Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Willy каза:

Да, но каква е форумалата? Интересно ми да имаме класация като Хот 100, включваща различни фактори, пък ако ще да е само и годишна. 
Гледам че Грешници и Грешна си имат по-малко лайкове от КБТ, а вече са я минали по гледания и то за по-кратко време, след което следва да имат дори и повече.
Сега гледам и Изкушение 12 милиона през 2021, а още няма 100к лайкове. Как стават тези неща?! Kaвала имаше 8М с 100к лайкс за 2 месеца примерно.

Минало е много време. Не съм я записал, нито пазя Ексел файла. Но бихте могли да изградите формулата върху тази на Billboard за база примерно. Нагодете я според нуждите кое да има повече тежест. Ако ви трябват споделянията от ФБ, бих могъл да помогна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Да, турбохит е. На мен ми беше на сума ти сторита. Точка.

Турбохитове са “Феноменален” и “Шефката”. Ако слагаш едномесечния хит на Преслава към тях - добре. :D 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Турбохитове са “Феноменален” и “Шефката”. Ако слагаш едномесечния хит на Преслава към тях - добре. :D 

Брат, виж, че като изключим Слави Трифонов и Стораро/Криско, Преслава ще е с най-много гледания от жените. Това какво ти говори? Колко време мина, а още прави над 150К на ден...

Не е едномесечен хита, ти и за Пиян сигурно си мислил така.

Кажи ми коя женска песен е по-голям хит?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Колко време мина, а още прави над 150К на ден...

Песента още няма две седмици, а и Преслава не беше пускала песен от почти година. Аз не оспорвам, че е хит, но тук се преувеличава. 
 

На “Пиян” излезнаха клипчета с приеми още първата седмица. На тази сигурно няма да видим никога. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Това ми се струва, че ще е нещо от типа на "Пий едно от мене" - 10 years later.

Тогава Джена ни се струваше излишната в дуета, а виж сега.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Не,учи в София,във втора английска и е алкохоличка.

Която се намира в моя (южен софийски) квартал. Причината за пропиването на щерка Немска: непримиримост към факта, че Татяна изкара по-голям хит от майка й!

 

  • Haha 7
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Която се намира в моя (южен софийски) квартал. Причината за пропиването на щерка Немска: непримиримост към факта, че Татяна изкара по-голям хит от майка й!

 

А кой е баща й в крайна сметка? Да не е онзи,за който Германска беше казала,че и Галена му е яла...дюнера.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

А кой е баща й в крайна сметка? Да не е онзи,за който Германска беше казала,че и Галена му е яла...дюнера.

Не, мафиотът Янко Ваташки, който лежа в затвора. Доколкото знам, е тормозил и самата Немска, неслучайно е толкова лабилна. Правил е доста мизерии и по клубовете. Пълен боклИк. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jouey каза:

Вече е в Даймънд. Все ударни неща ще пуска. 

Дано не са в стил "лошото отминава, горе главата, разцепвам на макс". Искаме хитачки ала Той.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ice_hot_sm каза:

Обаче малката Немска е много готина. В лице много прилича на Соня. Има много нежно излъчване. Дано само не се захване и тя с чалга.

so1.jpg

Мисля, че е модел! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е писал текста на Теофиков?

"И всички горе поне година" - това изречение няма никакъв смисъл в българският език. По-зле звучи и от “измислени герои като Бъгс Бъни”. 

И каква лавина мачка като пак е снимал в пясъчника. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

@xroflx9

Изкарай кирливите ризи на Ваташка, явно я познаваш. Били ли сте се за мъжко?

Да бе,за да може Джиги е сега да й докладва и да стана за срам,че пиша по чалга форуми. ::1000(34):  Споко,Джиги,това за алкохолизма беше шега,но няма да е далеч от лъжата ако кажа че пие повече и от мъж.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Кой е писал текста на Теофиков?

"И всички горе поне година" - това изречение няма никакъв смисъл в българският език. По-зле звучи и от “измислени герои като Бъгс Бъни”. 

И каква лавина мачка като пак е снимал в пясъчника. :1000(29):

Мавродиева и Даймънд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, ice_hot_sm каза:

Обаче малката Немска е много готина. В лице много прилича на Соня. Има много нежно излъчване. Дано само не се захване и тя с чалга.

so1.jpg

a08267d0bfbc4a8bbfa51bed59ef3e7b.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...