Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , SG каза:

Точно за Адел ми беше мисълта. И за Бритни, която реално е в този списък заради 3-4 легендарни ери за има-няма 10 години.

Тейлър наистина се преекспонира страшно много в последните години, но не може да се отрече, че е шокиращо до каква степен не се спира. Направо не я знам кога намира време да диша, дано след Reputation и Taylor Swift (ако въобще се сеща за съществуването на втория) да си даде почивка вече.

Ghost writers, тъпо шоу на турнето. Почива си достат според мен!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ghost writers, тъпо шоу на турнето. Почива си достат според мен!

Е най-малкото за записването на 30+ песни годишно, презаписването на още 49837 от различни албуми и обиколката от щат на щат и държава на държава (и мач на мач :D) отнема страшно много време...

ПП: Катя официално работи с Др Люк за новия албум. Толкова ли не можеха да го представят с фейк име поне?:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Balkandji1 каза:

Демек разбрала е мнението на феновете, че песента е тъпа и дава заден ход ли? :D

преди 10 минути, swiftiebe каза:

Катерина може да се измъкне от ситуацията като пусне по-рано " официален" първи сингъл, а Женски свят да си излезе на 11 юли като "промо" сингъл . 

Аз имам три теории за това какво точно се случва при нея:

1.Никога не е планувала да се завърне наистина, но в последните години нарочно е вдигнала очакванията на феновете, за да се изгаври накрая в трета поредна ера с тях.

2.Тъй като американския шоубизнес е в хипер спад в последните години, онези които дърпат конците са решили да съживят и излъскат имиджа на някои големи стари имена - та покрай Кейти ще завърнат ударно и Люк.

3.Катя изобщо не е в час и наистина си мисли, че с тази посредствена детска песничка ще разбие и хората веднага ще й простят, че работи с Люк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Аз имам три теории за това какво точно се случва при нея:

1.Никога не е планувала да се завърне наистина, но в последните години нарочно е вдигнала очакванията на феновете, за да се изгаври накрая в трета поредна ера с тях.

2.Тъй като американския шоубизнес е в хипер спад в последните години, онези които дърпат конците са решили да съживят и излъскат имиджа на някои големи стари имена - та покрай Кейти ще завърнат ударно и Люк.

3.Катя изобщо не е в час и наистина си мисли, че с тази посредствена детска песничка ще разбие и хората веднага ще й простят, че работи с Люк.

Защо й е да се гаври със собствените си фенове? Не ги ли уважава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Защо й е да се гаври със собствените си фенове? Не ги ли уважава?

Това е един дългогодишен процес, според мои наблюдения. До 2017 й пукаше страшно много за мнението на хората, за класациите, за наградите и т.н, даже беше влизала по форумите да чете и да попива мнения. Но когато видя какъв хейт си отнесе от публиката и от феновете заради новата визия и woke идеята, нещо й прищрака и реши да дава на контра. Последваха тонове маумунджулъци и грозни сцени. А тематиката на следващия албум буквално си беше за 'жалкия клоун', от където и феновете автоматично започнаха да се водят Katy Clowns. Тази година ни нарече и Katy Rats :D и все повече се вижда, че жаждата й за успехи е в миналото и хич не й пука за хитове или за фенове. И все пак уж беше решила като за тази ера да се върне във форма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Balkandji1 каза:

№1 в Европейския Хот 100 от 2000:

 

Когато Енрике ставаше за нещо... злите езици шушукат, че има много сериозен проблем с дрогата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2024 г. от 19:32, Blueberry каза:

Когато Енрике ставаше за нещо... злите езици шушукат, че има много сериозен проблем с дрогата.

Той пък все едно някога е ставал за нещо. Не е като Рики, нищо че имаха заедно турне. Дори на стари години и вече като леля Ракел още колко се раздава. И в Турция, и в Испания, и в Маями колко концерта ще има. Нали @Sunlight ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия снипет на Кейти ми харесва. Радвам се, че не звучи зле като предполагаемите лийк версии. Тя все пак не е чак толкова неадекватна, а умишлено е обявила сингъла за много време напред, за да подготви постепенно публиката за звученето и за завръщането към Люк. Остава да видим крайния резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да пееш за женски свят, в песен, написана от мъж, доказано насилвал психически, ментално и сексуално жени, е ново дъно, което Катрин изкопа. Съвсем заслужено светът й би шута преди години и спря да я слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Той пък все едно някога е ставал за нещо. Не е като Рики, нищо че имаха заедно турне. Дори на стари години и вече като леля Ракел още колко се раздава. И в Турция, и в Испания, и в Маями колко концерта ще има. Нали @Sunlight ? 

