Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

флоп по времето на излизане, но вечен хит!

Флоп само в Америка и в Азия. Топ 3 в Европа, култов хит по отношение на ротация в популярните тогава MTV и VH-1.

image.png.7adbaaba2fd37fe57dc1f7cfe9ba51c8.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Andrew Cunanan. каза:

Публиката как вика на появата на Марая, знаят коя е по-голямата звезда.

Гледал ли си изпълнението им на наградите Оскар? Хюстън отвява наща по качество на изпълнение, беше траурен ден във фен средите на Кери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Гледал ли си изпълнението им на наградите Оскар? Хюстън отвява наща по качество на изпълнение, беше траурен ден във фен средите на Кери.

Една все още е сред нас, изкачва се регулярно по върховете на Билборд и става все по-красива, от друга страна другата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

123K likes, 3,453 comments - taylor.verse.tunes on May 8, 2024: "name a better fanbase…i’m waiting 🎥: triciafowlin on tiktok #swifties #erastour #taylornation...

@Andrew Cunanan.

 

 

празно е. На концерта в Челопеч на Татяна имаше повече народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

№1 8 седмици през 1993. Течеше от чешмата! Излъчваха я редовно за фон по тогавашното предаване по Канал 1 "ТВ справочник" и децата зяпахме коя е тая какичка-злато.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.06.2024 г. от 22:53, Andrew Cunanan. каза:

празно е. На концерта в Челопеч на Татяна имаше повече народ.

WWW.INSTAGRAM.COM

114K likes, 2,495 comments - maisielynnie on May 24, 2024: "What is this move Reposting cuz people were thinking I put the writing on the first clip (I didn’t)...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:
NOVA.BG

Слуховете тръгнаха след репетиционната вечеря за сватбата на сестра ѝ

 

Аз също съм бременна, но от @Balkandji1

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Balkandji1 каза:
NOVA.BG

Слуховете тръгнаха след репетиционната вечеря за сватбата на сестра ѝ

 

Просто е дебела

PAGESIX.COM

The rumors began when the "Bad Romance" singer appeared to be covering her stomach at her sister's wedding over the weekend.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Рики ще закрива Ел Ей прайда , ще пее в 21:45 тяхно време.

Палм Роял ще има втори сезон. Още не се знае дали Рики ще у1аства пак след като героят му беше убит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

тейлър суифт е злокачествения тумор на днешната музика.

Не тя, а Лана е "троянския кон" в попа, защото с появата си измени цялостното звучене на жанра, слуша се масово, и се редят на опашка за плочите й, въпреки липсата на чарт и радио успехи. Истинската "Анти-Бритни" Ще трябва да изминат още много години, докато тази музика пак стане като хората, без толкова moody глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книгата на Бритни е страхотна, сега я прочетох и съм изумен през какви неща е преминала. Не че не знаех основното, но липсваха детайлите, а с тях ме закова.

Интересно ми е, @Balkandji1, какво ти се дава относно нейното състояние... защото я намирам за безвъзвратно изгубена душа. Да не казвам други думи, защото не сме лекари да поставяме диагнози.

Отвратително е как са я контролирали и съсипали. Към момента вече е свободна, НО просто не е същата. Жалко, много я харесвам, а и дали някога ще пропее пак...

2 песни, които казват достатъчно за плана, който са имали към нея. Егати съдбата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, adorable каза:

Книгата на Бритни е страхотна, сега я прочетох и съм изумен през какви неща е преминала. Не че не знаех основното, но липсваха детайлите, а с тях ме закова.

Интересно ми е, @Balkandji1, какво ти се дава относно нейното състояние... защото я намирам за безвъзвратно изгубена душа. Да не казвам други думи, защото не сме лекари да поставяме диагнози.

Отвратително е как са я контролирали и съсипали. Към момента вече е свободна, НО просто не е същата. Жалко, много я харесвам, а и дали някога ще пропее пак...

2 песни, които казват достатъчно за плана, който са имали към нея. Егати съдбата.

Мен ме разплака на моменти книгата. Тя беше казала,че никога повече няма да пее. 

А и като гледам клипчетата в инстаграма й, определено не е добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Sunlight каза:

Мен ме разплака на моменти книгата. Тя беше казала,че никога повече няма да пее. 

А и като гледам клипчетата в инстаграма й, определено не е добре. 

И мен ме разплакваше на места, направо все едно с нея го преживявах... Баща ѝ е за разстрел, цялото семейството всъщност. Тимбърлейк също. Просто през цялото време е била абсолютно сама. Както и в момента, с разликата, че уж се е освободила, но тази свобода излезе прекалено скъпа.

