Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

Много ясно, че ще си избере нейни песни - поне са стойностна музика

 

Райна - Бразилка
Райна - Зле те чувам
Фики – Вертолета
Малина и Галена - Мой
Цветелина Янева и Йонут Черел - Влез

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Райна - Бразилка
Райна - Зле те чувам
Фики – Вертолета
Малина и Галена - Мой
Цветелина Янева и Йонут Черел - Влез

Всички без Фикрет са чук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Хората започнаха да се усещат, че манипулират телевота в полза на Фики. Не е реално всяка всяка седмица да получава по 12 т.

И въпреки всичко има най много харесвания винаги, и най много положителни коментари. А и с Дара са най-популярните там, нормално да имат най-много точки. Стига търси конспирации :D

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Филтър е, то пишеше, от тези потребителските и този не е хубав.

 

Жалко. Нов връх по скалата на дисапойнта.

преди 3 часа , Donatella каза:

Галин накара Лидия да клъцне носа си

4.jpg

Брутална промяна във външния си вид е претърпяла една от певиците на Галин - Лидия,


18-годишната изпълнителка бързо се превърна в една от най-харесваните в лейбъла му, но и бързо се поддаде на суетата. Преди по-малко от месец Лидия си е направила пластична операция на носа в Турция и вече изглежда по коренно различен начин.


Певицата е съгласувала решението си с Галин като дори се говори, че той е пътувал с нея до южната ни съседка. Лидия отдавна имала комплекси заради обонятелния си орган, а Галин се заел да й намери най-добрия пластичен хирург. Най-вероятно Лидия се е оперирала при хируга, който клъцна носа на Преслава, тъй като в момента носовете им изглеждат по идентичен начин, пише Галерия. 

 

 

ето защо Галин е бил в Турция

 

А ти чак сега ли разбра? Пускаш ни новини от миналия месец. 

преди 49 минути, Donatella каза:

Преслава?

 

Screenshot_20200331-012146_Instagram.jpg

Screenshot_20200331-012200_Instagram.jpg

Не знам коя е тая бедно, никому неизвестна жена от народа, ма не е достатъчно уродлива за Пепа Плашилото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

А може и просто да е 

 

Все повече ми мяза на Нелина напоследък, пък с тия очила отпреди явно прилича на нея. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета Костова с много добър вкус за песни.

Любими песни на Ивета Костова- от нейните Грешна роля, Емилия- Да бях от гадните, Галена- След раздялата, Анелия-Гот ми е, Цветелина Янева- Болка моя, Джена с Преслава- Тук жена му пази, от нейните- Още те обичам, Деси Слава- Две сърца, Преслава-Водка с утеха, Галена- Сърце, Теди Александрова- Белег на съдбата, Цветелина Янева с Фики- Страх ме е, Теди Алексанрова и Емрах- Сърце мое, Цветелина Янева- С какъвто се хванах, Преслава- Ако утре ме губиш. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

Ще има ли балове?

 

Screenshot_20200313-063951_Instagram.jpg

Сигурно ще ги изместят. И Коце имаше дата за балове, но както се приказва ,че в средата на юли ще са баловете, възможно е да има промяна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не избухна със силни начални гледания, но ме изненада да видя, че днес има почти 60к. Може в дългосрочен план да се окаже най-успешната песен на Ариа защото дуета с Алисия гръмна супер, но бързо угасна, както всички проекти на Ария.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Това не избухна със силни начални гледания, но ме изненада да видя, че днес има почти 60к. Може в дългосрочен план да се окаже най-успешната песен на Ариа защото дуета с Алисия гръмна супер, но бързо угасна, както всички проекти на Ария.

Е дуета с Алисия си е стабилен хит, направили са и 5 милиона. Малко песни минават 5 милиона вече :D

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Donatella каза:

Ще има ли балове?

 

Screenshot_20200313-063951_Instagram.jpg

Този Меди имам чувствоти, че яко подбива пазара и се пррдлага за 800 лв само и само да се види с участия... Че и 3 в един клуб и то на най вървежните дати. Циганин черен 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Това не избухна със силни начални гледания, но ме изненада да видя, че днес има почти 60к. Може в дългосрочен план да се окаже най-успешната песен на Ариа защото дуета с Алисия гръмна супер, но бързо угасна, както всички проекти на Ария.

Ариа и Азис не може да я спаси. В един момент и на спонсора и ще му писне от нея и ще я затири в първара канавка. Няма по безсмислена инвестиция в чалгата... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

Хората започнаха да се усещат, че манипулират телевота в полза на Фики. Не е реално всяка седмица да получава по 12 т.

Що за органическа омраза изпитваш, че да казваш на черното бяло. Очевидно е, че Фики е талантлив и се представя най добре засега в актуалния сезон. Доста по добре от Преслава или Азис в техните сезони. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Този Меди имам чувствоти, че яко подбива пазара и се пррдлага за 800 лв само и само да се види с участия... Че и 3 в един клуб и то на най вървежните дати. Циганин черен 

Има хитове момчето. И за 800 лв да се предлага, пак като направи 20-25 участия, сети се колко получава на месец. Според мен е на хонорар около 1500-2000 лв. Доколкото знам си прави музиката на повечето песни и спестява и от това. Добре му се получават нещата. 

Признай!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отива си март... Нека с него си отидат болести и неприятности които в момента изживяваме.
Нека Април бъде като слънчев лъч! Да ни донесе Здраве! Да ни върне вярата и надеждата, да бъдем отново радостни и Щастливи!
Пожелавам ви го от СЪРЦЕ!

 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...