Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Fast каза:

Да посменим малко темата. Коя е първата попфолк песен, за която имате спомен?
Моята е Златна клетка или Луда нощ на Глория.

Много, но най- вече "Щастието е магия" 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Меди, нито Емилия направиха това, което се очакваше от тях. Ако трябва да избирам между двамата, все пак бих избрал по-поносимият вариант, именно Меди. 

Емилия вече нито става за гледане, нито за слушане, лъха на комплекси от километри. Това супер много дразни. 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

За да не гледа Палома този провал. Наистина ли са искали да пратят това на Евровизия?

Това е единствения неин клип който може да гледа през YouTube Kids приложението. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Това е единствения неин клип който може да гледа през YouTube Kids приложението. 

А, така ли, значи за да не гледа, как майка й се въргаля по-леглата в разни мистъри! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

А това какво за бога е??

 

Това май беше експеримент с Кости. Не е ставало дума да представя БГ на Евровизия. 

преди 1 минута, Fast каза:

Сигурен ли си? Уж е сръбски кавър.

Сръбски кавър? Сигурен съм. И освен това виж продължителността, нетипичните за чалгата гайди и прочее. Беше си правена точно за Евровизия, но от ПАЙНЕР си траеха допоследно. Към БНТ имаше натиск да пуснат чалга певица още тогава, но като пуснаха песента на Преслава и не се хареса много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тъкмо си мислех,че сме се отървали от диАрия,а тя уж щяла да влиза в Биг Брадър.

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Tazi-popfolk-zvezda-vliza-v-kushtata-na-VIP-Bradur-1094908

Биг Брадър се завръща????? Новината на годината!!!!!!!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Биг Брадър се завръща????? Новината на годината!!!!!!!

Така се говори, но ми е странно, че ще пуснат ББ с Игри на волята. Второто също се прави от Тупарев и обръщат внимание на личните отношения. Но все пак БТВ ще пускат Сървайвър и сигурно от НОВА са под пара. 

ББ ми е малко изчерпан формат. Не вярвам да има добър рейтинг. Но като се замисля - Откраднат живот приключи, а там, в този часови пояс, се отваря дупка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Защо клипът е маркиран за деца?

Според мен получи хейт заради generic музиката. Текстът има хубаво послание.

Доколкото помня получи хейт заради лошото произношение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Така се говори, но ми е странно, че ще пуснат ББ с Игри на волята. Второто също се прави от Тупарев и обръщат внимание на личните отношения. Но все пак БТВ ще пускат Сървайвър и сигурно от НОВА са под пара. 

ББ ми е малко изчерпан формат. Не вярвам да има добър рейтинг. Но като се замисля - Откраднат живот приключи, а там, в този часови пояс, се отваря дупка. 

Дано се завърне, вече 2 години го няма и ми липсва повече от стария нос на Преслава!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Това май беше експеримент с Кости. Не е ставало дума да представя БГ на Евровизия. 

Сръбски кавър? Сигурен съм. И освен това виж продължителността, нетипичните за чалгата гайди и прочее. Беше си правена точно за Евровизия, но от ПАЙНЕР си траеха допоследно. Към БНТ имаше натиск да пуснат чалга певица още тогава, но като пуснаха песента на Преслава и не се хареса много.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

 

Хм... в такъв случай или е имало друга песен, която не помня (но имаше гайди), или е било слух, че това е песента за Евровизия.

 

Май и песента с Илчев е била за Евровизия

https://ezine.bg/n60-68036-Мегаскандал_Преслава_с_крадена_песен_за_Евровизия_и_ужасен_английски

Боже дори в Рамания

https://www.kliuki.net/преслава-стана-за-смях-с-английски-в-но/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, BobiTo каза:

Липсват текстовете на Борислава Валентинова, а.к.а изгонената сестра!

 

Пое нещата в свои ръце, и слава богу!

преди 37 минути, Danger. каза:

Тематиката на песните на Меди взе да ми идва в повече, едно и също.

Ще видим как ще се получи с новата, но се съмнявам да достигне успеха на предните му. 

Време е да пропее за Панамери и Ламборгинита! 

преди 28 минути, чушка. каза:

Нито Меди, нито Емилия направиха това, което се очакваше от тях. Ако трябва да избирам между двамата, все пак бих избрал по-поносимият вариант, именно Меди. 

Емилия вече нито става за гледане, нито за слушане, лъха на комплекси от километри. Това супер много дразни. 

Мен пък ме изкефи Счети. Не ми лъха на комплекси, а на неориентираност. 

преди 24 минути, meleto каза:

Някой помни ли как се казваше песента на Преслава за Евровизия от 2008 или 2009?

Искаш ме

преди 11 минути, Willy каза:

 

Това Ела и ме измий ли значЕ?

преди 9 минути, BobiTo каза:

@Willy Наскоро те питах, в кой формат искаш да влезе Галя Вичева Генчева, няколко седмици по-късно влиза в Гласът, случаЕност? 

Да влезе Гъзарката с дружката си Ариа ❤️ 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да влезе Гъзарката с дружката си Ариа ❤️ 

Анелия никога няма да влезе в Биг Брадър, познава се и знае, че е ужасен характер и ще я хейпят. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...