Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

В момента Рики пуска някакви думи, които са заглавия на песни на испански. Май скоро идва най-после албума. 

Липсата ти из форума се усети. 3 дена вече не знам кво ставало с Рики. Ко стана? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dominatora каза:

От 15 юни решават да ги отворят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dominatora каза:

 

преди 1 час, zai4eto82 каза:

От 15 юни решават да ги отворят. 

Поне към момента официалната заповед не казва нищо конкретно за отваряне на дискотеки и подобни, освен че не се включват в обектите, на които им е разрешено да отварят от 26 май нататък. 

Ще линкна и тук фърчащия пидиеф дето е качен на въпросната 

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/26/rd-01-277.pdf

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изявите на Рики: 30 май: концерт с латино изпълнители за лекарите в Мексико
 
2 юни- Шоуто на Елън
5 юни- жури в 'RuPaul's Drag Race All Stars
 
Дано каже нещо за новия албум при Елън. 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече имаме заглавие на песен номер 4 от новия албум на Рики Мартин. Заглавието на песента е Recuerdo.

Дотук Рики е казал четири заглавия на песни:

1.SIMPLE
2.CAE DE UNA
3. QUIÉREME
4. RECUERDO

Предстоят още заглавия със снимки на песни от албума. Сигурно юни ще го има албума. 

100857212_3143029352429057_8454749577235398656_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално: Новият албум на Рики Мартин се казва PausaPlay. Една от песните в албума е дует със Стинг. Е на това му се казва изненада.  :P

Рики Мартин винаги прави дуети с най-големите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 19:00 часа наше време, Рики Мартин заедно с Дуа Липа, Джейсън Деруло, Ники Джем, Беки Джи, Женкарлос, и други ще пеят, за да събират пари за благотворителност. Ще се предава на живо онлайн:

99123328_3144987245566601_1500971656976269312_o.jpg

 

Започва се избухването на Рики. От 29 май до 5 юни Рики ще има доста изяви. Към гостуванията му в предавания, прибавяме и участието му в Today Show на 3 юни. Ще бъде супер яко и това е само началото.

Идва албума, идват и предаванията. Рики ще пее в Today Show. 

 

Йеееее, Рики в Today Show:

 

 

 

 

EZGsADIXYAApYb0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо като Нова година ще е за мен:

Графика на Рики Мартин- 29 Май: OHM Live- Концерт- Global Gift Foundation- ще се събират пари за благотворителност.
 
30 май- Концерт да се благодари за лекарите в Мексико.
2 юни: Шоуто на Елън
3 юни: Today Show,
5 юни: RuPaul’s Drag Race All Stars- Рики ще бъде жури.
 
Повечето са виртуални, но важното е,че ще участва. В Today Show е интересно какво ще пее. 
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето,че Рики продължава да обявява списъка с песни от новия си албум. Днес преди 2 часа е обявил песен номер 5 от албума, която се казва Cantalo:

ricky_martin:

CÁNTALO #PausaPlay
2 hours ago

Още инфо за новият албум на Рики. Албумът се казва PausaPlay и ще бъде в две части. Първа част ще се казва Pausa  и ще съдържа 5 песни. Първата част ще излезе след няколко седмици. Втората част на албума ще се казва Play и ще се състои от 6 песни, които ще бъдат по-енергични и по-танцувални и втората част ще излезе през септември.  В албума ще има дует със Стинг, Farruko, Pedro Capo, Nicky Jam. Интересно как е разделил албума на 2 части. Още инфо за албума скоро. 

EZHxaKBXkAEZLQ5.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес сутринта как се събудих само с каква новина- Рики така изненадващо изстреля първа част на албума си Play с 6 песни без да обяви дата. Останалите 5 пасни във втората част Play на албума през септември.

Никой май досега не е пускал така албум без да обяви дата. Само положителни коментари има за песните. и интересна обложка има EP-а. 

Ева Лонгория за новите песни на Рики преди часове: Благодаря ти, Рики Мартин за това, че ни напомняш, че понякога трябва да ударим ПАУЗА ❤️ #PausaPlay #Pausa #RickyMartin:
 
Eva Longoria Baston:
 
Thank you
@Ricky_Martin
for reminding us sometimes we just gotta hit PAUSE #PausaPlay #Pausa #RickyMartin:
 
Една от дуетните певици в албума- Carla, която пее Recuerdo: Щастлива съм да бъда от тази част пълна с любов. Какво велико удоволствие е да работя с теб, Рики:
 
Рики за новия си албум: Много се вълнувам да представя тази първа част от моя албум #PAUSAPLAY. Това беше работа, изпълнена с емоции и съм изключително доволен от постигнатото.
 
 

EZI0SmzU8AEi3v-.jpg

Carla.jpg

Ricky.jpg

Рики: Благодаря на всички изпълнители, които ме придружиха, чувствам се безкрайно благодарен, че ви имам Стинг, Карла Морисън, Резиденте, Педро Kапо, Cigala, Bad Bunny и на целия ми екип за това, че съм част от това приключение, продължаваме напред

 

 

Ricky 2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден, не кой знае какъв в карантина, но за Рики Мартин 28 май има друго значение. Изненадвайки феновете с нов EP озаглавен PAUSA- първата част на албума след 2015 последния му албум A Quien Quiera Eschuchar с колаборации със Стинг, Карла Морисън, Педро Капо, Diego El Sigala между тях. Пълен с интроспективни, трогателни и меланхолични текстове, шест-песенният сет се ражда от състояние на уязвимост и нужда от изцеление чрез музика. "[Чрез тази музика] споделям страховете си, несигурността си, моментите на паника, които изпитвах през цялата тази карантина", казва Рики пред Билборд.

