Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Емилия не знам защо я броите в списъка с тези, за които на някого му пука. Реално само заради името й "Българи юнаци" трябваше да направи 3-4 милиона. А то ще си забие на 1. Машъпа е тотален провал също. Последния дует с Тони също. За тебе братко, дуета с Фики също. При нея името не работи - има ли силна песен - има хит, има ли и песен на средно ниво - ще флопне.

Преслава и Галош и с по-слаби и средни като качество песни нацелват хитове. Макар и Преслава да се е запътила към отбора на Емилия. Но "Балканско за разкош" вече има над 2 милиона, а "Българи юнаци", дето излезе 2 месеца преди нея едвам скоро стигна до 1 милиона. В дългосрочен план Преслава може и 4-5 да направи, за Емилия - 2 ще са мъка.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

@Fast, koú mu e /\8buMuqm xum Ha n/\aHema /\yHa (He ka3Baú Bcu4ku!)?

 

От Луна лъха анти-естетика и стереотипна 90тарска чалга. Не съм фен на това. Май харесвам само песните от Пайнерския й период. Луна Президент също е як кючек, но текста и клипа го развалят..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Цура не пуска често песни, но когато пусне почти винаги става хит! Нацелва си ги песните и това си е!
 

 

Не знам защо Преслава е толкова стисната и не разтвори кесията за реклама в тубата на последните си песни, някой милион отгоре за престиж няма да й се отрази хич зле.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не знам защо Преслава е толкова стисната и не разтвори кесията за реклама в тубата на последните си песни, някой милион отгоре за престиж няма да й се отрази хич зле.

И ще я кръстим "Милионче за разкош" :D

Лоша ли ме искаш ? Нямаш ядовеееееееееееее! :D 
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура е пример, че дори когато хората те мразят с добра песен и клип можеш да бележиш хитове.

Това трябва да е поучително за Джена, Анелия и Преса най-вече, защото са тъпи на цървул и нито искат да правят яки тупалки, нито да се ръснат малко повече за клипове, визии или песньовки. Фанали са си там Асенов и Ганев и няма мърдане на йота, братче.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Цура е пример, че дори когато хората те мразят с добра песен и клип можеш да бележиш хитове.

Това трябва да е поучително за Джена, Анелия и Преса най-вече, защото са тъпи на цървул и нито искат да правят яки тупалки, нито да се ръснат малко повече за клипове, визии или песньовки. Фанали са си там Асенов и Ганев и няма мърдане на йота, братче.

Мразят я заради мъжото, реално погледнато. Ако него го нямаше, не знам дали щеше да влага толкова, но спор няма, че дори с един-два проекта на година се старае за песента, за клипът, всичко да е изпипано. Може би ако беше по-постоянна и ако не беше това, че я плюят заради това, щеше и тя да е в топ 3 със сигурност. 
Такъв хит през 2015 - мисля, че почти никой нямаше....

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Мразят я заради мъжото, реално погледнато. Ако него го нямаше, не знам дали щеше да влага толкова, но спор няма, че дори с един-два проекта на година се старае за песента, за клипът, всичко да е изпипано. Може би ако беше по-постоянна и ако не беше това, че я плюят заради това, щеше и тя да е в топ 3 със сигурност. 
Такъв хит през 2015 - мисля, че почти никой нямаше....

 

Е то е ясно, че ако не беше Прасчо, нямаше да е това, което е. Откъде щеше да има пари за Кости форцата, Ганев и тн, както и яките клипове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Това също е вярно.

Но имаш идеите на Добри и Борче и милиони.
Отделно Галош не е безлична според мен. Бие малко на циганка от музея на мадам тюсо, но има излъчване на звезда и харизма пред камеря. Камерата направо я обожава.

На концерти е гола вода.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Е то е ясно, че ако не беше Прасчо, нямаше да е това, което е. Откъде щеше да има пари за Кости форцата, Ганев и тн, както и яките клипове.

Да, от него тръгна тогава със "За контакти", после "Влез" - все хитове. 
Преди него, една от първите песни след баладата "Открадната любов" и "Ранявай ме" е тази песен, която всъщност колкото и да е смешно на мен лично ми е любима:

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Мразят я заради мъжото, реално погледнато. Ако него го нямаше, не знам дали щеше да влага толкова, но спор няма, че дори с един-два проекта на година се старае за песента, за клипът, всичко да е изпипано. Може би ако беше по-постоянна и ако не беше това, че я плюят заради това, щеше и тя да е в топ 3 със сигурност. 
Такъв хит през 2015 - мисля, че почти никой нямаше....

