Jump to content



Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 52 минути, SG каза:

Личеше си му, за жалост. И то много. А в 1D годините беше един от най-веселите и усмихнатите. Малко или много си остана такъв до последно, макар и да се забелязваше, че му е трудно да се измъкне от бездната, в която го бяха пратили последните няколко години.

Сегашната му приятелка му е била изневерила, скарали се и той е изпотрошил всичко в стаята казват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Sunlight каза:

Сегашната му приятелка му е била изневерила, скарали се и той е изпотрошил всичко в стаята казват. 

Това тая, която терориризарал едва ли не всеки ден че ще се самоубие ли? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Това тая, която терориризарал едва ли не всеки ден че ще се самоубие ли? 

Не. Сегашната, която е. Тик Ток лудна с Лиъм. Досега не е имало клипчета с него, а сега изведнъж толкова много клипчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVA.BG

Луис Томлинсън, Зейн Малик, Найл Хоран и Хари Стайлс публикуваха съвместно изявление

Колко ли неща ще излязат още, когато се отърсят от случиилото се. .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луи и Зейн също са писали за загубата.

Наистина отвратителен начин да си тръгне - мразен от публиката, дрогиран и буйстващ... и то по такъв болезнен начин. TMZ даже бяха публикували снимка на тялото, добре, че веднага реагира публиката. 

Не си и представям какво е да станеш мегаизвестен в държавата си на 16, на 18 - в цял свят и на 25 вече да си захвърлен и подиграван. Изглежда не е имал правилните хора до себе си, които да го подкрепят. Много жалко, дано близките му намерят сила да продължат.

За мен той имаше огромен потенциал и определено музикално беше най-качественият поне в първите години на групата. Изглежда мениджмънта му искаше да го превърне в новия Джъстин Тимбърлейк, а чисто музикално според мен той имаше потенциала да е нещо като Чарли Пут, но това не им е било достатъчно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един единствен албум имаше като самостоятелен изпълнител, който имам от 2019 г. Толкова хубав албум направи- и пееше на живо, и танцуваше., толкова талантлив беше.Винаги го следях като пееше в предавания или на големи концерти..:.Особено на Capital FM редовно участваше. Последният му сингъл беше Teardrops от март. Мислих, че ще пусне още нова музика.

Зейн сега качи много сърцераздирателен пост за Лиъм, кара ме да рева. 😪 Защо не му го каза по-рано? Бяха като братя. :(

Данна сравнява падането на Лиъм и аз не знам как да го нарека вече с това на Денис. :(

Много тъжно, много. ;(

Детето му не знам как ще го преживее, ако се преживява такова нещо. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...