Виждам, че не е добре - няма друга световна звезда, която да споделя такова съдържание. А е толкова млада още... Доколкото разбрах от книгата, е и доста вярваща - дано Бог ѝ помогне, след като няма кой друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина не знам кое от всичко беше най-шокиращо в биографията. Дали абортът... и как  го е понесла... или затварянето 3 пъти в лудници... и тъпкането с литий. То и да не си луд, накрая полудяваш. Гарантирано е станало разминаване между дух, душа и тяло. Разум и съзнание са тотално в противоречие. Как може да има такава жестокост в този свят и бизнес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Книгата на Бритни е страхотна, сега я прочетох и съм изумен през какви неща е преминала. Не че не знаех основното, но липсваха детайлите, а с тях ме закова.

Интересно ми е, @Balkandji1, какво ти се дава относно нейното състояние... защото я намирам за безвъзвратно изгубена душа. Да не казвам други думи, защото не сме лекари да поставяме диагнози.

Отвратително е как са я контролирали и съсипали. Към момента вече е свободна, НО просто не е същата. Жалко, много я харесвам, а и дали някога ще пропее пак...

2 песни, които казват достатъчно за плана, който са имали към нея. Егати съдбата.

Казват, че не е добре. Психически смачкана. По-скоро са на мнение, че няма бъдеще в кариерата.

Личното ми усещане за Спиърс още, откакто излезна на сцена е, че не е особено високо интелигентна, да си го кажем с друга дума - направо глупава.

Кариерата й е мислена като за сладникава икона на тийновете и в началото всичко беше под ръководство, по сценарии, песни, клипове. За мен такива режисирани изпълнители не показват индивидуалност, превръщат се в кукли на конци.

Да, оказа се, че и кариерата на моята любимка е била режисирана от дърт властимащ козел, но беше направено така, че да омагьоса цял свят с гласовите й заложби и изпипани до последен детайл номер 1 сингли. Спиърс се появява в началото на пика на консуматорството в обществото и кариерата й е режисирана по модел. Никога не ми е била особено интересна, като изключим бума около първият й сингъл, който предизвика фурор.

Те вкарват, когото си пожелаят в лудница, ако им е неудобен и се държи свободолюбиво. И Марая стигна дотам в 2001.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Казват, че не е добре. Психически смачкана. По-скоро са на мнение, че няма бъдеще в кариерата.

Личното ми усещане за Спиърс още, откакто излезна на сцена е, че не е особено високо интелигентна, да си го кажем с друга дума - направо глупава.

Кариерата й е мислена като за сладникава икона на тийновете и в началото всичко беше под ръководство, по сценарии, песни, клипове. За мен такива режисирани изпълнители не показват индивидуалност, превръщат се в кукли на конци.

Да, оказа се, че и кариерата на моята любимка е била режисирана от дърт властимащ козел, но беше направено така, че да омагьоса цял свят с гласовите й заложби и изпипани до последен детайл номер 1 сингли. Спиърс се появява в началото на пика на консуматорството в обществото и кариерата й е режисирана по модел. Никога не ми е била особено интересна, като изключим бума около първият й сингъл, който предизвика фурор.

Те вкарват, когото си пожелаят в лудница, ако им е неудобен и се държи свободолюбиво. И Марая стигна дотам в 2001.

Какъв е случаят на Марая от 2001?

Вижте тука как пее:

И после я изфабрикуват да е повече тийн продукт... що не деформираха и Агилера така, хем са от една генерация с нея и онзи гадняр Джъстин?

 

Въпросът е това нямане на бъдеще в кариерата какво друго би означавало... как ще си прекара остатъка от живота в такъв случай, като е толкова млада още?

Тя сама си признава много неща в книгата. Не бих я определил точно като глупава, а по-скоро жертва на обстоятелства на едни много по-коварни и манипулативни хора още докато е дете. Това може да се случи с всеки по-наивен човек като цяло. Книгата ѝ е доста смислено написана. Личи си, че е имала интереси и е била креативна, но не са ѝ дали свобода, главно баща ѝ. Аз мисля, че е прекалено добра за този бизнес. Може да направим разлика с казаното от нея за Мадона, която мачка и гази наред, макар че тя пък е била жертва на илюминати и т.н., но ето - Майкъл Джексън, Джордж Майкъл, Уитни... всички те са от това котило и не издържаха в един или друг смисъл. Възхищавам се на Селин за силата, както ме вдъхновяваше и силата на Тина, преди да почине. Тези жени имат уникално трудни съдби, но не са се предавали...

Бритни е друг случай и ако се вгледаш в песните - онези горе, които постнах, плюс Everytime, I am not a girl и др., разбираш много неща за нейния живот. Само не разбрах от книгата дали са я накарали да ги изпее и впоследствие нещо като самореализиращо се пророчество... или ги е изпяла, защото вече са се случвали, но това е малко като казуса със съдбата и кармата - кое в какви проценти е, не може да се изчисли и разреже като с нож.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни, за разлика от много в тия среди, не е емоционално лабилна, с наркомански проблеми и тн.. Просто е крайна в действията си, а баща й извъртя недостатъка й негова полза, като я зомбира с лекарства и превърна в робот. П.С. тя не се е отказала съвсем. Пише за други изпълнители под псевдоним.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...