Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Gerganafen каза:

Значи ни чете! ❤️ + една положителна точка от мен!:1000(14)::D 

Галче, не ме мрази, аз просто се бъзикам. Моля те, направи един дует с Гери, за да се класира за Завръщане на 2020:Vishenka_05: Ако го направиш, ще изместиш от сърцето ми толбухинската скочубра и ще те браня редом с Клеа!

Галошче, аз те моля да помогнеш на някогашната си дружка Хабиби - време е да възкръсне от пепелта с някое Ламборгини, може и Ферари!

преди 1 час, Fast каза:

На някои им е пропуснала песните след 8.

Не е. Обикновено после връща телевизора и на другия ден докладва. 

 

преди 4 минути, Гальо каза:

То тя е избрала само дуети. От дуетна певица кво да се очаква :D 

Аз ако бях на нея, 20 свои щях да избера. Някой да пише на Екстра Нина или Тони Дачева да изберат само свои песни.

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Не е. Обикновено после връща телевизора и на другия ден докладва. 

 

За Радко, Гергана, Роксана и Юнона не е писала след 20:00 какви са били песните.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

На някои им е пропуснала песните след 8.

Не са ги излъчили някои песни дето са в листата в А1. 

Бутилка, Аларма, Сама, Хайде откажи ме, Боже прост  изобщо не са давани. 

Изобщо много от песните в листите на А1 не са излъчвани. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Не са ги излъчили някои песни дето са в листата в А1. 

Бутилка, Аларма, Сама, Хайде откажи ме, Боже прост  изобщо не са давани. 

Изобщо много от песните в листите на А1 не са излъчвани. 

Значи ще си чакам да ги пуснат в A1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:

За Радко, Гергана, Роксана и Юнона не е писала след 20:00 какви са били песните.

Какво неуважение към селекционния труд на тези прими :( 

преди 3 минути, Fast каза:

Значи ще си чакам да ги пуснат в A1.

Те май по ТВ пускат 20, Галена е изтипосала 20 и кусур е А1. А ти междувременно защо не се отбиеш в нашата тема за Любими песни, които харесваме? :)

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

А ти междувременно защо не се отбиеш в нашата тема за Любими песни, които харесваме? :)

Участието ми няма да е много полезно. Трудно ми е да посочвам категорични фаворити, и ще напиша някакви изсмукани от пръстите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Участието ми няма да е много полезно. Трудно ми е да посочвам категорични фаворити, и ще напиша някакви изсмукани от пръстите песни.

О, пиши просто каквото се сетиш или слушаш напоследък. Със сигурност имаш много повече от 20 харесвани песни, ако не любими. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Участието ми няма да е много полезно. Трудно ми е да посочвам категорични фаворити, и ще напиша някакви изсмукани от пръстите песни.

"Пиши Клеа и Мая и да си одим!" :D 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Ето кои са най-търсените албуми на „Пайнер“ тази пролет
  • Preslava-2.jpg
  • Класация на „Планета“ показва как се позиционират музикалните албуми с марка “Пайнер” през Пролет 2020. И в средата на април много от потребителите на различните стрийминг платформи като Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Anghami и други избират да слушат звездите от най-голямата музикална компания у нас.

     

    Преслава представи албума “Да гори в любов” през септември 2019-а, и оттогава песните в него се радват на голям интерес сред феновете. Така е и през април, защото това е албумът, поставен под Номер 1 в Топ 5 PlanetaOfficial. 

    Второто място, според търсенето в стрийминг платформите, е албумът на Емануела “Нотариално заверен”.

    Една позиция по-надолу е Анелия хитовете, обединени в “Дай ми още”.

    Четвъртото място в Топ 5 PlanetaOfficial през тази пролет се заема от Фики парчетата в “Is This Love”, чиято промоция зрителите на телевизия “Планета HD” още помнят.

    Петата позиция е за албума на Яница – “Изкушение” и песните, селектирани в него.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Топ изречение! :D

Ама вярно, тази Галена е такъв уникален творец, от-до си пише песните жената, че и клиповете са по неин сценарий. Да не мислите, че пее някакви долнопробни кючеци със Сторарови за след 2 през нощта - и дума не може да става за нещо такова при нея! Преса и на малкия й пръст не може да стъпи, нищо, че пусна 5 нови песни крадени от 5 различни автори и й пеят уж "пълнежите" по музикални формати.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:
  • Ето кои са най-търсените албуми на „Пайнер“ тази пролет
  • Preslava-2.jpg
  • Класация на „Планета“ показва как се позиционират музикалните албуми с марка “Пайнер” през Пролет 2020. И в средата на април много от потребителите на различните стрийминг платформи като Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Anghami и други избират да слушат звездите от най-голямата музикална компания у нас.

     

    Преслава представи албума “Да гори в любов” през септември 2019-а, и оттогава песните в него се радват на голям интерес сред феновете. Така е и през април, защото това е албумът, поставен под Номер 1 в Топ 5 PlanetaOfficial. 

    Второто място, според търсенето в стрийминг платформите, е албумът на Емануела “Нотариално заверен”.

    Една позиция по-надолу е Анелия хитовете, обединени в “Дай ми още”.

    Четвъртото място в Топ 5 PlanetaOfficial през тази пролет се заема от Фики парчетата в “Is This Love”, чиято промоция зрителите на телевизия “Планета HD” още помнят.

    Петата позиция е за албума на Яница – “Изкушение” и песните, селектирани в него.

Това е старо вече. Сутринта го казах. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете през 2015 не бяха готови за тази песен. Толкова различно, модерно и красиво звучи. Представям си какъв арт клип можеше да издържи, но Прес явно не е искала да отвърже кесията.

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Феновете през 2015 не бяха готови за тази песен. Толкова различно, модерно и красиво звучи. Представям си какъв арт клип можеше да издържи, но Прес явно не е искала да отвърже кесията.

 

Подкрепям. Яд ме е, че даже не изпяха някъде тоя дует - само със слайдшоуто си остана, а е супер! На някакъв лайв бяха помолили Преса да го запее и тя даже беше забравила текста вече, само тананикаше.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Дуетният албум "Кой" - deluxe edition. А се чудихме на Райна....

Тя си каза някъде как нарочно е избирала само дуети, май за да има разнообразие спрямо колегите! Напраи ми целия кеф като го мернах това, истинска (астрална) близначка!

Галено, понеже разбрах че ни четеш, присъединявам се към призива за дует със старата ти дружка Хабиби! Амет е по желание, но също може да го включиш в проекта! Не случайно изпълнението от оня концерт вече поредна петилетка е сред любимите на всички песни, които харесват!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамян включи малката си дъщеря. 

Баща ми чете в телефона си за Коце и ме пита гледа ли го това дето Коце кара колело и показва на сина си как да кара и аз му викам още от вчера го знам като той го качи.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...