Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

Към 8 700 бяха, най-слабо продаваният концерт от цялото турне, затова повече кракът й няма да стъпи в Бг.

Не ми се вярва да са били чак толкова малко. Тогава още беше в топ 10, имаше много хайп дори тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

На мен точно това, че и самите Гага и лейбълът не броят дуетните ми е странно. Тези наименования на албумите обикновено идват от стан културата, а не от самите компании.

При Monster въпроса не е, че е с малко песни, а че е по-късно излязла добавка към The Fame. Както казах, при Кейти беше същото като преиздаде TD с нова обложка, 3 нови песни и няколко миксове и ремикси.

Доколкото виждам на Гага и в Уикипедия, където при западните артисти обикновено се следят изкъсо нещата, The Fame и Monster си се водят един албум, а цифрата на общата й бройка албуми си е баш написана 7. Това някой албум да се води самостоятелен само ако продаде еди-колко си звучи безумно. Тези неща произлизат от типа на албумите, а не от успеха.

В някои държави Чудовището е пуснат като отделен албум, а в други като Добавка към Славата. 

И като говорим за Уикипедия и колко изкъсо се следят нещата там, виж последното изречение тук:
image.png.6524170a85f224da4f86b002ca8ff510.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

В някои държави Чудовището е пуснат като отделен албум, а в други като Добавка към Славата. 

И като говорим за Уикипедия и колко изкъсо се следят нещата там, виж последното изречение тук:
image.png.6524170a85f224da4f86b002ca8ff510.png

Както казах - запада не е България. :D

Както и да е, просто ми беше странна цифрата и както се вижда нещата при албумите на Гага са доста оплетени. Важното е самата продукция да е Ок, надявам се да няма поредни опити за преповтаряне на монстър звученето. То навява носталгия у хората - факт, а изпълнители като Ейва Макс даже направо си градят средно успешни кариери с него, но за изпълнителка като Стефани с близо 20-годишна кариера е добре да е прогресивна и иновативна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Както казах - запада не е България. :D

Както и да е, просто ми беше странна цифрата и както се вижда нещата при албумите на Гага са доста оплетени. Важното е самата продукция да е Ок, надявам се да няма поредни опити за преповтаряне на монстър звученето. То навява носталгия у хората - факт, а изпълнители като Ейва Макс даже направо си градят средно успешни кариери с него, но за изпълнителка като Стефани с близо 20-годишна кариера е добре да е прогресивна и иновативна.

Абсолютно е вярно това и от този снипет пак чуваме електропоп,дори текста е танц в нощта, все типични и вече пяти и 50 пъти чути неща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, swiftiebe каза:

Абсолютно е вярно това и от този снипет пак чуваме електропоп,дори текста е танц в нощта, все типични и вече пяти и 50 пъти чути неща. 

Е това е нейния стил, както Суифт не пропуска да направи някоя песен за бившия примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Е това е нейния стил, както Суифт не пропуска да направи някоя песен за бившия примерно.

Сравнението е неуместно. Тейлър не спира да се развива откъм звуци, стилове, текстове, вижуалси, абсолюлтно всичко. Гага каквото е предлагала 2010, това предлага и днес. Това не е стил, а неадаптивност, тъпченен на едно място и просташтина. Артистите със собствен стил са малко.но това далеч не означава да си вървят само в тази линия, развитие винаги има и дори е задължително. При нея такова липсва от десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво различно предлага Тейлър от 2020 насам ?

Тъпче на едно място с Dessner и Antonoff.

Особено в последния албум много си пролича и заради това толкова бързо угасна всичко. Сериозно трябва да си преосмисли следващите стъпки. Дано поне за Репутация се постарае и песните от value не са пак от тези двамата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, swiftiebe каза:

Сравнението е неуместно. Тейлър не спира да се развива откъм звуци, стилове, текстове, вижуалси, абсолюлтно всичко. Гага каквото е предлагала 2010, това предлага и днес. Това не е стил, а неадаптивност, тъпченен на едно място и просташтина. Артистите със собствен стил са малко.но това далеч не означава да си вървят само в тази линия, развитие винаги има и дори е задължително. При нея такова липсва от десетилетие.

