Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Съвсем безразлични са към тоя факт, при условие че по горе същото време също смениха собствеността в сделка за милиард и кусур долара, включваща канали в още цифра близки до нашта околии. 

Е,не - няма как да сравниш пакетна сделка за 45 канала с такава за 5-6 само български. Факт е първо това че година и няколко месеца е рекорд по отрицателно време, за което някой е собственик на телевизия, а това че за същото време е успял да й вдигне себестойността 1.5 пъти (и то без Камелия да е водеща там :D) си е наистина прецедент.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

С риск да разочаровам, ще кажа, че с тоя проект Ванчето заприлича на останалите. Дано отново ни предложи як гърмеж в нейния си стил! 

Важното е че има разнообразие и количество, което не можем да кажем за останалите и колежки! 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

топ хита на годината!

Химнът на 2020-2021. Считам, че само тази песен ще помним от пандемичния период. Евентуално ще владее и през 2022, после ще имаме нов Ваняразбирасевеликов химн! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Топ хит за изтъркване на пендарите от гьобеци със сигурност! Таймлес! 

Епично начало - от първата секунда настъпва кулминацията! Мразя бавноразвиващи се песни - па куплети, па припеви, аман! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал остава единствената песен над 100к.

15.06.2021

1. Скандал - 117к
2. Точно в 3 - 98к
3. Бутай - 94к
4. Аномалия - 94к
5. Автомата - 89к
6. Бебе - 65к
7. Амазонка - 52к
8. Момиче от лед - 52к
9. Да си траят - 51к
10. Токсичен - 49к


В твоето легло е на 17-то място с 40к.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как е в София и големите градове, но тука в Каварна само бабите и лелите гледат телевизия в последните 10 години :D И то основно турски и индийски сериали. 

По-младите са на компютрите, телефоните и таблетите.

Баба Въче от сутринта е надула радиото и ме облъчва с народни песни. Сега като са отворени прозорците всичко се чува. :D  И петела и пее от 5 часа цялата улица оглася.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Ivan_Kozarev каза:

Не знам как е в София и големите градове, но тука в Каварна само бабите и лелите гледат телевизия в последните 10 години :D И то основно турски и индийски сериали. 

По-младите са на компютрите, телефоните и таблетите.

Баба Въче от сутринта е надула радиото и ме облъчва с народни песни. Сега като са отворени прозорците всичко се чува. :D  И петела и пее от 5 часа цялата улица оглася.

И аз съм така. Дори досега слушах разговор против чалгата и кимах, да извлека позицитиви. Викам им: бе не е музика, то всички не могат ни да пеят, ни да свирят. Уродлива музика е, хехехехехехехех.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

И аз съм така. Дори досега слушах разговор против чалгата и кимах, да извлека позицитиви. Викам им: бе не е музика, то всички не могат ни да пеят, ни да свирят. Уродлива музика е, хехехехехехехех.

Е някои със сигурност могат най малкото да свирят :) 

За останалото се грижи Ванчето!

 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт не само по Дара, но и по Галена. Хората изобщо не са забравили за белия съд, от който тръгна, но с фейсбук защитничка като @zai4eto82 на Галя въобще не трябва да ѝ пука. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://sedemosmi.tv/production/вечерта-на-ку-ку-бенд-21-април-2021-г/

Гледам Кали как пее песен на Мария Шерифович. Брутална песен и брутално изпълнение. Жалко, че в родната чалга няма кой да напише такава песен, а и да има - нашите поръчват само мазнотии и денс тупалки. Наистина сме дъното на балканската музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DenFevgo каза:

https://sedemosmi.tv/production/вечерта-на-ку-ку-бенд-21-април-2021-г/

Гледам Кали как пее песен на Мария Шерифович. Брутална песен и брутално изпълнение. Жалко, че в родната чалга няма кой да напише такава песен, а и да има - нашите поръчват само мазнотии и денс тупалки. Наистина сме дъното на балканската музика. 

СедемХосми са се пуснали безплатно, без абонамент? Или само за изборите...

ПП ДА, до 15 юли. Как не се изненадах.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, Меди как ще погребе триото на Счети след няколко часа, ще я върне на ниска земя, не ми се мисли за интересът който ще има просто. 

Някога имаше песни като тази, сега прибира останалите мелодийки на Кости от 2010-12.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Слаб интерес.

И какво общо има часът? Една песен или се харесва, или не. Няма значение в колко часа излезе. Вечерта така или иначе ще я научат. Ако им допадне, ще я слушат пак през следващите дни. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

И какво общо има часът? Една песен или се харесва, или не. Няма значение в колко часа излезе. Вечерта така или иначе ще я научат. Ако им допадне, ще я слушат пак през следващите дни. 

Има, рано е. Пайнер така прецакваха премиерните гледания на трите 20+ милионни хита на Галена от 2015, качвайки ги в 2-3 сутринта.

  • Wow 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...