Jump to content



Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, FikLena каза:

@Andrew Cunanan.

 

Стягам си мускулите докато е вътре.
Плюй ми в устата, погледни ме в очите -
тази путка е влажна - ела да се гмурнеш.
 
искам да паркираш големия си камион в малкия ми гараж.
Накарай ме да пусна каймак, накарай ме да викам.

 

Любимото ми!

Къпкейк 100% е била вдъхновение за Карди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, FikLena каза:

майкоо милааа вижте текста на WAP ?!?!😲

 

Курви в тоя дом
Има няколко курви в тоя дом
 
Да, да, да, да,
Да, чукаш една много влажна путка
Донеси кофа и парцал за тази толкова влажна путка

 

Сложи тази путка на лицето си
и си плъзни носа като кредитна карта.

😲

LYRICSTRANSLATE.COM

Превод на „WAP“ на Cardi B (Belcalis Marlenis Almánzar) от английски на българ

 

Радвам се че интернет експлорър най-накрая ти е заредил тоя превод. Но тия двете няма как да ги видя, екрана ми не е достатъно голям да ги събере и двете. 

 

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

70476261-0-image-a-40_1683020984046.jpg

А с толкова плат щяхме да облечем толкова деца пак в Африка ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Радвам се че интернет експлорър най-накрая ти е заредил тоя превод. Но тия двете няма как да ги видя, екрана ми не е достатъно голям да ги събере и двете. 

 

А с толкова плат щяхме да облечем толкова деца пак в Африка ... 

Не знам за челядта у африката, ама виждам матриал за поне едно 10-15 шатри и още толкова палатки и тенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Началото на септември този трак от дебютния албум беше под 50к, сега е тренд в тик ток. 

 

Рейхана няма такъв хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не знам за челядта у африката, ама виждам матриал за поне едно 10-15 шатри и още толкова палатки и тенти.

И за един диван за Гюрга

Link to comment
Сподели в други сайтове

TейБъл презаписва цели албуми за да има права върху песните си, Рири си откупи правата над каталога си и притежава всички мастъри...meanwhile Ката:

@SG broke bi1ch??!😭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъстин за 200 милиона, Кейти за малко повече, а на Тейлър се продаде за над 400 милиона преди години.

Като тя няма такива масови хитове като тях и се слуша главно в USA.

Но може би и двамата вече не правят особени печалби от старата си музика щом са се съгласили на такива суми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Emanuela.Carey каза:

Джъстин за 200 милиона, Кейти за малко повече, а на Тейлър се продаде за над 400 милиона преди години.

Като тя няма такива масови хитове като тях и се слуша главно в USA.

Но може би и двамата вече не правят особени печалби от старата си музика щом са се съгласили на такива суми.

То Скутър е толкова навътре в индустрия, че сигурно е направил страшни сделки само и само да покаже позиция пред ТС. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението на Кейти е много добро и в никакъв случай не се базира на недостиг на средства заради последните няколко флоп години. Каквото и да си говорим, на нея само Smile ерата може би й е докарала паричен минус, от всички други и турнетата към тях е повече на печалба. Отделно и от American Idol получаваше ако си спомням правилно по 20-30 милиона на сезон. А сега едни 225М наготово, без да прави нищо. Бъдещето на нея и семейството й е подсигурено, което не я спира по никакъв начин да инвестира и в потенциално успешна бъдеща музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто Тейлър продава повече и повече. Нейните стари хитове стават по - големи с времето. При Тейлър самата тя е хит. Погледнете какво става с турнето й в Европа, ние с @-A. не можахме да си намерим билети за Мадрид. А бяхме от първите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Не, просто Тейлър продава повече и повече. Нейните стари хитове стават по - големи с времето. При Тейлър самата тя е хит. Погледнете какво става с турнето й в Европа, ние с @-A. не можахме да си намерим билети за Мадрид. А бяхме от първите. 

Мила, мислех, че имаш повече вкус от това да ходиш на концерт на Тейхое. :Д 
Иначе си права, че с времето вещицата става по-голяма и успява да наложи много от нейните кошмарни песньовки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Мила, мислех, че имаш повече вкус от това да ходиш на концерт на Тейхое. :Д 
Иначе си права, че с времето вещицата става по-голяма и успява да наложи много от нейните кошмарни песньовки.

Много е готина. А и като клипове винаги е топ, като музика е нива над останалите. Не прибягва до цинизми, единствената бтв, която не пее за кучки, курви, путки. Има метафори и символика и прави бати хитовете. 

Само да погледнем, че Cruel summer години след излизането си е топ 5 хит и единствената рпичина да не стане номер 1 е ясна: Туца не му снима клип. Ако тя беше ударила едно рамо на песента щеше да е топ. Отделно има Bad blood, която сега с Ники ще стане отново гигахит, не че не е. Style отново, ако наистина включи Хари и не знам още си кво. Всичко й се върти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен чисто музикално новата ера на Дожа изобщо не ми харесва, иначе визуално е интересна.

Просто Hot Pink и Planet Her ми бяха 10/10 албуми и нищо от новите песни не ги надгражда.

Теорията че бълва за да си запълни договорните условия и да напусне лейбъла може и да са верни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Една от най-популярните Kpop групи в момента - NewJeans снимат нещо в България. 
Искаме колаборация с Алфа Мюзик!
IMG-8044.jpg
IMG-8045.jpg

Ама @meleto как ни надраска милион реакции, но не и тази най-известната 💀 с която исках да реагирам на този пост. Личи че е олд мен ❤️ 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Това било счупило рекрода за най-бързо стигнати 300М в Spotify за саундтрак. Биляна Айлишова мачка със знаков момент в поп културата.

Преди две-три седмици беше доста напред в Споти с по 4-5М на ден, сега нещо угасна заедно с песента на Ники и Айс. На Дуа още държи и е топ 10 на хот 100.

Има и повече стриймове, но явно е реализирана малко по-рано и затова Били държи рекорда.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , SG каза:

Това било счупило рекрода за най-бързо стигнати 300М в Spotify за саундтрак. Биляна Айлишова мачка със знаков момент в поп културата.

Аз като ви казах преди месеци, че тази песньовка е по-голям хит от онуй на транса Липа. Не ми вярвахте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish changed the title to Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...