Jump to content



Препоръчани коментари

Направо аз заспах, чакайки я да пусне песен, която не е на Биолчев...

Ужас, нищо не запомних. Да се ориентира към кулинарията

Мен ме кефи. Песента е свежа, а видеото има замисъл. Успех! 

И мен ме кефи. Малко е досадно, ама става.

Райна не се страхува от експерименти, така трябва.

То се е видяло, че свястна музика като едно време няма да видим, ми да си рапираме поне - от нея го приемам, не ми е вулгарна и противна.

Добре се е получило всичко. Браво харесва ми 😘😘

Обожавам Райнааааааа!!! Една от любимките ми. Ай, супер е песента! Да, да, това е едно от най-яките неща за годината за мен. Преслава, Райна и Галена за момента пуснаха любимите ми проекти като песни, а и за видео като изключа моята, която за мен лично се изложи ама не е нещо ново... Ха , ха и точно днес ядох ананас! :D С мама имаме същата формичка за кекс и тя прави в него, щом даже на мен ми харесва..... ❤️  Много е яко всичко и това, което обичам в Райна като изпълнител е, че наистина не се страхува да е по-различна от масовката. 

Браво на Райна. Клипът е на много високо ниво и се радвам, че в описанието виждам имена, различни от тези на Даниел Ганев и Виктор Антонов, които в последно време някак свикнахме да виждаме под повечето видеа. Клипът е оригинален, със замисъл, забавен и според мен доста професионално е реализирана идеята от страна на режисьора.  Песента не е лоша, но това повтаряне на "направо ми заспа" ми идва в повече. Музиката е добра. И все пак смятам, че след няколко слушания може и да ме зариби. Успех на проекта!

Много се е постарала жената! 

Браво,Райнушке! 

Мен ме кефи песента,а видеото е свежо и различно. Дано,да пожъне успеха на 'Зле те чувам'.

Ми супер е, бях се настроил за подигравки, а то изпипан проект. Всичко си е на място, дори тъпата фраза, че и изпята добре. Най-готиното в проекта е самият клип - семпъл, но идеен. 

Клипа е типичния пример как и без много пари само с хубава идея могат да се получат нещата. Песента ми харесва, единствено това повтаряне на "направо ми заспа" дразни малко, а за да бъда честен дори не разбирам какво иска да каже.. 

Ами страхотен проект-песен,клип просто нямам забележка! Много приятно съм изненадан от Райна. Да продължава в същия дух! :)

Какво направи бе Райно? И без 1 участие с месеци ето че пусна супер идеен проект дори и за 5 лева. Така се прави. Песента има шансове за хит. Правена е по модела на “Зле те чувам”, но е и доста различна. 
Тази жена в последните години е абсолютен хамелеон. Няма един клип, който да си прилича с другия. 
Дори съм изненадан, че така добре и професионално са реазилизирали тази семпла идея с кухнята и смятам, че ще изпъкне на фона на това, което се пуска в момента.

Въпреки че работи само с Биолчев, според мен песните които и прави са супер добри и мега различни една от друга. Ето последните и 3 песни нямат абсолютно нищо общо. 
Дано пожъне успех!

На Райнуш с правене на Тита и Гера няма да ѝ се получи. Очаквам флоп. Иначе клипът е як. 

Ок е, но липсват детаѝли в текста за да направат всичко по-интересно.

преди 16 часа , fearless` каза:

Клипа е типичния пример как и без много пари само с хубава идея могат да се получат нещата. Песента ми харесва, единствено това повтаряне на "направо ми заспа" дразни малко, а за да бъда честен дори не разбирам какво иска да каже.. 

Направо ми заспа иска да каже, че перфектно си пасва с мъжа, че той е точно за нея.

На мен ми харесва песента- различна е, интересен текст, танцувална е и клипът е як. 

преди 16 часа , plambata каза:

На Райнуш с правене на Тита и Гера няма да ѝ се получи. Очаквам флоп. Иначе клипът е як. 

 

Последните 1-2 години има попадения, не знам защо не й се получават хитове песните. Този проект е супер добър, и музиката, и клипа, всичко е супер.

Песента не ми харесва толкова много ама видеото да. Макар че тя не ме научи нищо как се готви...😆

преди 40 минути, GSA каза:

Божке, Тото и промотира песента. Скандал! 

Жена му е в клипа все пак...Нормално... ;)

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...