Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Slavi каза:

Почти 4 милиона за този хит на Десита. Смея да твъея, че са и малко впредвид успеха и в Спотифай. Около мен хората си я пускат и харесват. В дискотеките пуска ли се? 

 

Защото е като всички песни на Алфа и се слуша само месец-два. Това че я харесваме не променя този факт.

Ей това се задържа доста.

 

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцката така се беше омотал и беше объркал дискотеките, да. Пет пъти качваше и изтриваше сторита докато уцели. 

Апокалипсис е топ, въртят я стабилно по дискотеките, Сашо Роман играе голяма роля за алкохолния контингент - миналата година беше същото с Теда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Runevski каза:

Рени има хит като Луда по тебе в Сърбия и той се казва Мерцедес. Просто първата преживя пика си преди две години, когато YouTube е развит и гледанията са внушителни, а пък втората е имала бум преди 20 години, когато е нямало нищо. Въпреки всичко тя още се пее там по предавания и кръчми, на нея също има стотици клипчета в Тик Ток. И пак, след година-две ще има и 20 милиона в тубата. Ето например Неказури си супарари има по-малко гледания от Мерцедес, а беше огромен хит. Това нищо не значи, особено с тези трити клипове.

Рени дебютира ‘98, а Камелия ‘97, не ти схванах мисълта. Но поне Рени е номинирана за Певица на десетилетието и за песен на десетилетилетието на юбилейните награди на Нов Фолк. А сам виждаш, че хит няма от тогава, когато започна сама. Просто няма как да не окаже влияние тази липса на реклама, поле за изява и никакъв гръб. Виждаш, че и Камелия от тогава има над 10 песни, а едва 2 са хитове. Бъди сигурен, че ако беше в Пайнер щеше повече да са станали хитове. 

Прословутата 2001ва пък се дъвче отдавна. И то най-много с това, че не Ивана е най-заслужилата, не знам защо я слагаш и нея. Камелия има една песен, Деси кара бременност и има един клип и още няколко песни, далеч по успех от предната и година, а Глория пак не може да стигне Рени за годината, може би ако беше направила концерт щеше. Но Рени освен, че има два тотални хита - Влюбих се опасно и прецедента за тогава И за теб ли е така с Орлин, тя има и огромен Хит в чужбина в лицето на Мерцедес, Опасно те волим също да кажем. Така или иначе албума и в Сърбия влиза в топ 10 по продажби, прави сметка за България. В България прави турне, първия концерт на стадион на фолк певец и втория си самостоятелен концерт в 1 на НДК. Влюбих се опасно както казах е революционен и много скъп клип, сниман в Сърбия от режисьора на Цеца и за първи път у нас има такава 3Д анимация. Планета прави филм за Рени, Нов Фолк я награждават за успехи зад граница, в Сърбия пък от музикалната академия, Лепа Брена и подарява песен и гостува в Шоуто на Слави, може би трета от фолка (за справка Глория и Ивана чак 2003та). Всъщност Влюбих се опасно е най-останалия хит от 2001 днес. Повече и от Илюзия, и от Къде си ти, и от Завинаги и гледанията го доказват. Почти всичко останало от тогава е забравено. 

Да, за това първата песен пусната по Планета е Къде си ти. Може би защото на Рени е била по-голям хит.  Прекалено много глупости пишеш. 

Канелия с една единствена песен обира всички награди за песен на годината на Нов Фолк и тогава на Златния мустанг. Извинявай Глория има албум, като Илюзия с поне 3 тотални хита и колко още Тогава популярни песни. Ивана има Грешна нощ. Рени с нито 1 песен от тоя албум не можеше да се мери с тях. Първо на Рени най-големия й хит е Като Птица. Влюбих се опасно към днешна дата не знам дали се помни. А за тогава отново не беше сред топ хитовете. Тая песен с Орлин Горанов е много хубава, но за престиж. Нито е била масов хит, нито към днешна дата някой знае за този дует. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Дано пусне нещо в стила 2012/2013. 😍

Снимката дава vibes:

 

Мисля, че ще е по-скоро в стила на комерс от Ганев. Беше казала преди около половин година, че обсъжда проект с него.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Сашо каза:

Рени с нито 1 песен от тоя албум не можеше да се мери с тях. Първо на Рени най-големия й хит е Като Птица. Влюбих се опасно към днешна дата не знам дали се помни. А за тогава отново не беше сред топ хитовете. Тая песен с Орлин Горанов е много хубава, но за престиж. Нито е била масов хит, нито към днешна дата някой знае за този дует. 

Аз съм писал глупости. Тя тия зали и стадиони сама си ги е пълнила.. Приключвам аз. Ето ти прием на Раздяла от този албум, към 4тата минута. Но тя пък съвсем викаш не се знаела :1000:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gentleman. каза:

5E8125A8-046E-49E4-A509-627E2C5D2734.jpeg

Дано не е “Гъзарка” 2, че с това заглавие на там отиват нещата май. Не си спомням последната песен на Анелия, която ми беше слушаема. Дори “Дай ми още” и теб подобните, по които се припадаше, са ми до болка противни и комерсиални. Анелия може много повече. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:

Защото е като всички песни на Алфа и се слуша само месец-два. Това че я харесваме не променя този факт.

