Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тази снимка крещи: Аз съм най-гoлямата звезда на Алфа, Деске, прoдължавай да си ни самo кoмпoзитoр и текстoписец. 

Не.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

@Gerganafen, време е да заровим томахавката и да станем пак приятелки.

Съгласен съм, мило ❤️ Освен всичко друго, Лиди сплотява и обединява хората! ❤️

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Съгласен съм, мило ❤️ Освен всичко друго, Лиди сплотява и обединява хората! ❤️

Тогава нека се поздравим всички от Лиди сектата.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Някой да каже, дали Денис Теофиков качи това на стори в премиерния му ден:

Нали с Антонио уж бяха приятели...

Не гo е качил, мисля, че и Емрах не гo качи. Усещат кoнкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Някой да каже, дали Денис Теофиков качи това на стори в премиерния му ден:

Нали с Антонио уж бяха приятели...

Не, аз не си спомням някога да е качвал нещо, което е извън Даймънд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Весо откъде се пръкна? Знам че има няколко парчета, мяркал съм ги в  YouTube, но не си ги бях пускал. Отдеве чух "Непознат" и установих, че е явно поредният жаден за слава. Много посредствен глас, и то на запис. Чудя се на живо как ли ще е... 

Последно време много новаци се пръкнаха, а едно 90% изобщо не са за певци. 

Ивана хубаво го изпя. И нека ги поздравя подобните с тази песен, чието заглавие трябва да им се набива, докато не осъзнаят, че вероятно другаде ще са по-добри! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не, аз не си спомням някога да е качвал нещо, което е извън Даймънд.

Пашев не му дава дoстъп дo прoфилите му, пуска гo oт тъмницата самo на разхoдка. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

 

 

Ами не е така. Аз специално следя неговата кариера още от Махленската. Има доста стаблини хитове, а и самият той е доста известен в средите, извън чалгата. "Въпроса", "Вида лока", "въй" и още куп популярни хитове парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуйте тук Емилия oтгoвoрила на Крум, че е на интервенция и не мoже да му съдейства, каквo ли си е правила? https://www.btv.bg/video/shows/marmalad/videos/daj-si-telefona-s-mila-robert-i-krum.html

П.с. Галена му праща усмивки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Ами не е така. Аз специално следя неговата кариера още от Махленската. Има доста стаблини хитове, а и самият той е доста известен в средите, извън чалгата. "Въпроса", "Вида лока", "въй" и тн 

Не, аз не отричам, че е известен. Въпреки че аз не съм запознат с песните му, го знам чисто като име. 

Но ми стана много интересно като прочетох доста хвалебствия за него, а изобщо не го виждам да е нещо специално като глас. Дори на тази, последната, ми звучи като да не е добре обработен the voice-а му. Сега, може да прави добри парчета, не знам. Трябва да ги чуя. Я, препоръчай ми най-силното му парче да чуя за кво става въпрос. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Не, аз не отричам, че е известен. Въпреки че аз не съм запознат с песните му, го знам чисто като име. 

Но ми стана много интересно като прочетох доста хвалебствия за него, а изобщо не го виждам да е нещо специално като глас. Дори на тази, последната, ми звучи като да не е добре обработен the voice-а му. Сега, може да прави добри парчета, не знам. Трябва да ги чуя. Я, препоръчай ми най-силното му да чуя за кво става въпрос. :)

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ice_hot_sm каза:

Този Весо откъде се пръкна? Знам че има няколко парчета, мяркал съм ги в  YouTube, но не си ги бях пускал. Отдеве чух "Непознат" и установих, че е явно поредният жаден за слава. Много посредствен глас, и то на запис. Чудя се на живо как ли ще е... 

Последно време много новаци се пръкнаха, а едно 90% изобщо не са за певци. 

Не може да говориш така за изпълнител, който си чул точно веднъж.

Момчето е много талантливо и идейно - в последните 12 месеца има над 7 парчета, които сам си е писал и които нямат нищо общо едно с друго дори като жанр, а отделно композира и създава текстове за други изпълнител.

Абсолютно self-made си е, още в ранните си тийн години правеше рапове и си ги качваше в ютуб. Зад гърба му никога не е стоял продуцент, едва в последната година почна да работи с Вирджиния, но предполагам се грижат основно за разпространението на музиката му по телевизии и радиа, защото има коренно различен модел на работа от Дара или Павел и Венци Венц да речем. 

Не е топ вокалист, рапър е все пак, но пее доста приятно - прави го често в тик-ток и инстаграм, отделно имаше и едно изпълнение на "В ръцете на друг" от една дискотека, но май не е качено в ютуб.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВесУ почна да експериментира с по-кръшни ритми в 2017, обаче го изядоха тогава

 

После продължи с това

 

Знаете заглавието откъде идва. 

И накрая пусна коледния кючек. 

Между другото е автор на доста от текстовете на Ани Хоанг, поне на следните 2 съм забелязал:

(Банана е рестриктната, явно страпона накрая не се нрави на Ютуб :D )

Весо и Диона са добри текстописци.. Дано повече да се включват в чалга проекти на други колеги. Естствено го правят за пари или бартер.

 
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Да, не си ги намесил - аз ги намесвам за сравнение. И трите качват в собствени канали - хайде, на Десислава канала си е направо развит, но на Галена беше чисто нов, когато направи убийствена премиера! "Красиви лъжи" също беше качен в такъв канал. Няма как едни алгоритъма да ги "изяжда", а други - не. Истината е, че на никой не му се слушаше такова парче, а дори и когато го пуснеш, едва ли си го пускаш втори-трети път или пък пращаш на приятели. Ако песента не става, и в канала на Ариана Гранде да я качиш, няма да има много гледания.

Алгоритъмът е различен при всички, затова "изяжда" едни, а други не... Той се мени също така и според постиженията на предишните ти клипове. Ето при Галена липсва "трендинг", защото алгоритъма не й позволява, понеже няма с какво да я сравни... Такъв трендинг нямаше и за канала на Криско (ако не се лъжа), а и при Джале, въпреки, че в продължение на седмици правеше най-добрите гледания от България. При други се отразява в показването отстрани и т.н. "Пие ми се" на Анелия също пострада и не се появи в трендинг, въпреки че правеше повече гледания от почти всички клипове вътре. 

Последните ти констатации съм ги написал по-рано същите, просто са в друга тема. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен този Весо е напълно непознат 😁 а и кма някакъв брутален диалект и кофти глас, не е моята чаша чай определено

Нека си пуснем нещо качествено хайдеее

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...