Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, DevilWish каза:

Но ДОКОГА ?

Вземаш ми youtube Докога, докогааааааааааа? Искам нормална музика, но сега, но сега. Трябва ми така, на мига, на мига!!!! Но докогааааааа ааааа ааааа ааааааааааа????

На мига пускаме центрофуга и забравяме за самоповярвали си никому неизвестни бедни заработващи швестерки от народа 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, SG каза:

За радост тук няма база за сравнение, също като в кариерите. ;)

Питайте Алла Борисовна кой е по-голямата звезда. Когато Галин направи звезда като нея, да се обади.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Питайте Алла Борисовна кой е по-голямата звезда. Когато Галин направи звезда като нея, да се обади.

Всички знаем, че Аллочка е изявена фенка на Десита, а отскоро се говори, че харесва и Доника. Клюката е, че след 50 години най-накрая е забравила за Арлекино и сега иска да направи рестарт на кариерата си с кавър на Щрак.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Всички знаем, че Аллочка е изявена фенка на Десита, а отскоро се говори, че харесва и Доника. Клюката е, че след 50 години най-накрая е забравила за Арлекино и сега иска да направи рестарт на кариерата си с кавър на Щрак.

Аллочка няма да сгреши. Сега като избяга от Рашистан има нужда от хит.

Щрак ми е единствената либийска песен, която ми харесва. Само да не я пееше тя.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

тая простакеса как смее да подиграва Тотя, като поне Тотя има кариера и тук-таме хит? А тази? Известна с пиянството си и кошмарния си характер!

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

тая простакеса как смее да подиграва Тотя, като поне Тотя има кариера и тук-таме хит? А тази? Известна с пиянството си и кошмарния си характер!

Напоследък гледам да се въздържам от негативни коментари, но когато някой е толкова НЕизвестен, комплексиран и алкохола му е приоритет - кеф ми прави да му сипя още..... Интервюто не съм го гледал, но Татяна е класи над тази евтината със шарената рокля от Илиенци и селските грозни обуща! Защо ли я коментираме се чудя? Не си заслужава да се хабиме. Татяна поне е положителен човек и доколкото съм гледал клипове от Сървайвър си се представя много достойно! Ама понеже тук говорим, че клечи във фитнеса, заслужава си.... да се изклечи на тая в мундзата (устата естествено)!

  • Like 2
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Аллочка няма да сгреши. Сега като избяга от Рашистан има нужда от хит.

Щрак ми е единствената либийска песен, която ми харесва. Само да не я пееше тя.

На мен пък ми харесва заради Лидия. Само да не беше тази песен. :D

@Lelqtian @asylum днес е голям празничен ден за нас, защото Хитът на 2022 става на 1 година! Как се изниза това време...

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

На мен пък ми харесва заради Лидия. Само да не беше тази песен. :D

@Lelqtian @asylum днес е голям празничен ден за нас, защото Хитът на 2022 става на 1 година! Как се изниза това време...

It’s time for Party Animals 2 ❤️🧿

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

It’s time for Party Animals 2 ❤️🧿

Новата песен излиза тези дни, можем само да чакаме и да стискаме палци и този път да е запазила летвата толкова ниско.:heart:

  • Thanks 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Трябваше да запише коледно-новогодишна версия. Пропилян шанс.

Е, на коледно-новогодишните празници има по-голям шанс хората на всякаква възраст около трапезата да си я пуснат поне 1 път, което Доня Десс обикновено избягва. Друго си е да се надяваш, че абитуриентите ще пожелаят на бала си да чуят 44-годишна леличка да им пее за купони.:heart:

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава е №1 в „50-те най...“ с „Балканско за разкош“.

Ванилия Сметанова явно чете тук! Ми да, какъв беше тоя "Банкомат" миналата седмица! Я сега цял месец да властва "Балканското" на нашата Петя! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак тези дни разбрах, че Графа пее още от социализма и кариерата му предхожда дори тази на Глория.

Какви песни е правил само на 15 години в първия си албум... По това време чалгарките ни още дори не са знаели, че ще бъдат чалгарки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Чак тези дни разбрах, че Графа пее още от социализма и кариерата му предхожда дори тази на Глория.

Какви песни е правил само на 15 години в първия си албум... По това време чалгарките ни още дори не са знаели, че ще бъдат чалгарки.

Дам, защото не са имали богати бащи със силни властови позиции, които да ги бутат напред с цената на всичко! ❤️ 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Два травестита, не получили се при това.

Точно тук Гло безпардонно заявява: "Да ти приличам на травестит?!" ☠️

  • Like 1
  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...