Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , чушка. каза:

Противоречиш си.

Предварителните очаквания за Галена винаги са свързани със силни премиери, независимо от нивото на проекта.

Но при нея наистина го има тоя момент, че хората вече са свикнали на високобюджетната й продукция и разнообразието в звученето, че невинаги се оценява вече, няма го шок фактора. "Дай ми любов" е може би най-яркия пример.

преди 2 часа , DarkChild каза:

Какво точно му е доброто? Кавър-курво-kомерс буквално като всеки друг. Когато направят нещо с подобен замисъл, тогава може да се вайкаш, че е недооценено

Като за стандартното днешно ниво на жанра продукцуята на Галена е достатъчно силна, за да се зачете за по-добра от почти всичко останало. А дори и не за днешното ниво някои неща са брутално добри, особено при клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Stela каза:

С колко % спаднаха гледанията на Преслава през втория ден? Първия направи 380К, втория някой помни ли, беше петък.

Процентният спад на Галена и Меди за втория ден ще е по-малък, хем днес е неделя.

30%

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се лъжем - 230к в премиерен ден и то събота е мноoго слабо и разочароващо. Ако трябва да съм честен, откакто излезе аз съм си я пуснал само 5-6 пъти. Яко звучи, но някак не ме влече да я въртя нон-стоп. И с "Паника" бях така. Не са моите песни. Слушах и албанския оригинал - той пък съвсем не ме спечели. От Галена и Меди се очакват друг тип песни според мен - или по-типично чалгарски и ударни, или по-музикантски с повече пеене, Тук нито едното, нито другото. Клипът определено е много силен, но такива ярко изразени сюжетни клипове прекалено бързо омръзват. 

Та, като цяло за мен предложението е добро от гледна точка на това, че е нещо различно, неочаквано, и затвърждава позициите на Галена и Меди като лидери и новатори. Голям хит няма шанс да стане, но не е толкова фатално. Просто Галя ни разглези всяко парче да е хитът на годината или поне на сезона и сега сме твърде взискателни.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Предварителните очаквания за Галена винаги са свързани със силни премиери, независимо от нивото на проекта.

Но при нея наистина го има тоя момент, че хората вече са свикнали на високобюджетната й продукция и разнообразието в звученето, че невинаги се оценява вече, няма го шок фактора. "Дай ми любов" е може би най-яркия пример.

 

По тази логика, дай да прави еднотипни песни, с идентични текстове, снимани по дивани или в мазето на Пайнер.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

По тази логика, дай да прави еднотипни песни, с идентични текстове, снимани по дивани или в мазето на Пайнер.

 

Ако ще са тип Чупката, аз съм за ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Флопът на Преслава няма да направи флопа на Галена и Меди по-малко флопващ. 

Всичко останало в момента е просто смешно и от двете страни на барикадата. Чакам да изкарате избирателните списъци всеки момент. 

Аз ще си карам на гърмеж!

преди 39 минути, plambata каза:

Няма какво да се лъжем - 230к в премиерен ден и то събота е мноoго слабо и разочароващо. Ако трябва да съм честен, откакто излезе аз съм си я пуснал само 5-6 пъти. Яко звучи, но някак не ме влече да я въртя нон-стоп. И с "Паника" бях така. Не са моите песни. Слушах и албанския оригинал - той пък съвсем не ме спечели. От Галена и Меди се очакват друг тип песни според мен - или по-типично чалгарски и ударни, или по-музикантски с повече пеене, Тук нито едното, нито другото. Клипът определено е много силен, но такива ярко изразени сюжетни клипове прекалено бързо омръзват. 

Та, като цяло за мен предложението е добро от гледна точка на това, че е нещо различно, неочаквано, и затвърждава позициите на Галена и Меди като лидери и новатори. Голям хит няма шанс да стане, но не е толкова фатално. Просто Галя ни разглези всяко парче да е хитът на годината или поне на сезона и сега сме твърде взискателни.

Сега се сетих, че и Блокиран на Фики и Азис също беше с неочаквано звучене, но стана тотален хит. Сякаш преди се харесваше разнообразието. Сега не е ли мазньоч на Ганев, не върви. 

 

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Ако ще са тип Чупката, аз съм за ;) 

Не е късно да клипира най-любимата ми песен и доказан шедьовър ❤️ 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, чушка. каза:

По тази логика, дай да прави еднотипни песни, с идентични текстове, снимани по дивани или в мазето на Пайнер.

 

Аз не съм на такова мнение, както е ставало ясно. Галена е примера за това как трябва да си движиш кариерата в чалгата. Но за жалост има много хора, на които наистина не им дреме вече за това колко повече се старае тя от другите. Затова и толкова по-слаби проекти като този на Преслава се предпочитат пред доста по-оригинални като новия на Галена и Меди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, BobiTo каза:

Някой знае ли защо вече няма "Автограф" по Планета? Едно предаване имаха и него го затриха.

