Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен по традиция най-силните хитове ще са във втората половина на годината. Но пък и първата се отчете като доста по-силна от някои предишни. Напук на приказките, че карантината е прецакала нещата си имаме поне 5 големи хита и още няколко малки и средни. И то без имена като Преслава и Анелия да са се отчитали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 23 минути, THE IIconic каза:

Изказваш се неподготвен! Галена е с 9 месеца по-малка. По твоята логика Галена също е за пенсия!

Преса е по-омръзнала, затова. 

преди 14 минути, SG каза:

"И това ще отмине" е силна, защото е напълно като старите хитове на 90-те- масово се знае и отразява актуална социална тематика. В това отношение несъмнено е най-големия хит. Има го обаче и този показател, че този тип парчета по-скоро може да се зачитат към поп-фолка тип Левовете в марки и Тигре, тигре, които никога не са били възприемани толкова сериозно колкото песните на една Глория от онова време, например. Съответно 100 живота пък държи сходното предимство, че е масов и някак по-добре приет хит.

Абе ако имаше награди и двете за момента са достойни за Песен.

Сходни са ми възгледите, да. Не знам защо все забравям Емилия като ги изреждам, може би защото Джале не я зачитам толкова за чалга. Но пък е парчето, което най-много съм чувал да гърми отвсякъде.

За мен към момента това е Топ 5:

1.Галена 

2.Емилия

3.Малката

4.Лидия

5.Диона

Бонус:

0.Ваня Великова

-1. Мая Нури

-2. Клеа

Клеа също като Преса пази хита си, при това заснет отдавна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Преса е по-омръзнала, затова. 

Клеа също като Преса пази хита си, при това заснет отдавна!

Чакаме го. Твърде много го забавя и тя. Но тъкмо да имаме време да оценим Шефът и шефката още повече.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Предлагам да пишем "Сърце мое" за най-голям хит, единствената от всички песни, която вече си има кавър :D

 

Толкова голям хит е че са се върнали в времето да я изкопират!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

Предлагам да пишем "Сърце мое" за най-голям хит, единствената от всички песни, която вече си има кавър :D

 

“Сърце мое” къде къде е по-хубава от “100 живота” , а и незнам какво я бутате толкова след като не е това което се очакваше , но тук е нормално и очаквано 5-6 души които си мислите , че вашето мнение върви някъде!

  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Обаче представяте ли си точно Данна да измести Преслава и Галена от дългогодишния връх? Тя, която се е родила в годината им на дебют.:roll1:

Данна мачка сама и като дебют направи това което Лидия и Десита не успяха, защото Галин много се страхуваше да не му пропаднат парите и им направи дуети и ft. с 100 имена. Сега алфите ги имат за дуо и едната не върви без другата. Нямат име и тежест и загубиха шанса да са лидерки. Данна върви смело напред!

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Beat. каза:

Предлагам да пишем "Сърце мое" за най-голям хит, единствената от всички песни, която вече си има кавър :D

 

Имало ли е съмнение, че това е хитът? Единствената песен, дето стана да си я запееш! 

преди 5 минути, Гальо каза:

Галин толкова чакаше да се отварят дискотеките и алфите му, а нито той, нито те имат обявено участие все още. Голям зор им беше да работят, те не ги канят

Нормално. След такава суша ще канят само топ имена и то рядко - отде пари?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Данна мачка сама и като дебют направи това което Лидия и Десита не успяха, защото Галин много се страхуваше да не му пропаднат парите и им направи дуети и ft. с 100 имена. Сега алфите ги имат за дуо и едната не върви без другата. Нямат име и тежест и загубиха шанса да са лидерки. Данна върви смело напред!

Обаче наистина е така. Свикнаха и заедно да ги канят по участия, свикнаха да са заедно по сериали, клипове, песни, навсякъде. И сега са успешни, но като дует 😃

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

100 живота е нещо по средата между комерс и стойностна. А това, че е толкова успешна накланя сериозно везните към Галена за годината.

Данна диша във врата на изпълнителките, които могат да имат някакви претенции за годината- Галена, Малката, Джулия, Диона, Десита, Лидия, Яница. Съжалявам, но Преслава дори и евентуално да пусне успешна песен в идните дни вече е изгубила първата половина на годината и е назад. Освен ако не е някакъв чутовен хит.