Ей това се задържа доста.

 

Абе вече е над 2 месеца и е в топ 5 чалги в спотифай... Мисля, че до година ще има 7-8 милиона. Със сигурност е хит. 

Къде точно се е задържала. За Тарантула мога да кажа, че сене задържала. Почна с ниски гледания, но се задържа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Сашо каза:

Да, за това първата песен пусната по Планета е Къде си ти. Може би защото на Рени е била по-голям хит.  Прекалено много глупости пишеш. 

Канелия с една единствена песен обира всички награди за песен на годината на Нов Фолк и тогава на Златния мустанг. Извинявай Глория има албум, като Илюзия с поне 3 тотални хита и колко още Тогава популярни песни. Ивана има Грешна нощ. Рени с нито 1 песен от тоя албум не можеше да се мери с тях. Първо на Рени най-големия й хит е Като Птица. Влюбих се опасно към днешна дата не знам дали се помни. А за тогава отново не беше сред топ хитовете. Тая песен с Орлин Горанов е много хубава, но за престиж. Нито е била масов хит, нито към днешна дата някой знае за този дует. 

Като цяло си прав за повечето неща, но Влюбих се опасно си беше мвгажхит, Саше. Аз тогава не слушах чалга, но я надуваха яко от терасите около блоковете ни. Помня я като хит, без да съм слушал. И песента с Оршин си беше хит. Иначе Влюбих се опасно е една идея зад Плакала съм и Искам те. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Абе вече е над 2 месеца и е в топ 5 чалги в спотифай... Мисля, че до година ще има 7-8 милиона. Със сигурност е хит. 

Къде точно се е задържала. За Тарантула мога да кажа, че сене задържала. Почна с ниски гледания, но се задържа. 

Според мен няма да мине и 6 милиона за година, а в спотифай не е топ 5 нито по дневни стриймове, нито като цяло.

1. 100 живота - 575k

2. Беден в сърцето - 352k

3. Твоето Ферари - 319k

4. Красиви лъжи - 285к

5. Той - 264к.

 

Десита има само 150к къде я буташ? Има поне още 5/6 песни с повече стриймове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Идва хита на есента. 😍

Анелия с хита на сезона не е била от това парче, но айде дано, само да не са алфите!

 

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Според мен няма да мине и 6 милиона за година, а в спотифай не е топ 5 нито по дневни стриймове, нито като цяло.

1. 100 живота - 575k

2. Беден в сърцето - 352k

3. Твоето Ферари - 319k

4. Красиви лъжи - 285к

5. Той - 264к.

 

Десита има само 150к къде я буташ? Има поне още 5/6 песни с повече стриймове.

Като говорим за задържали се песни - Беден в сърцето е в топ 3 на всички класации за лятото и годината. Май си се оказа доста голям хит, разбира се не колкото “Проблем” и “100 живота”, но мачка навсякъде 😃

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Като говорим за задържали се песни - Беден в сърцето е в топ 3 на всички класации за лятото и годината. Май си се оказа доста голям хит, разбира се не колкото “Проблем” и “100 живота”, но мачка навсякъде 😃

Хит си е, Преслава си е, но песни като Красиви лъжи, Милион и Не се отказват скоро ще я минат. Просто излезе месец преди тях а разликата в хитовоста им не е голяма.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия трябва много да внимава какво ще пусне, "Проблем" едва я върна в играта, ако пусне боклук като по-предните 4-5 направо не знам. Ако това е като "Гъзарка", малко ме е страх с това заглавие... Не могат ли да направят нормална мелодична песен като старите им, с готин текст, все едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jouey каза:

Яница, ДЖ Живко Микс и Ави Бенеди ще правят трио. Горката Яни е решила тотално да отпадне от топа... :(

Може да е скандален проект. Нека не забравяме топ дуета ''Спешно'' с Живко! Надявам се Ави Бенеди да е само с една партия и главно действащо лице в проекта да е именно провокацията на 21-ви век - Яница!

  • Like 4
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

Аз съм писал глупости. Тя тия зали и стадиони сама си ги е пълнила.. Приключвам аз. Ето ти прием на Раздяла от този албум, към 4тата минута. Но тя пък съвсем викаш не се знаела :1000:

 

Какъв прием пред 8 човека 😆😆😆😆

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не е някое частно парти на Рени? 8 квартални пияндурника, може пък да са поискали някоя чалгаджийка да им пее и това е най-евтиното, което са открили.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Runevski каза:

Аз съм писал глупости. Тя тия зали и стадиони сама си ги е пълнила.. Приключвам аз. Ето ти прием на Раздяла от този албум, към 4тата минута. Но тя пък съвсем викаш не се знаела :1000:

 

Значи и Атанаска има прием?

 

  • Thanks 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...