Всеки си има бранд, на някои изпълнители са текстовете, на други звученето. Гага без електропоп не е Гага. Самите й фенове не харесват по-експерименталните й албуми. Помня колко хейт получи Joanne.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Всеки си има бранд, на някои изпълнители са текстовете, на други самото звучене. Гага без електропоп не е Гага. Самите й фенове не харесват по-експерименталните й албуми. Помня колко хейт получи Joanne.

Значи сме на едно мнение,точно това казвам и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, swiftiebe каза:

Абсолютно е вярно това и от този снипет пак чуваме електропоп,дори текста е танц в нощта, все типични и вече пяти и 50 пъти чути неща. 

И на мен ми звучи баш като старите, но да се надяваме, че ще си остане само в снипета. :D

За мен Тейлър беше разнообразна до folklore + evermore. После като видя успеха им реши само това да прави и новия албум съответно е върха на тази еднотипност. Иска ми се отново да експериментира, да я видим и чуем в някаква нетипична светлина примерно, в друг стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики започва работа по нов албум, йееее.

В началото на следващата година планира да снима някакъв мащабен проект, в който ще има и музика.

Смята и да даде нов живот на някои от хитовете си с нови аранжименти и колаборации.

Евентуално, ако има сезон 2 на Палм Роял, смятат да съживят героя на Рики, който беше убит в сезон 1. 

На 8 юни Рики ще пее на Прайда в Ел Ей.

Предстои му турне в Испания през юли, концерт в Турция, Мексико и Коста Рика през август.

Изобщо година пълна с концерти отново за Рики. 

„Преминах през толкова много миналата година – минах през развод, смених мениджъри, минах през семейни проблеми. В момента съм на толкова страхотно място и просто искам да е просто и да се забавлявам с децата си, да се наслаждавам на това, че съм необвързан и всички тези хубави неща“, казва той. „Предполагам, че сега всичко е свързано с входа, за да мога да отида в студиото и да работя върху продукцията.“

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Sunlight каза:

„Преминах през толкова много миналата година – минах през развод, смених мениджъри, минах през семейни проблеми. В момента съм на толкова страхотно място и просто искам да е просто и да се забавлявам с децата си, да се наслаждавам на това, че съм необвързан и всички тези хубави неща“, казва той. „Предполагам, че сега всичко е свързано с входа, за да мога да отида в студиото и да работя върху продукцията.“

 

Демек да го е бат различни всяка вечер. Аман от тази вечно гладна за пиш ки надценена ку рва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах Chromatica Ball. Изпипана сценография, добър подбор на песни (като изключим липсата на You and I/Speechless) и невероятен вокал. Някои песни направо бяха 1/1 със студийните записи. Единствената ми забележка е че сякаш много се застоя на пианото. Обаче си личи колко мрази ARTPOP.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете Марая колко добре изглежда, като 25-27 годишна слабичка, а Риана вече е дебютирала на голяма сцена:

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.05.2024 г. от 23:28, -A. каза:

Какво различно предлага Тейлър от 2020 насам ?

Тъпче на едно място с Dessner и Antonoff.

Особено в последния албум много си пролича и заради това толкова бързо угасна всичко. Сериозно трябва да си преосмисли следващите стъпки. Дано поне за Репутация се постарае и песните от value не са пак от тези двамата.

тя никога не е предлагала нищо различно. Абсолютна безличница и простакеса.

От 27.05.2024 г. от 23:21, swiftiebe каза:

Сравнението е неуместно. Тейлър не спира да се развива откъм звуци, стилове, текстове, вижуалси, абсолюлтно всичко. Гага каквото е предлагала 2010, това предлага и днес. Това не е стил, а неадаптивност, тъпченен на едно място и просташтина. Артистите със собствен стил са малко.но това далеч не означава да си вървят само в тази линия, развитие винаги има и дори е задължително. При нея такова липсва от десетилетие.

Развива на майка си п у т к а т а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага предлага един и същ звук през цялата си кариера....

Лейди Гага-
поп:

джаз:

рок:

тук гласът й звучи най-добре

метъл:

традиционна музика:

 

аренд би:

90-тарски балади ала Уитни Хюстън и Селин Дилдон:

кънтри:

акустик:

EDM:

rap:

диско:

една от най-добрите й песни евър, макар и кавър.
polka :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...