Jump to content



Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Fast каза:

 

Овладя ситуацията като ПРО, браво. Ако беше някоя друга щеше да направи цяла документалка как реве .

 

Billboard 200: #194(-174) Lady Gaga (@ladygaga) Harlequin
 

Нека видим в петък какво ще направи само накрая да не е подобно като резултат .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , swiftiebe каза:

Овладя ситуацията като ПРО, браво. Ако беше някоя друга щеше да направи цяла документалка как реве .

 

Billboard 200: #194(-174) Lady Gaga (@ladygaga) Harlequin
 

Нека видим в петък какво ще направи само накрая да не е подобно като резултат .

Не само, че Harlequin не е на 194 място (където е кралят на рокендрола, половин век след като си е отишъл), а изобщо не е в класацията. :bn: 143 също. Сори ама няма как да не ги сравнява човек докато копаят под дъното хванати за ръчичка, това са две брутални флопаджийки.:roll1:

Все още има нещо много съмнително в цялата тази работа tho.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, SG каза:

Не само, че Harlequin не е на 194 място (където е кралят на рокендрола, половин век след като си е отишъл), а изобщо не е в класацията. :bn: 143 също. Сори ама няма как да не ги сравнява човек докато копаят под дъното хванати за ръчичка, това са две брутални флопаджийки.:roll1:

Все още има нещо много съмнително в цялата тази работа tho.

Коментирай че от Билборд сложиха Ката чак на 25то място в класацията която пускат за greatest pop star of the century, по случай изминал 1/4 от новия век.

Предстои да видим позициите на:

Kanye, Ariana, Gaga, Rihanna, Taylor, Beyonce, Drake, Justin, Britney.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Малко рано са я размразили Мара да пее никому неизвестна песен ... 

Известна е песента и това беше сега на Американските музикални награди 50-годишнината им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Коментирай че от Билборд сложиха Ката чак на 25то място в класацията която пускат за greatest pop star of the century, по случай изминал 1/4 от новия век.

Предстои да видим позициите на:

Kanye, Ariana, Gaga, Rihanna, Taylor, Beyonce, Drake, Justin, Britney.

 

 

На Билборд тежестта им вече натежава към никаква, та явно затова постоянно правят някакви странни статии и класации, в които със сетни сили да си налагат каквото пожелаят. Катя за жалост никога няма да може да се надигне отново, че да им припомни защо трябва да я приемат сериозно, но поне класиките и оставената следа си говорят сами по себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Не само, че Harlequin не е на 194 място (където е кралят на рокендрола, половин век след като си е отишъл), а изобщо не е в класацията. :bn: 143 също. Сори ама няма как да не ги сравнява човек докато копаят под дъното хванати за ръчичка, това са две брутални флопаджийки.:roll1:

Все още има нещо много съмнително в цялата тази работа tho.

И все пак на едната албума е къмбек поп рекърд, а на другата транзитен 6.5 преди новата ера . Нека сравним отново през февруари защото това в момента изобщо не е равно .

Определено е брутален флоп и се очаква и от двете да се задържат поне няколко седмици но в този конкретен случай по-големия срам бере Кейти , харесвам я повече ама нека има малко обективност . 
 

Мисля иначе че е невъзможно Гага да има подобен чарт рън с ЛГ7 искам или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията на ББ не знам защо изобщо бива коментирана смисъл сериозно ли някой би си направил каквито и да било изводи по повод на нея ? Дори американци не го правят. Напомня на тази с албумите на Епъл дето също не значеше нищо реално. Просто някакъв спам

на хората в днешн време не можеш да им наложиш абсолютно нищо нито чрез каквито и да било награди нито чрез класации . Или кликват с теб или не . Не сме 1980 да слушаме и харесваме само онова което пускат по МТВ в праймтайм . 

Редактирано от swiftiebe
Link to comment
Сподели в други сайтове

И коя друга национална класация е по-интересна от американската Билборд? Най-голяма тежест има техния пазар за това кои песни ще са световни хитове. Най-следената, най-влиятелна и най-голяма компания за класации в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

И коя друга национална класация е по-интересна от американската Билборд? Най-голяма тежест има техния пазар за това кои песни ще са световни хитове. Най-следената, най-влиятелна и най-голяма компания за класации в световен мащаб.

Аз говорех за тази с артист дето пускат сега иначе за песни и албуми е най-влиятелна в световен мащаб определено. Въпреки че мн хора писнаха и креснаха че била манипулируема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, swiftiebe каза:

Аз говорех за тази с артист дето пускат сега иначе за песни и албуми е най-влиятелна в световен мащаб определено. Въпреки че мн хора писнаха и креснаха че била манипулируема.

Да ходят Кейти Пери и Лейди Гага да манипулират тогава! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в Англия в момента. Знаете ли, че най-продаваният сингъл на жена в страната е "All I Want For Christmas Is You" на Марая Кери. Бях потресен да го разбера, по принцип тук не я харесват и е далеч от успехите си в САЩ. И изведнъж песента е станала най-продаваната женска песен в историята им. Голямо постижение. Марая има само 3 номер 1 сингъла във Великобритания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, swiftiebe каза:

И все пак на едната албума е къмбек поп рекърд, а на другата транзитен 6.5 преди новата ера . Нека сравним отново през февруари защото това в момента изобщо не е равно .

Определено е брутален флоп и се очаква и от двете да се задържат поне няколко седмици но в този конкретен случай по-големия срам бере Кейти , харесвам я повече ама нека има малко обективност . 
 

