняг 2 / Dead snow/. Вярно че е много малоумен и правен с малко бюджет,но съм се смял много на него.😁

 Ако те кефят и ужаси с фантастика в тях  Последен изход /Final destination/, Cabin in the woods,The thing,Overlord..

Hostel също е с интересен сюжет.

В момента нещо подобно на SAW  не мога да се сетя.😕

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Мога да ти предложа и ужас с елементи на комедия-Мъртвешки сняг 2 / Dead snow/. Вярно че е много малоумен и правен с малко бюджет,но съм се смял много на него.😁

 Ако те кефят и ужаси с фантастика в тях  Последен изход /Final destination/, Cabin in the woods,The thing,Overlord..

Hostel също е с интересен сюжет.

В момента нещо подобно на SAW  не мога да се сетя.😕

561979.png 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

въпреки, че понякога ми се гледа и нещо с убиец примерно, за да има леко напрежение-съспенс и така нататък.. 

Това което предложих и на @xroflx9 е подходящо.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може да ми помогне да намеря една песен? Днес я даваха по Сити към 19 без 20.Пееше я мъж с татуси и по двете ръце,а на някои сцени беше с балет. Името му беше нещо от типа М. И фамилията му,а заглавието на песента беше с една дума. Иначе песента не е нова..предполагам че е на около и над 10 години.😕

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, xroflx9 каза:

Някой може да ми помогне да намеря една песен? Днес я даваха по Сити към 19 без 20.Пееше я мъж с татуси и по двете ръце,а на някои сцени беше с балет. Името му беше нещо от типа М. И фамилията му,а заглавието на песента беше с една дума. Иначе песента не е нова..предполагам че е на около и над 10 години.😕

@Starboy @Blueberry вие имате ли идея понеже сте по навътре в нещата със световната музика?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , xroflx9 каза:

@Starboy @Blueberry вие имате ли идея понеже сте по навътре в нещата със световната музика?

Не мога да се сетя за такава песен с това описание... 😕 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Не мога да се сетя за такава песен с това описание... 😕 

Добре,надявам се,че тия по Сити не си сменят плейлистите всеки ден и днес също я пуснат.😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...