Рики Мартин стартира кампания за запазване на здравните работници в безопасност на фона на коронавирус
Във времена на смут, Мартин предлага Пауза (Пауза) вместо друг албум, който ще бъде издаден, наречен Movimiento (Movement). "Обичам да купонясвам, но не е моментът за това. Трябваше да променим концепцията и създадох два отделни албума. Пауза е по-спокоен и релаксиращ и се надяваме през септември да пуснем втория, наречен Play с повече ударна музика" ," казва Рики.
 
Всички песни на ЕП, с изключение на издадената по-рано „Tiburones“, са колаборации с изпълнители, с които Martin никога не е сътрудничил, преди да включи мексиканската певица-автор на песни Морисън. „Обсебен съм от гласа на Карлита и съм обсебен от начина, по който тя разказва история. И така, аз й се обадих. Първоначално тя мислеше, че я моля да напише песен за моя албум и казах:„ Не, аз искам да пея с теб ", спомня си Мартин.
 
За песента със Стинг: Отваряйки EP с това зашеметяващо сътрудничество със Sting, който пее на испански език, Мартин задава тона на останалата част от албума: прост, но силен и велик. „Големите неща са винаги прости, като любовта, която има в въздишка и ми напомня защо съм жив“, пее Мартин. За това как са създадени песента и мелодията, разказва Мартин. „Обадих се на Стинг и му казах:„ От този момент трябва да излезе нещо красиво и това трябва да е музика “. Обадих му се да излезе от зоната си на комфорт, защото всъщност не обичам да питам хора и той каза „да“, да му изпратя каквото имах и той хареса това, което му изпратих. И той нямаше нищо против да пее на испански. сбъдната мечта."
 
 
Обложката на новия албум PAUSA на Рики е по идея на мъжа му Джоан. Мъжа му също дава идеи за песни, както и децата му. Децата на Рики му казват кое им харесва и кое не:
 
Турнето с Енрике Иглесиас не се отменя през септември. Рики не си представя живота без музика и да не бъде на сцена. 

100530375_10158354183576081_4225612679500267520_o.jpg

Мартин отбелязва, че таймингът е това, което го е вдъхновило да предаде PAUSA нетрадиционно: „В момента, когато чух песните завършени, разбрах, че след традиционния процес на издаване на албум не беше най-подходящият път за мен. За първи път в кариерата ми исках да го споделя по моя начин и да позволя на елемента „изненада“ да върши своята магия. Това, което ще намерите в този EP е прозрачност, романтизъм, носталгия и много живот. "

Новият албум на Рики е продуциран от самия него, както и от Хулио Рейес, който донесе второто Американско Грами на Рики за последния му албум от 2015. Без съмнение, PAUSA е забележителен в забележителната кариера на Рики Мартин. И за наша радост, този проект представя предстоящо второ EP, озаглавено PLAY, включващо още ритмични песни, които ще бъдат обявени скоро. 

Наред с пускането на PAUSA, Фондацията Рики Мартин продължава своите хуманитарни усилия, в момента насочени към подпомагане на уязвимите общности в Пуерто Рико и Доминиканската република, които са изложени на висок риск за COVID-19

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Рики е довършен по време на пандемията. Рики е бил сам вкъщи в дома си в Ел Ей и сам е създавал песни, мелодии заключен в студиото си като е получавал помощ от композитори, текстописци от разстояние по телефона, Скайп. Сам е довършил сглобяването на песните с помощта на екипа си от разстояние. Браво на Рики. Създал е магия. 👏👏👏👏

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики за новия албум: Първоначалната идея беше да издам цял албум, над който работя месеци наред, но Мартин смяташе, че ритмите, които имаше, не са най-подходящите за момента. "Казах" Sony, нека разделим албума на две. Нека започнем малко по-спокойно сега и нека партито да дойде по-късно “, каза той. "Това, което представям, тези четири песни, са вълшебни неща, които се случиха в карантината, как да се обадя на Стинг, как да говоря с Карла Морисън."

Всички песни са записани от разстояние, съответно с изпълнителите в Лондон, Париж, Пуерто Рико и Доминиканската република; и звуков инженер Енрике Лареал в Ню Йорк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така се рекламира нов албум по време на пандемия. Рики дава онлайн интервюта с пресата от вкъщи:

Да не споменаваме вчера онлайн концерта от Маями , където пя една от новите песни от албума. Днес пък друг онлайн концерт в Мексико да се благодари на лекарите, където Рики също участва онлайн. Утре пък в Шоуто на Елън пак онлайн, на 3 юни пък в Today Show пак онлайн. Онлайн промоция на албума прави. 

Новият албум на Рики е номер 1 в Чили, номер 4 в Аржентина, Испания, Колумбия, номер 23 в Русия, номер 10 в Германия, в Америка е номер 16, в Полша е номер 12, номер 7 в Нова Зеландия и Португалия, номер 5 в Мексико и Еквадор, номер 19 в Италия, номер 20 в Швейцария, номер 22 във Франция, номер 38 в Канада, номер 45 в Австралия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България сме много зле- чак на номер 158 новия албум на Рики, а харесваме новия албум на Гага- абсурд просто.

Интересно как Шакира и Енрике Иглесиас никога не са били номер 1 в Билборд 200, а Рики е бил и все още държи рекорда.  Бънито е влязъл на номер 2 с новия си албум в Билборд 200, много учудващо. За малко е щял да мине рекорда на Рики, но не е успял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...