Мисля иначе че е невъзможно Гага да има подобен чарт рън с ЛГ7 искам или не.

Ясно е, че албумът на Гага не се води основен, но и за него и промотирането му са хвърлени сумати пари и очаквания. Промото даже е сто пъти по-адекватно от това на Катя, към което включвам и липсата на анти-рекламата да е продуциран от ненавиждан в средите предполагаем изнасилвач.

Класациите на Билборд още се водят с тежест, но това е по инерция. Номерата, които се въртят покрай стрийминга и стотиците версии на един и същи албум прецакаха целият престиж. Не че винаги не е имало разни трикове, но това вече е абсурдно. А класации като тази за поп звездите пък са тотално пристрастни и необосновани. Не само спрямо Кейти btw. Лил Уейн, Джей Зи, Еминем и т.н. дори не са поп изпълнители, а рап. Някои имена са стартирали миналия век, а не този. Адел на 10 място?:blink: В класацията дори не се очертава да присъства основната ми западна любимка, Аврил, разцепила стереотипа за звучене и визия на поп момиче и вдъхновила куп следващи звезди, включително онази, която вероятно ще е на първо място, Тейлър Суифт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Ясно е, че албумът на Гага не се води основен, но и за него и промотирането му са хвърлени сумати пари и очаквания. Промото даже е сто пъти по-адекватно от това на Катя, към което включвам и липсата на анти-рекламата да е продуциран от ненавиждан в средите предполагаем изнасилвач.

Класациите на Билборд още се водят с тежест, но това е по инерция. Номерата, които се въртят покрай стрийминга и стотиците версии на един и същи албум прецакаха целият престиж. Не че винаги не е имало разни трикове, но това вече е абсурдно. А класации като тази за поп звездите пък са тотално пристрастни и необосновани. Не само спрямо Кейти btw. Лил Уейн, Джей Зи, Еминем и т.н. дори не са поп изпълнители, а рап. Някои имена са стартирали миналия век, а не този. Адел на 10 място?:blink: В класацията дори не се очертава да присъства основната ми западна любимка, Аврил, разцепила стереотипа за звучене и визия на поп момиче и вдъхновила куп следващи звезди, включително онази, която вероятно ще е на първо място, Тейлър Суифт.

Те пуснаха екстеншън лист с още 25 honorable mentions и Аврил не намери място и там. Чак сега забелязах и аз това, потрес!

image.png.e070ba82ad13149b82b126ed85f49835.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

EDITION.CNN.COM

Liam Payne, a former member of boyband One Direction, has died after falling from the third floor of a hotel in Costa Rica, according to police in Buenos Aires. He was 31.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FikLena каза:
EDITION.CNN.COM

Liam Payne, a former member of boyband One Direction, has died after falling from the third floor of a hotel in Costa Rica, according to police in Buenos Aires. He was 31.

 

Не мога да повярвам като го видях първо от инстаграма на Билборд днес. В шок съм. :(

Имаше толкова хубави песни и изпълнения на сцената. Имало е скандал в хотела, бил е агресивен доколкото разбрах. Какво се е случило до този край? 

Същото като при Денис    

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Не мога да повярвам като го видях първо от инстаграма на Билборд днес. В шок съм. :(

Имаше толкова хубави песни и изпълнения на сцената. Имало е скандал в хотела, бил е агресивен доколкото разбрах. Какво се е случило до този край? 

Същото като при Денис    

един наркоман по малко

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Не мога да повярвам като го видях първо от инстаграма на Билборд днес. В шок съм. :(

Имаше толкова хубави песни и изпълнения на сцената. Имало е скандал в хотела, бил е агресивен доколкото разбрах. Какво се е случило до този край? 

Същото като при Денис    

Пък аз си мислех че наркоманиите ги разпознаваш одма и отдалече ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа. Също като при Денис, до последно се надявах, че ще успее да се справи с проблемите си. Още един талант си отиде заради влиянието на гадния Холивуд... Да почива в мир, много хора ще го помнят и слушат и след години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Не знам какво да кажа. Също като при Денис, до последно се надявах, че ще успее да се справи с проблемите си. Още един талант си отиде заради влиянието на гадния Холивуд... Да почива в мир, много хора ще го помнят и слушат и след години.

Аз не мога да повярвам, че е истина. Изведнъж се появи той в Тик Ток. Бил е щастлив в последните си дни в Аржентина сред феновете, снимал се е с тях, но по погледа му си личи, че е бил и тогава дрогиран. Смятал е да се погрижи повече за сина си  след като Черил тръгнала на турне.

Не знаех, че има такива проблеми. Поредният, на който славата не му понесе и остави малко дете и си отиде толкова млад. :(

И си отиде на 16.10, когато и Тоше Проески загина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Аз не мога да повярвам, че е истина. Изведнъж се появи той в Тик Ток. Бил е щастлив в последните си дни в Аржентина сред феновете, снимал се е с тях, но по погледа му си личи, че е бил и тогава дрогиран. Смятал е да се погрижи повече за сина си  след като Черил тръгнала на турне.

Не знаех, че има такива проблеми. Поредният, на който славата не му понесе и остави малко дете и си отиде толкова млад. :(

И си отиде на 16.10, когато и Тоше Проески загина. 

Личеше си му, за жалост. И то много. А в 1D годините беше един от най-веселите и усмихнатите. Малко или много си остана такъв до последно, макар и да се забелязваше, че му е трудно да се измъкне от бездната, в която го бяха пратили последните няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...