Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

С удоволствие си слушаме лайфовете на ДесиСлава, както винаги.

За мен тя просто тепърва има потенциала да изненадва и да впечатлява с личното си творчество. Особено с новия глас. Мисля си, че масовият българин веднага би награбил определен тип нейни нови песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

За мен и Знам, че боли беше по-успешна. 

Тя със сигурност и е сред най добрите песни. Жестоко изпяване. 

 

На тази песен бях прелъстил гаджето на най добрата ми приятелка. От малка съм долна и подла❤️❤️❤️

  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Confused 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

С удоволствие си слушаме лайфовете на ДесиСлава, както винаги.

За мен тя просто тепърва има потенциала да изненадва и да впечатлява с личното си творчество. Особено с новия глас. Мисля си, че масовият българин веднага би награбил определен тип нейни нови песни.

Нещо такова ми се иска да чуя. Нямам търпение да изпее някоя естрада в Маскирания докато ненса я изгонили като куче. Василка е много подла. Можеше да си мълчи! 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Нещо такова ми се иска да чуя. Нямам търпение да изпее някоя естрада в Маскирания докато ненса я изгонили като куче. Василка е много подла. Можеше да си мълчи! 

 

 

Ще й лежи такова. Аз искам да скандализира с нещо като Always Remember Us This Way. Ще е просто next level за чалга звезда, особено в настоящото комерс време.

Опасявам се, че може и да я изгонят следващия път от Певеца, каквото и както и да изпее. Не е само Василка виновна, на Senorita просто нямаше как да не я познае човек. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Добре де, радвайте се на прекрасните й изпълнения в маскирания. За какво са ви чалга боклуци, или каквото и да е като тя ви пее хитове и евъргрийни по жесток начин. Аз си слушам Алелуя нон стоп, даже сега ще махна гласовете на журито. То от това по хубаво няма.

Уу, ако успееш искам линковИ, ако може с всичките ѝ 3 изпълнения до сегааааааа. Да свалям и да слушам на чилифончиту, че в спотифай няма да ги качат хаха

преди 1 час, DarkChild каза:

Жадувам не помня да е била хит. Дори е най-слабата им песен с Азис.

Не е била. Все още цепи. И като видео и като песен, 16 години след излизането си.
Лятото я чух на морето и в ПЛовдив, само припев де, но се знаеше. И се гледа. Кеф. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Пак ли е ръгала ботокс. Ще и се пръсне лицето накрая... 

Не е, бе, просто бая се е позамазала. 😀 Пък и сама си казва, че покрай короната е качила няколко килца, в което не виждам нищо лошо - по-добре ми изглежда така.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, penakavalli каза:

Не е, бе, просто бая се е позамазала. 😀 Пък и сама си казва, че покрай короната е качила няколко килца, в което не виждам нищо лошо - по-добре ми изглежда така.

А защо е толкоз черна? Дедо e като норвежец до нея.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

 

 

И на мен това ми е любимо парче. И е песен един път - експеримент, много различен звук. Даже сега на прима виста ми дойде страхотен термин за подобен тип песни (например и на Глория тази долу ми е така) - "бутиков фолк". 😁

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

ХИТ! 

 

Между другото, в Одрин, например, често пускат българска музика в магазините, за да привличат българите. Миналата година от един магазин гърмеше Te Quiero на Галя и Акцент.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

ХИТ! 

 

Ее, Нинето пак ли е отишла да бачка там или само на шопинг. Дано да е второто, че ако ѝ плащат в лири, с този бясно падащ курс, направо не е за мислене.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Между другото, в Одрин, например, често пускат българска музика в магазините, за да привличат българите. Миналата година от един магазин гърмеше Te Quiero на Галя и Акцент.

Айде, сега, бълнуваш нещо.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Сънувах, че в някаква селска дискотека има тройно участие на Диона, Ариа и Клеа и бързах да пиша тук 😬 какво значи този сън?

Да намалиш малко чалгата 🤣❤️

  • Haha 4
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Сънувах, че в някаква селска дискотека има тройно участие на Диона, Ариа и Клеа и бързах да пиша тук 😬 какво значи този сън?

Значи си е съвсем вярно как Горгона била травестит, но все си мисля как шефките Клеа и Ариа не тряя да имат проблем да си намерят някой по-нормален батибатибатишеф ... 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...