Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , asylum каза:

Че как, бе? Ваня често си ги пише сама, тя Диона беше ли дебютирала тогава изобщо? Ако е неин, браво, супер текст, повече такива да има! 

Май говорим за различни песни - горе е цитирана "Просто секс" на Галин и Диона, а ти май визираш "Апокалипсис" на Ванчето.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Няма да е зле, ако почнеш да се замисляш и за някакви други неща вече.

Правя това, което ми харесва. Не обичам да ми казва някой какво да правя. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали Емилия Стоянова все още има общо със signal.bg или след присъединяването на сайта към групата на Домусчиев вече не е там? Не мога да повярвам, че тези заглавия на статиите там са писани от нея...

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Dominatora каза:

На ретро сме 😂

Тази песен винаги ме е изпълвала. Наглед лековата, но толкова добре е направено всичко. Самият текст, музиката, клипът, визиите - всичко е много добре конструирано. Парчето е в забавната стилистика, но не и в графата "простотия". А гласът на Камелия в първите години много ми харесваше лично на мен, много е мек и приятен. В момента ѝ е по-друб. 

Между другото, спомням си, че "Няма шега" беше много по-голям хит от "Луда по тебе", като втората впоследствие се превърна в истински златен хит, благодарение на самата Камелия, която успя да я наложи, така че да остане във времето. :)

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

Туй няква ненормална Арменка коментирала, и то не един същи коментар с други профили, под Куршум различни профили коментираха буквално същото нещо. 
А и за Куката май сме казали, че са купени коментарите. Под всяка песен има много коментари от един човек, ама това с Куршум е буквално очевадно, че са купени.

 

42522A3B-7318-4425-A454-B0234BBE787D.png

Така е, Куршум има по 20 коментара от различни профили с ник Kitty (уви, не е нашата любимка). Но това не значи, че Донка сама си ги е купила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, dan!el каза:

Някой знае ли дали Емилия Стоянова все още има общо със signal.bg или след присъединяването на сайта към групата на Домусчиев вече не е там? Не мога да повярвам, че тези заглавия на статиите там са писани от нея...

Ебахти медийната хегемония направиха тия Домусчиеви, бетер Пеевски... Да ти се доповръща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Нямате вкус тука за роклята ми, но който трябва да я хареса вика супер е. :P

Така или иначе за Коце е по-важно да е на голо и с горещо тяло отдолу.😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , penakavalli каза:

Май говорим за различни песни - горе е цитирана "Просто секс" на Галин и Диона, а ти май визираш "Апокалипсис" на Ванчето.😁

Визирам Живот мой :D 

преди 1 час , dan!el каза:

Някой знае ли дали Емилия Стоянова все още има общо със signal.bg или след присъединяването на сайта към групата на Домусчиев вече не е там? Не мога да повярвам, че тези заглавия на статиите там са писани от нея...

Тя и преди си имаше някакви списвачи, но напоследък май изцяло на тях е оставила. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

И аз съм на ретро, от по-новото 😁

 

Тва много добро. Кавър ли е? Последният хит на Камелия преди Неудобни въпроси с Гъмзата

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Тва много добро. Кавър ли е? Последният хит на Камелия преди Неудобни въпроси с Гъмзата

Беше популярна песен, хит е пресилено казано. На мен така и не ми хареса, не знам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Нямате вкус тука за роклята ми, но който трябва да я хареса вика супер е. :P

Дано сънят ми не е пророчески и не надуеш корема от Коцьо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

То всички май сме на такава вълна!

Тая беше флоп, но е много по яка от другата. Имаше и една още по - яка: как да те забравя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая беше флоп, но е много по яка от другата. Имаше и една още по - яка: как да те забравя. 

За мен тази е една от най  яките!

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...