Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Сладурана.

Какво прави Ариана в музикално отношение? А Камила Кабейо? Бяха много хитови преди няколко години, бях им фен.

 

Има нов албум, който върви ок. Камила като гледам май ще си остане с Хавана, Сеньорита и успехите от 5H. Замеси в расистки скандали два пъти, единия докато рекламираше тогавашния си албум от който нищо не излезе. Чак имаше слух че правила секс за фючъринги за този, когото готви в момента. :helpsmilie:Има някаква нова песен "I luv it" която е нетърпима, но беше ТикТок тренд за малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Fast каза:

Кейти Пери си е сменила профилните навсякъде. Май лийд сингъла идва.

Направо не е за вярване какъв хайп е способна да предизвика през 2024... с едно лого.😆

В навечерието на (надяваме се) титаничното й завръщане да стриймваме някои от песните, с които чрез творчество е изпращала не едно послание за предначертаните си спад и възход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

Направо не е за вярване какъв хайп е способна да предизвика през 2024... с едно лого.😆

В навечерието на (надяваме се) титаничното й завръщане да стриймваме някои от песните, с които чрез творчество е изпращала не едно послание за предначертаните си спад и възход.

Обаче трябва да се признае нюха й. В момента баш Y2K естетиката е много популярна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Сладурана.

Какво прави Ариана в музикално отношение? А Камила Кабейо? Бяха много хитови преди няколко години, бях им фен.

 

тук мачка с визия, ЖЕСТОКА. И песента ще ми бъде една от любимите тоя сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Обаче трябва да се признае нюха й. В момента баш Y2K естетиката е много популярна.

Тя нюха винаги го е имала малко или много. Просто в предните две ери нарочно правеше напук, което в дългосрочен план в крайна сметка може да излезе от полза за имиджа й на артист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DevilWish имам една молба към теб: Добави Latin след Dance и махни отделната тема за латино от важни. Няма смисъл повече да са разделени. Минало е доста време и сякаш Зайка вече не е толкова интензивна спрямо Рики. Според мен е излишно да са в отделни теми. Понякога и на мен ми се дъвче за Шакира честно казано. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Sunlight каза:

1165 лв е билетс за Рики в Анталия на 31 юли. Луди. 

Ми не се мотаят хората, в Турция концерта е един, в Испания - 10, билетите са по 60 евро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish changed the title to Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали
преди 9 часа , Fast каза:

@DevilWish имам една молба към теб: Добави Latin след Dance и махни отделната тема за латино от важни. Няма смисъл повече да са разделени. Минало е доста време и сякаш Зайка вече не е толкова интензивна спрямо Рики. Според мен е излишно да са в отделни теми. Понякога и на мен ми се дъвче за Шакира честно казано. :D

Готово. Само променям малко правилата. Нека да правим темата на всеки 100 страници. Виждам, че вече е по-активна? Ако си съгласен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Готово. Само променям малко правилата. Нека да правим темата на всеки 100 страници. Виждам, че вече е по-активна? Ако си съгласен.

Нямам проблем с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

 

Как ще коментираш факта, че стрина пърДел ще издаде 2-3 албума преди Рейханиш? Апокалипсис!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Гага изглежда като нещо от кошмарите ми. 

Потресаваща е. Грам секс няма в това нещо, нито нежна или естетична красота. Тотален караконджол. Но е талантлива д**ба майка й д**ба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Гага изглежда като нещо от кошмарите ми. 

а моите са свързани със счета и дриснита и с вашата естетика да бутате най-бездарните най-отгоре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Потресаваща е. Грам секс няма в това нещо, нито нежна или естетична красота. Тотален караконджол. Но е талантлива д**ба майка й д**ба.

?!?! А това, че разглеждате всеки като разтворено за ебане отверстие - си е само ваша загуба!

WWW.INSTAGRAM.COM

899K likes, 11K comments - ladygaga on February 14, 2024: "There’s a rat in the studio 🐀".
WWW.INSTAGRAM.COM

439K likes, 3,522 comments - ladygaga on September 8, 2023: "A brand new Get Ready With Me, using our new Triclone Skin Tech Concealer and other @hauslabs, is up now on @sephora’s YouTube channel!...".
WWW.INSTAGRAM.COM

873K likes, 9,159 comments - ladygaga on September 29, 2021: "💛".

нарочно подбрах снимки без грим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че е принципно грозна, а че се прави на палячо, за да си пробутва компромисната музика. Най-големият ѝ хит в последните години е с нормална визия и е песен с пеене, а не "ра-ра", "па-па", "ма-ма".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз не казвам, че е принципно грозна, а че се прави на палячо, за да си пробутва компромисната музика. Най-големият ѝ хит в последните години е с нормална визия и е песен с пеене, а не "ра-ра", "па-па", "ма-ма".

Е, нали песента беше хит заради Брадли Купър, сега пък била хит заради визията й?! Уточнете се със себе си и тогава заявете мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

последните 2 дни само тая песен ми е в главата.

Току що, Blueberry каза:

Казвам, че хубавата песен проби и без да се прави на клоун. 

По твоята логика жените се правите на долнопробни куpви като си слагате грим. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...