Ама Рики пее от известно време със Симфоничен оркестър. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам нещо да е категорично доказано, но да, имало си е според мен причина за обвиненията и на този етап не е много Ок Катя да опира до него точно когато уж иска да се завръща ударно. Ироничното е, че други изпълнителки направиха добре приети и хитови песни от Люк, но само Кейти е толкова критикувана. Лесно е, когато някой е на дъното да бъде нападан най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен и фейк лийкът, и слухът за Люк са само начини да се зашуми покрай нея и като крайният резултат е по-добър, да се създаде повече хайп. Дано съм права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Според мен и фейк лийкът, и слухът за Люк са само начини да се зашуми покрай нея и като крайният резултат е по-добър, да се създаде повече хайп. Дано съм права.

Песента изтече още когато излезе първия снипет. Във втория, който беше качен днес, текста на припева съвпада, а Luke е вписан като продуцент.  

Spoiler

Producer: Aaron Joseph
Producer: Dr. Luke
Producer: Rocco Did It Again!
Associated  Performer, Vocal  Producer, Studio  Personnel, Recording  Engineer: Kalani Thompson
Associated  Performer, Vocal  Producer: Ryan Ogren
Producer: Vaughn Oliver
Studio  Personnel, Assistant  Mixer: Bryce Bordone
Studio  Personnel, Mixer: Serban Ghenea
Associated  Performer, Vocalist: Katy Perry
Associated  Performer, Background  Vocalist: Chloe Angelides
Associated  Performer, Background  Vocalist: Lukasz Gottwald
A& R: Chris Anokute
A& R  Admin: Liz Isik
Studio  Personnel, Production  Coordinator: Ashlee Gibbs
Studio  Personnel, Recording  Engineer: Clint Gibbs
Studio  Personnel, Production  Coordinator: Cynthia De La O
Studio  Personnel, Asst.  Recording  Engineer: Grant Horton
Studio  Personnel, Asst.  Recording  Engineer: Rachel Findlen
Studio  Personnel, Recording  Engineer: Tyler Sheppard
Studio  Personnel, Mastering  Engineer: Dale Becker
Studio  Personnel, Assistant  Mastering  Engineer: Katie Harvey
Studio  Personnel, Assistant  Mastering  Engineer: Noah McCorkle
Composer  Lyricist: Aaron Joseph
Composer  Lyricist: Chloe Angelides
Composer  Lyricist: Katy Perry
Composer  Lyricist: Lukasz Gottwald
Composer  Lyricist: Rocco Valdes
Composer  Lyricist: Vaughn Oliver


 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, SG каза:

Аз не знам нещо да е категорично доказано, но да, имало си е според мен причина за обвиненията и на този етап не е много Ок Катя да опира до него точно когато уж иска да се завръща ударно. Ироничното е, че други изпълнителки направиха добре приети и хитови песни от Люк, но само Кейти е толкова критикувана. Лесно е, когато някой е на дъното да бъде нападан най-много.

това й единственият ѝ начин да види хит.

кейти никога не е била певица или артист, а винаги медиен продукт. Когато дойде Тейлър Суифт и й заграби аудиторията, Катрин просто пропадна. Всичко след това бяха проява на истинските й възможности без да играе sexual appeal, и видяхме къде стигнаха - до топ 90 в ББ с 300 клизми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

това й единственият ѝ начин да види хит.

кейти никога не е била певица или артист, а винаги медиен продукт. Когато дойде Тейлър Суифт и й заграби аудиторията, Катрин просто пропадна. Всичко след това бяха проява на истинските й възможности без да играе sexual appeal, и видяхме къде стигнаха - до топ 90 в ББ с 300 клизми.

Кейти е далеч по-смислен продукт от това, което хората си мислят за нея на пръв поглед заради визията и бонбоненото излъчване. ;) Доказа го и в двете ери без Люк, но публиката попринцип чака нещо да е обявено за успешно, за да го признае. Хубавото е, че някои първоначално зле приети неща естествено си изпъкват във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Кейти е далеч по-смислен продукт от това, което хората си мислят за нея на пръв поглед заради визията и бонбоненото излъчване. ;) Доказа го и в двете ери без Люк, но публиката попринцип чака нещо да е обявено за успешно, за да го признае. Хубавото е, че някои първоначално зле приети неща естествено си изпъкват във времето.

по какъв начин го е доказала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...