Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Fast каза:

https://www.16personalities.com/bg

Миналия месец намерих този тест за характер, и бих казал че е много по-точен от хороскопите. Прочете ми характера като книга. Съветвам ви да го пробвате.
Аз съм INFP (Mediator)

За трети път си правя тоя тест в рамките на 2 години и всеки път си забравям предходния резултат. Сега ми излезе 

Предприемач
ESTP-A
  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Кити верно ни каза "щом аз не виждам, няма да виждате и вие. Вземи този ултра червен фонт". Кралица под прикритие!

На всичкото отгоре и болднат, хич да не можеш да не я забележиш!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

https://www.16personalities.com/bg

Миналия месец намерих този тест за характер, и бих казал че е много по-точен от хороскопите. Прочете ми характера като книга. Съветвам ви да го пробвате.
Аз съм INFP (Mediator)

Вашият личностен тип е:
Защитник
ISFJ-A
:1000(29):
  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

https://www.16personalities.com/bg

Миналия месец намерих този тест за характер, и бих казал че е много по-точен от хороскопите. Прочете ми характера като книга. Съветвам ви да го пробвате.
Аз съм INFP (Mediator)

За този тест знам от приятели, че на места в ЮК и Германия е бил част от интервюто им за работа. Аз съм активист, за втори път го правя, първият беше преди година и пак излезе същото г

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.06.2020 г. от 0:46, Fast каза:

https://www.16personalities.com/bg

Миналия месец намерих този тест за характер, и бих казал че е много по-точен от хороскопите. Прочете ми характера като книга. Съветвам ви да го пробвате.
Аз съм INFP (Mediator)

Вашият личностен тип е:
Виртуоз
ISTP-a

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 днес гледах (за 15-ти път) епизода на Glee с Рики, много му отиват такива роли. И после пак играха с Дарън Крис в American Crime Story, дано скоро пак го видим на малкия екран.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

@zai4eto82 днес гледах (за 15-ти път) епизода на Glee с Рики, много му отиват такива роли. И после пак играха с Дарън Крис в American Crime Story, дано скоро пак го видим на малкия екран.

 

Добре де, всички много хубаво, но ако не е тайна, защо за 15ти път? Аз даже не помня че Рики участвал там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Добре де, всички много хубаво, но ако не е тайна, защо за 15ти път? Аз даже не помня че Рики участвал там. 

Защото гледам сериала за 15-ти път :D Но най-много съм гледала серията, в която всички двойки се разделиха, понеже обожавам изпълнението им на The Scientist.. или сигурно съм мазохист. Или пък садист, който не иска дори и телевизионните герои да са щастливи. Не знам.

Но съм същият тип като теб и @Willy. Сигурно и вие сте хахо като мен.

Fun fact, Blueberry си го измислих точно от Рейчъл Бери, аз съм същата кукундрела, само че не ме мандръска 2-метров куортърбек, ма и тва ще стане.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Защото гледам сериала за 15-ти път :D Но най-много съм гледала серията, в която всички двойки се разделиха, понеже обожавам изпълнението им на The Scientist.. или сигурно съм мазохист. Или пък садист, който не иска дори и телевизионните герои да са щастливи. Не знам.

Но съм същият тип като теб и @Willy. Сигурно и вие сте хахо като мен.

Fun fact, Blueberry си го измислих точно от Рейчъл Бери, аз съм същата кукундрела, само че не ме мандръска 2-метров куортърбек, ма и тва ще стане.

Интересно. Е, щом ти харесва :) Аз имам спомен че с много упорство стигнах до финала, ама беше голяма мъка. Даже не ми беше интересно да го хейт уочвам някъде след средата на трети сезон, ама по онова време гледах сериали докрай, колкото и да са зле ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Blueberry каза:

@zai4eto82 днес гледах (за 15-ти път) епизода на Glee с Рики, много му отиват такива роли. И после пак играха с Дарън Крис в American Crime Story, дано скоро пак го видим на малкия екран.

 

Aз имам епизода дето пее Рики Sexy and I know it на испански и La Isla Bonita, където Рики е много секси и танцува също с актрисата. 

Много коментирано му беше участието на Рики в Glee. Никога дотогава не следях Glee. American Crime Story за убийстовто на Версаче също ги имам епизодите. Рики участваше и в един испански музикален сериал също преди 2-3 години мисля, че беше. Засега не се знае нищо за филми. 

Иначе след няколко промени, утре Рики най-после трябва даде поредното онлайн интервю от вкъщи за Елън, също утре ще дава и радио интервю онлайн за Cadena Dial, Испания. 

Вчера дава за El Hormiguero.  

Сега гледам, че Рики на 25 юни ще пее да помогне на LGBT обществото и хората в нужда за Iheart Radio заедно с Адам Ламбърт, Сия, Кети Пери и други. Иначе турнето на Рики с Енрике Иглесиас не се отлага засега. 

104432765_3989852254365428_70647440954998713_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Добре де, всички много хубаво, но ако не е тайна, защо за 15ти път? Аз даже не помня че Рики участвал там. 

Mного си изтървал. Много секси глас има Рики:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преведоха ми новата на Исмаил

Накара ме да запаля цигара

Накара ме да запаля цигара.
Сутринта се събудих, стаята ми е разхвърлена.
Напил съм се и съм разхвърлил.
Нито лицето ми може да се усмихне, нито болката ми свършва.
Причината си ти любовта ми, обичам те.
Накара ме пак да запаля цигара.
Не може да се трае, не свършва тази болка.
Не мога да разбера.
Не мога да направя нещо.
След теб, виж само аз останах в света.
 
Не е ли е жалко, и аз съм човек.
Не е ли е грях, нали ти бях в молитвите.
Какво стана? Какво намерих?
 
Сърцето ми е станало на парчета.
Пробито, зашито на парчета.
Със сълзи на очите ми ме прокълна, и ме остави.
Взе ми сърцето, ти ме направи така.
За последен път ще падаш от очите ми.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...