Прекрасно пеене от Даниела. Убеден съм, че дори и нашата не би я изпяла толкова нежно и чисто на живо.

Няма никакво значение. Винаги есента е най-критична и спасява повечето изпълнители. Например, Галин и Лидия като пуснаха дуета беше топ хит. До края на годината беше омръзнала и никой не я броеше като сериозен хит. Та... Преслава прави номера от години насам. Преди пускаше як хит преди наградите, сега няма да се учудя да направи нещо есента и всички изброени пак да останат с пръст в устата.

Естествено, има шанс Преслава да потъне, особено след като си ремонтира носа и отнесе хейта. Обаче, линията Преслава-Галена ако се прекъсне и втората ще загуби позиции. Двете са взаимно необходими, също както ДПС и Атака. :D Кариерите им се поддържаха толкова години заради тая вражда. 

Ивана-Глория сагата пак беше така до 2007 и след това потънаха и двете тотално.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Галена има и Ламборгини, която се разви именно през 2021. Само Емилия и е някаква конкуренция с Джале и Отиваш си. Трета плътно след тях за мен е Лидия с Излъжи ме, Да мога да обичм и ГПС-а. Но се надявам, че до края на годината Данна да е номер 1. Още един смостоятелен хит и една силна дуетна песен с Теофиков и няма кой да и се опре. 

А на Преса и топ 5 ще и бъде зор да види. 

Данна и Теофиков много трудно по продуцентска линия (Алфа и Даймънд). Иначе би било много интересно за слушане.

Слушам й кавърите и много ми харесва, трябва да й напишат песен, в която да пее повече. И дано си употреби връзките със Слави и да си издейства текст от Ивайло Вълчев.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

100 живота е нещо по средата между комерс и стойностна. А това, че е толкова успешна накланя сериозно везните към Галена за годината.

Данна диша във врата на изпълнителките, които могат да имат някакви претенции за годината- Галена, Малката, Джулия, Диона, Десита, Лидия, Яница. Съжалявам, но Преслава дори и евентуално да пусне успешна песен в идните дни вече е изгубила първата половина на годината и е назад. Освен ако не е някакъв чутовен хит.

Прекрасно пеене от Даниела. Убеден съм, че дори и нашата не би я изпяла толкова нежно и чисто на живо.

Смешно е да говорите как една 5 месечна певица диша във врата на певици с над 10 години стаж... Смешно е.

Песента на Данна е хубава, тя е талантлива и красива, но твърде много се изхвърляте с изказванията си..

Песента я чака съдбата на "Да мога да обичам", която избухна и изгасна супер бързо. Данна прави добри гледания и нищо повече. Тя няма феновете, аудиторията, която да задържи интереса и гледанията към песента и ще видим как до месец ще забият гледанията и няма да мръдне на повече от 3 до 4 милиона ( както направи "Да мога да обичам".  Твърде ранно е за такива изказвания, защото Данна тепърва набира фенове и това е най-силната песен до момента ( другите са прекалено слаби ) и се изказвате все едно прави някакви невероятни гледания, а тя от три дни е на 500k ( wtf..  )

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 Мисля че Преслава има готова песен с клип. Нали го беше коментирала в лайв чат на инста, че просто чака да паднат мерките. Беше казала и че песента е доста различна.

Някой обаче пусна коментарче че отново се пее за алкохол хд

Да, има и този месец може да я пуснат ( така каза )

Аз мисля, че ще изчака до 26 и ще я пусне тогава

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Няма никакво значение. Винаги есента е най-критична и спасява повечето изпълнители. Например, Галин и Лидия като пуснаха дуета беше топ хит. До края на годината беше омръзнала и никой не я броеше като сериозен хит. Та... Преслава прави номера от години насам. Преди пускаше як хит преди наградите, сега няма да се учудя да направи нещо есента и всички изброени пак да останат с пръст в устата.

Естествено, има шанс Преслава да потъне, особено след като си ремонтира носа и отнесе хейта. Обаче, линията Преслава-Галена ако се прекъсне и втората ще загуби позиции. Двете са взаимно необходими, също както ДПС и Атака. :D Кариерите им се поддържаха толкова години заради тая вражда. 