 

+ Генерал, Стара каравана, Спри да ми досаждаш като абсолютно самостоятелни женски хитове.
Ако добавим и мъжките - Парата, ако хвана; Бум; Джале.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

това е проект много преди Пеевски и сегашните проституеси могат само да си мечтаят да имат такива песни в репертоара си или да пеят по този начин.

Отделно на Янева още през 2009-та й бяха предложили да е на турне - около "На първа среща", но тя отказа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

+ Генерал, Стара каравана, Спри да ми досаждаш като абсолютно самостоятелни женски хитове.
Ако добавим и мъжките - Парата, ако хвана; Бум; Джале.

Генерал, Спри да ми досаждаш и Стара каравана - да.
От мъжките единствено за Фики - Бум, но за другите две не мисля.... В смисъл, на Цветелина Янева си е точно до тях, много силна песен....  Не знам защо, но към днешна дата май песните на Галин бързо издъхнаха.... По време на "Момче без сърце" и "Все напред" имаше една поредица от хитове, но после ми се струва, че се спука като балон. А това "Парата ако хвана" днес не знам къде е тази песен, Джалето също.... Но да, за Бум мога да се съглася, това си беше голям самостоятелен мъжки хит! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо е, но на фолк аудиторията не й пука особено за ДП. Иначе песните й щяха да правят по 1-2млн макс. Харесват лъскавите клипове, които действително са много добри продукции, но в момента в който секнат, ще стане като Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

това е проект много преди Пеевски и сегашните проституеси могат само да си мечтаят да имат такива песни в репертоара си или да пеят по този начин.

Отделно на Янева още през 2009-та й бяха предложили да е на турне - около "На първа среща", но тя отказа.

И силна дебютна песен. С нея спечели Дебют за 2008 година:

Сега тая изпълнителка Тина която се появи ми прилича малко в лице на нея.... Дали нямат някаква роднинска връзка? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато имаш милиони, но предпочетеш да правиш стилни и класни неща пред мятането на гьобеци със сръбски мастии и в чалготеки:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Тъпо е, но на фолк аудиторията не й пука особено за ДП. Иначе песните й щяха да правят по 1-2млн макс. Харесват лъскавите клипове, които действително са много добри продукции, но в момента в който секнат, ще стане като Андреа.

Треперя за момента, в който си смениш потребителското име на "Делян Пеевски" и Цуци ти стане новата фаворитка!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя наистина каза : "I don't know her" когато качваше творчеството си без плочка и лого в самостоятелния си канал, но пак си остава една от най-любимите ми нейни песни от пре-ДП периода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Тя наистина каза : "I don't know her" когато качваше творчеството си без плочка и лого в самостоятелния си канал, но пак си остава една от най-любимите ми нейни песни от пре-ДП периода.

На мен тая ми е любимата от периода преди ДП

И "Секс на първа среща" ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Да, от него тръгна тогава със "За контакти", после "Влез" - все хитове. 
Преди него, една от първите песни след баладата "Открадната любов" и "Ранявай ме" е тази песен, която всъщност колкото и да е смешно на мен лично ми е любима:

 

 

318448324_467332352208545_4732432574306865017_n.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

На мен тая ми е любимата от периода преди ДП

И "Секс на първа среща" ❤️ 

На мен:
1. Открадната любов
2. Три минути
3. Авторът е друг
4. Искаш война
5. Момичето за всичко
6. Преди да свикна
7. Трите имена
8. Да обичаш безразличен
9. Ранявай ме

останалите просто не ги броя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

На мен:
1. Открадната любов
2. Три минути
3. Авторът е друг
4. Искаш война
5. Момичето за всичко
6. Преди да свикна
7. Трите имена
8. Да обичаш безразличен
9. Ранявай ме

останалите просто не ги броя.

Аз понеже не съм от най-големите фенове на балади и са ми малко по-различни.
Тук вече е с ДП когато пуска това, някъде от "Момиче за всичко" и "Всичко" е с него.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...