Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, meleto каза:

Има хитове момчето. И за 800 лв да се предлага, пак като направи 20-25 участия, сети се колко получава на месец. Според мен е на хонорар около 1500-2000 лв. Доколкото знам си прави музиката на повечето песни и спестява и от това. Добре му се получават нещата. 

Признай!

 

Получават му се да, но според мен не взима повече от 1000,но впредвид, че няма продуценти, с които да дели, му идват предоволно. Да не говорим, че треторазрядните Пайнерки са с по високи хонорари... Логично е клубовете да го предпочитат... 

преди 6 минути, DarkChild каза:

Горе-долу имате еднакъв тен 🤔

Да, след седмица плажове може и да го доближа... 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Счети е тотална сила в момента с най-актуалните хитове в момента! ❤

За лидерка отдавна е изпуснала влака обаче..

 

То реално изявен лидер последно 2016 имаше и това беше Галена. От там нататък почнаха много да си подават топката изпълнителите. Но в този период от годината, Емилия цепи и дано така остане до края на 2020г.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gabbati каза:

То реално изявен лидер последно 2016 имаше и това беше Галена. От там нататък почнаха много да си подават топката изпълнителите. Но в този период от годината, Емилия цепи и дано така остане до края на 2020г.

Така е, Емилия е най-силна от миналият Април насам, но не можем да я наречем лидерка, не знам. И Емануела беше най-силна две години, но и на нея и липсваха куп качества за да е идолът. От друга страна Преслава по интерес мачкаше и 2016, когато поне 10 имена имаха по-големи хитове от нея.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Що за органическа омраза изпитваш, че да казваш на черното бяло. Очевидно е, че Фики е талантлив и се представя най добре засега в актуалния сезон. Доста по добре от Преслава или Азис в техните сезони. 

Трудно ми е да повярвам на някой, чиято цялостна кариера е изградена с връзки и побутване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ми е скучна на лайфа. 

Тези хора откачиха в коментарите в онлайн дискотеката при Dj Дамян- продавали прасета, кози, гуми. Голям смях. 😂😂😂😂😂 Някаква пък писала търся си мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Трудно ми е да повярвам на някой, чиято цялостна кариера е изградена с връзки и побутване. 

Ми имаш очи и уши. Не виждаш ли, не чуваш ли? То е очеизвадно, че във всички епизоди до момента се справя без грешка. Такова старание от чалгарите е нямало. Азис, Преслава, че и Деса имаха  мега излагации в доста образи, лигавеха се и т.н.т.

Фики направи много добро впечатление със скромно държание, дисциплина и техника. Аз не мисля, че комплексно някой е по-добре от него. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Donatella каза:

😶

 

Screenshot_20200331-200642_Instagram.jpg

На Лидия и предлагам да се връша назабавно към русото, че е заприличала съвсем на Пепа Мумията. То ясно, че фризьори в момента не работят, но не е причина да се занимара съвсем, една боя поне да си тегли. 

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Рени ми е скучна на лайфа. 

Тези хора откачиха в коментарите в онлайн дискотеката при Dj Дамян- продавали прасета, кози, гуми. Голям смях. 😂😂😂😂😂 Някаква пък писала търся си мъж.

Не са откачили, а се гаврят. Очевадна препратка към фейсбук евента за концерта им, дето ги спукаха от бъзик. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

E, кое й е якото? Че не прилича на нищо?

Плашило мисля, че все още влиза в категорията нещо ;) 

Но със сигурност не е на далавера, че не може да излиза и да плаши гаргите и малки деца. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Ми имаш очи и уши. Не виждаш ли, не чуваш ли? То е очеизвадно, че във всички епизоди до момента се справя без грешка. Такова старание от чалгарите е нямало. Азис, Преслава, че и Деса имаха  мега излагации в доста образи, лигавеха се и т.н.т.

Фики направи много добро впечатление със скромно държание, дисциплина и техника. Аз не мисля, че комплексно някой е по-добре от него. 

Ако прибягва до манипулации, какво значение има дали е талантлив и се старае? Не е честно спрямо другите. А и не е единствения силен участник. Толкова гадно ми стана за Маги, която се представи в пъти по-добре.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Ако прибягва до манипулации, какво значение има дали е талантлив и се старае? Не е честно спрямо другите. А и не е единствения силен участник. Толкова гадно ми стана за Маги, която се представи в пъти по-добре.

Какви манипулации, какви пет лева? Това да не са ти награди на Планета, че ше манипулира? Отделно Халваджиян мрази чалгата, едва ли ще бута Фикрет срешу каквото и да е, има достатъчно пари. А и то се вижда, че той се справя много добре, ако беше некадърен са се замислиш, но при положение, че и жури и публика, че и участниците гласуват за него, не знам кое ти е странно. 

преди 40 минути, stereoto_ каза:

E, кое й е якото? Че не прилича на нищо?

На мен ми харесва! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от песните, които харесва Ивета Костова- Емилия- Не виждам, Преслава- Не идвай, Галена и Деси Слава- В твоите очи, Цветелина Янева- Счупени неща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...