Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента е добра и неангажираща, не се пее за изневери и т.н, по темата в момента си е и е забавна. Не виждам смисъл да ревете и плюете. Като свърши всичко ще си слушате еднаквите песни за любов и тва е.

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Песента е добра и неангажираща, не се пее за изневери и т.н, по темата в момента си е и е забавна. Не виждам смисъл да ревете и плюете. Като свърши всичко ще си слушате еднаквите песни за любов и тва е.

Аз за хубава любовна песен не се сещам да е излизала през последната година!? Само за коли, пари и подобни се пее. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Десита имат сериозна конкуренция за най-добро дуо сред младите. Тия двамата пръснаха панаира на целия фолк с тва парче. Определено е правено за баловете, ще се изкефя да пуснат утре и версия с нормален текст. :D

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Donatella каза:

БОЛЯМ БОКЛУК Е ПАВЕЛ !!!!!!!1

 

Що? , че не искам да и трупам гледания на тая. 

преди 7 часа , Beat. каза:

1443150067_.png.d78a3ec54423e473d4dfa54933d858ec.png

Когато се почувстваш измамен.

Те може и да снимали, и съответно качили клипа в 4К, ама ютуб (както и нетфликс, сигурно и други видео платформи за стийминг) ги задължиха от Евро комисията да ограничат качеството до стандартна дефиниция - дифолта в момента за ауто е 480p на ютубата. Та може и от това да е, всмисъл да са ударили секирата временно на всичко 4К. 

PS - а може и да не са в крайна сметка, а просто Азо да си е послъгал. Други клипове, дето си пише че са 4К, си ги има и в 4К, включително от последните 24 ч .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не може да е Преслава. Та тя не прилича на себе си. На какво е заприличала само. Луда ли е. Съвсем друг човек. И тая се харесва така, определено не е наред. Истинската Преслава беше хубава преди години, не и тази- това е друг човек, но не и Преслава. Жалко за дъщеря й, няма да познава истинската си майка. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mr. Greshen каза:

Кои песни е избрала?

Любими песни на Анелия- от нейните Дай ми още, с Галена и Миле Китич- Добре ли си, Емилия с Денис Теофиков- Тръгвай си, с Джулия- Бръм, Деси Слава- В друг живот, Преслава- Моето слабо място, Милко Калайджиев-За да те забравя, от нейните Гот ми е, Цветелина Янева-Болка моя, Галена- Moro Mou, Джена- Да те бях ранила, Емонуела- Направи така, Яница-Твоето ферари, от нейните Шампион.

И довечера ще има прибавени оше две-три като ги излъчат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...