Ивана-Глория сагата пак беше така до 2007 и след това потънаха и двете тотално.

 

Никъде не отиват и не се дават засега. По-скоро конкуренцията им се променя. Началото на миналото десетилетие беше Андреа, после Джена се засили, към средата и новите сензации Фики и Галин, Анелия и Емануела им дишаха в врата и бяха сила до 2018, а сега Алфите(ако изобщо може да ги наречем конкуренция) и Емилия и Теофиков.

От 2010 насам всяка година е Галена и Преслава и другите.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, presi_fen! каза:

“Сърце мое” къде къде е по-хубава от “100 живота” , а и незнам какво я бутате толкова след като не е това което се очакваше , но тук е нормално и очаквано 5-6 души които си мислите , че вашето мнение върви някъде!

Ама какво разправяш... "Сърце мое" е мегахита на годината! Държи всички рекорди в дигиталните плейлисти и има над 7 милиона за един месец и куп други рекорди... Коя беше Галена, че да се сравнява с Умрах и Теди?!?!? 

Дори Данна изкара по-голям хит от Галена, а тук изкарват песента на Галена някакво вълшебно чудо, което има скромните 7 милиона за един месец... 

Памперсите на Паола имат повече гледания от Галена! 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Гальо каза:

Обаче наистина е така. Свикнаха и заедно да ги канят по участия, свикнаха да са заедно по сериали, клипове, песни, навсякъде. И сега са успешни, но като дует 😃

Новите Дебора и Кристиана! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, presi_fen! каза:

“Сърце мое” къде къде е по-хубава от “100 живота” , а и незнам какво я бутате толкова след като не е това което се очакваше , но тук е нормално и очаквано 5-6 души които си мислите , че вашето мнение върви някъде!

Дам въобще не е това, което очаквахте. Не е провал, а тотал хит, какъвто Преслава не е имала от много време.

преди 52 минути, Willy каза:

Данна мачка сама и като дебют направи това което Лидия и Десита не успяха, защото Галин много се страхуваше да не му пропаднат парите и им направи дуети и ft. с 100 имена. Сега алфите ги имат за дуо и едната не върви без другата. Нямат име и тежест и загубиха шанса да са лидерки. Данна върви смело напред!

Дори аз като привърженик и защитник на новите поколения съм приятно изненадан от соло успеха на Данна. Та тя дори нямаше засилката от дуетни хитове, каквито имаха Лидия и Десита, а само разни средно популярни колаборации, в които по-скоро я бяха бутнали, за да опипат почвата. Не очаквах дебют от над 100-150k, а тя почти 250k чукна, а и после не се срина директно под 100k. Представям си какво ще направи това момиче с този глас и с песен, отправена към народа.

преди 36 минути, meleto каза:

Няма никакво значение. Винаги есента е най-критична и спасява повечето изпълнители. Например, Галин и Лидия като пуснаха дуета беше топ хит. До края на годината беше омръзнала и никой не я броеше като сериозен хит. Та... Преслава прави номера от години насам. Преди пускаше як хит преди наградите, сега няма да се учудя да направи нещо есента и всички изброени пак да останат с пръст в устата.

Естествено, има шанс Преслава да потъне, особено след като си ремонтира носа и отнесе хейта. Обаче, линията Преслава-Галена ако се прекъсне и втората ще загуби позиции. Двете са взаимно необходими, също както ДПС и Атака. :D Кариерите им се поддържаха толкова години заради тая вражда. 

Ивана-Глория сагата пак беше така до 2007 и след това потънаха и двете тотално.

 

Не знам ама тази година на Преслава не я виждам като въпросните, дори и евентуално да направи хит. Преди като е въртяла тия номера винаги е имала по нещо и в първата половина на годината- песни като Нокаут, Аматьорка, Чуплива и влюбена, Пада звезда и т.н. не са били това, което се е очаквало от нея, но са поддържали интереса към името й. Както тази година Данна и Десита например имат дуета си, Лидия Да мога да обичам и т.н.

Освен ако не си масов като Азис не става просто да се активираш във втората половина на годината и да се водиш лидер за цялата.