Фирма Пайнер няма възможност да заплаща месечната заплата на водещата, равняваща се на 275 лв. 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Някой знае ли защо вече няма "Автограф" по Планета? Едно предаване имаха и него го затриха.

Целия Пайнер е на борсата от миналата пролет. В Планета същата работа. :cd:

Иначе, гледам как Сашка "Ангелчето" е подредила праграмата на Лорена, Меди, Деса, Софка, че и малко на Камелия и се чудя що принципно големи звезди седят при "продуцента" от Димитровград, а не си направят услуга и не започнат сами. Дори Нелина се справя далеч по-добре сама, отколкото с неговия мениджмънт.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Като за стандартното днешно ниво на жанра продукцуята на Галена е достатъчно силна, за да се зачете за по-добра от почти всичко останало. А дори и не за днешното ниво някои неща са брутално добри, особено при клиповете.

"Бруталните" неща не са интересни вече. Заради тази фолософия на надцакване с опаковките, съдържанието липсва.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Целия Пайнер е на борсата от миналата пролет. В Планета същата работа. :cd:

Иначе, гледам как Сашка "Ангелчето" е подредила праграмата на Лорена, Меди, Деса, Софка, че и малко на Камелия и се чудя що принципно големи звезди седят при "продуцента" от Димитровград, а не си направят услуга и не започнат сами. Дори Нелина се справя далеч по-добре сама, отколкото с неговия мениджмънт.

Да, време е да закриват фирма Пайнер, няма файда от самата фирма като цяло, всеки там така или иначе си се оправя сам.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

А да, Преслава и Галена откровени греди с последните песни. Джена държи хита на пролетта....

Айде стига глупости. Специално Преслава каква греда е? За 1 седмица има над 2 млн. гледания, върти се като луда по заведенията и си запазва стабилния трафик достатъчно време.

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

А едно време Планета имаше много блокове с SMS-и, що не ги пуснат пак, за поздрави, избери песен, Love кантара и т.н.

Фен ТВ жулят яко пари от тия обаждания и смс-и в предаването за поздрави.

  • Love 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Да, време е да закриват фирма Пайнер, няма файда от самата фирма като цяло, всеки там така или иначе си се оправя сам.

Не е нужно да го закриват. Имаше далеч по-рационален и приемлив за всички вариант. Той се казва договора на Веско Маринов и Славка Калчева. Те са близо 20 години само партньори. Всичко си плащат, организират сами, а Митака им е само издател, когато имат готови албуми и други продукти. Но, когато Камелия му предложи през 2008 или 2010 година да преподпишат същото като Веско и Славка, дъртия се наду и се разсърди, а като и изтече договора се разделиха. Тъпо от него, но факт...  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

"Бруталните" неща не са интересни вече. Заради тази фолософия на надцакване с опаковките, съдържанието липсва.

Супер точно казано! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Айде стига глупости. Специално Преслава каква греда е? За 1 седмица има над 2 млн. гледания, върти се като луда по заведенията и си запазва стабилния трафик достатъчно време.

 

Абсолютна греда, за нищо не става тази песен. Въобще не трябваше да я пуска. Но не това е изненадващото, а още по-голямата греда на Галена, че в комплект с най-лачената мъжка звезда Меди. Юни ще пуснат други неща и ще зарбавят това нищо, което издадоха сега. Когато си не става, значи не става. Слушаме Джена и те така сега.... :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

Не е нужно да го закриват. Имаше далеч по-рационален и приемлив за всички вариант. Той се казва договора на Веско Маринов и Славка Калчева. Те са близо 20 години само партньори. Всичко си плащат, организират сами, а Митака им е само издател, когато имат готови албуми и други продукти. Но, когато Камелия му предложи през 2008 или 2010 година да преподпишат същото като Веско и Славка, дъртия се наду и се разсърди, а като и изтече договора се разделиха. Тъпо от него, но факт...  

Веско и Славка са друго нещо, той чалга певиците ги има за тъпи и само да цеди пара от тях, ама те сами са си го направили така.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрънкаме си ние тук за чалга, а тези дни в Парламента един земеделски производител Илчовски, сложи официален край на доминацията на чалгата в оня най-важен и престижен сегмент (женският). За него в чалгата си мислеха, че са абонирани до живот. На него се базираше цялата пропаганда на Пайнер от 25 години. През 90-те бяха манекенките, от 2000-та за 20 години бяха чалгарките, сега са плеймейтките. Маги Бадер, Николетка и сие са новата сила, новите държанки на властта.... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...