преди 22 минути, pechenko каза:

Смешно е да говорите как една 5 месечна певица диша във врата на певици с над 10 години стаж... Смешно е.

Песента на Данна е хубава, тя е талантлива и красива, но твърде много се изхвърляте с изказванията си..

Песента я чака съдбата на "Да мога да обичам", която избухна и изгасна супер бързо. Данна прави добри гледания и нищо повече. Тя няма феновете, аудиторията, която да задържи интереса и гледанията към песента и ще видим как до месец ще забият гледанията и няма да мръдне на повече от 3 до 4 милиона ( както направи "Да мога да обичам".  Твърде ранно е за такива изказвания, защото Данна тепърва набира фенове и това е най-силната песен до момента ( другите са прекалено слаби ) и се изказвате все едно прави някакви невероятни гледания, а тя от три дни е на 500k ( wtf..  )

Ами една Преслава още като дебютира 2004 вече се говореше, че ще е новата звезда и потенциален заместител на 100 пъти по-утвърдени звезди като Ивана, Глория, Десислава, Камелия. Така и стана. Потенциала понякога се забелязва отдалеч. А на Данна това сега реално й е истинския дебют пред широка публика, защото е първото й самостоятелно предложение, а дуетните парчета действително не бяха толкова големи. И дори да има съдбата на Да мога да обичам това пак ще е достатъчно силно за ново име. За този тип парчета също така съм си изказвал мнението, че често се развиват във времето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

 

Ами една Преслава още като дебютира 2004 вече се говореше, че ще е новата звезда и потенциален заместител на 100 пъти по-утвърдени звезди като Ивана, Глория, Десислава, Камелия. Така и стана. Потенциала понякога се забелязва отдалеч. А на Данна това сега реално й е истинския дебют пред широка публика, защото е първото й самостоятелно пледложение, а дуетните парчета действително не бяха толкова големи. И дори да има съдбата на Да мога да обичам това пак ще е достатъчно силно за ново име. За този тип парчета също така съм си изказвал мнението, че често се развиват във времето.

Никой нищо не предричаше на Преслава - Нежен рекет, Дума за вярност, бутнаха я вяло на Нов фолк с някаква друга песен, много скапана стратегия, дебело момиче с кръчмарски глас. После някакви фестивали с Татяна и Даниела в Македония... Изобщо не я знаеха коя е преди Нямаш сърце, а тя пак продължи да пуска скапани клипове на песни като Мили мой, дуети с Милко, Рашид и не знам си кой си още. Учудвам се, че аз помня това, а ти не. Ивана мачкаше всичко живо по това време, дори Мая Нури беше по-хитова и успешна, макар и в залеза на първата си кариера.

Доста се прехласнахте по Данна, а са минали 2-3 дни от премиерата. Нека видим след месец-два какво ще е положението. И на мен ми е симпатична, особено в дуета с оня Кирчо имаше супер включвания и има потенциал момата, но много резко може до потъне, когато другите започнат да бълват като преди... 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Ами една Преслава още като дебютира 2004 вече се говореше, че ще е новата звезда и потенциален заместител на 100 пъти по-утвърдени звезди като Ивана, Глория, Десислава, Камелия. Така и стана. Потенциала понякога се забелязва отдалеч. А на Данна това сега реално й е истинския дебют пред широка публика, защото е първото й самостоятелно предложение, а дуетните парчета действително не бяха толкова големи. И дори да има съдбата на Да мога да обичам това пак ще е достатъчно силно за ново име. За този тип парчета също така съм си изказвал мнението, че често се развиват във времето.

Не може да сравняваш 2004 и 2020...

Поколението е такова, че трудно приема нови изпълнители и такива като "Новата Преслава" не вървпт.

 Данна трябва доста да се постарае да спечели тинейджърите и старото поколение, което пък предпочита Преслава и Галена пред Данна. Има много примери за такива певици с изказвания тип "новата звезда" и т.н..  Просто е твърде рано да я качвате на върха :) Денис Теофиков само с една песен я слага в малкия джоб и точно него трябва да сложите до ( да не кажа над ) големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.06.2020 г. от 13:13, Starboy каза:

Само да кажа, че това е топ песента на 2020 на този етап, бруталнааааа!

 

Добавям и този абсолютен топ към това мнение:

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...