Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

По същество този хейт не е толкова заради Люк, колкото за да се смачка допълнително самата Кейти. Масата извън фен средите дори не се интересува кой работи над песните, а просто слуша крайния продукт. От друга страна имаме доста фенове на други изпълнителки, които никога няма да забравят колко убедителна беше Кейти на трона до към 2014-5 и затова винаги ще използват всичките й целенасочени и нецеленасочени грешки от 2017 насам, за да я мачкат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Как го е доказала в Witness и Smile? Това е реторичен въпрос, предполагам.

Не е риторичен въпрос. Смайл беше връщане към корените на TD с идеята да има поне 1/10 от успеха на TD, уви... тотален провал - с 10987654 сингъла, видеа, капиталовложения... който дори котките не помнят към днешна дата.

 

Със Свидетелят искаше да яхне вълната и да отстрано Тейлър, уви... след изборите 2016-та и оня ужасен коментар за Бритни на Грами 2017 - се превърна в посмешище, а Капитол направиха всичко, за да превърнат албума в успешен, уви.. всяко тяхно действие все повече я забиваше в земята. 

Кейти се провали, защото й изтече срокът на годност - яките песни свършиха, тя като човек и музикант е адски куха и безлична и повече от чуждо творчество не може да предложи. Кариерата й приключи 2016-та. Толкоз. След това са напъни да я върнат в Спотлайта, към който тя не принадлежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е риторичен въпрос. Смайл беше връщане към корените на TD с идеята да има поне 1/10 от успеха на TD, уви... тотален провал - с 10987654 сингъла, видеа, капиталовложения... който дори котките не помнят към днешна дата.

 

Със Свидетелят искаше да яхне вълната и да отстрано Тейлър, уви... след изборите 2016-та и оня ужасен коментар за Бритни на Грами 2017 - се превърна в посмешище, а Капитол направиха всичко, за да превърнат албума в успешен, уви.. всяко тяхно действие все повече я забиваше в земята. 

Кейти се провали, защото й изтече срокът на годност - яките песни свършиха, тя като човек и музикант е адски куха и безлична и повече от чуждо творчество не може да предложи. Кариерата й приключи 2016-та. Толкоз. След това са напъни да я върнат в Спотлайта, към който тя не принадлежи.

Съвсем различни възгледи имаме за тези две ери, очевидно, но не ми се спори. Според мен с времето ще се гледа по друг начин на тях, просто защото те отразяват и психическото състояние на изпълнителя, което много се цени в изкуството. И други такива примери в историята на музиката е имало, макар и толкова рязко пропадане да не сме виждали всеки ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е риторичен въпрос. Смайл беше връщане към корените на TD с идеята да има поне 1/10 от успеха на TD, уви... тотален провал - с 10987654 сингъла, видеа, капиталовложения... който дори котките не помнят към днешна дата.

 

Със Свидетелят искаше да яхне вълната и да отстрано Тейлър, уви... след изборите 2016-та и оня ужасен коментар за Бритни на Грами 2017 - се превърна в посмешище, а Капитол направиха всичко, за да превърнат албума в успешен, уви.. всяко тяхно действие все повече я забиваше в земята. 

Кейти се провали, защото й изтече срокът на годност - яките песни свършиха, тя като човек и музикант е адски куха и безлична и повече от чуждо творчество не може да предложи. Кариерата й приключи 2016-та. Толкоз. След това са напъни да я върнат в Спотлайта, към който тя не принадлежи.

Грубичко, но вярно. Кейти никога не е вълнувала с личността си, защото няма интересна такава,съответно не е имала и фенове. Зстова всички я замениха в момента,в който де появи изпълнител с по-яки песни. 
 

тъжно или не, Гага има мноооого по-голям шанс за хитове към днешна дата и не е само заради ходове на екипа. Просто независимо дали я харесвма или не личността й е мн ярка и хората я харесват,също така е мн специфична и съответно отличима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личността на Кейти си беше изключително популярна в първите три ери. Да си най-известната секси мацка в музиката за своето време (било то 5-6 години или повече) е внушено като нещо лошо главно от монстърчетата и от други фен бази. Но Катерин мачкаше с имидж на палава класическа красавица в нейн си шарен свят, и то докато същевременно правеше и саркастични намеци в на пръв поглед комерсиални проекти. Идентичността й си беше повече от подчертана, докато междувременно някои други бяха спрягани като копирачки на Мадона. ;)

Единствената голяма разлика между Кейти и Тейлър е, че втората е по-силна и повече готова да следва каквото публиката търси. Кейти я видяхме колко зле психически беше в лайфовете покрай излизането на Witness - е, за Тейлър няма изгледи някога да е толкова слаба. Но в моментът, в който и тя си позволи подобна рязка промяна, за да се бори със системата - заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Личността на Кейти си беше изключително популярна в първите три ери. Да си най-известната секси мацка в музиката за своето време (било то 5-6 години или повече) е внушено като нещо лошо главно от монстърчетата и от други фен бази. Но Катерин мачкаше с имидж на палава класическа красавица в нейн си шарен свят, и то докато същевременно правеше и саркастични намеци в на пръв поглед комерсиални проекти. Идентичността й си беше повече от подчертана, докато междувременно някои други бяха спрягани като копирачки на Мадона. ;)

Единствената голяма разлика между Кейти и Тейлър е, че втората е по-силна и повече готова да следва каквото публиката търси. В моментът, в който и тя си позволи рязка промяна тип Witness, заминава.

Мн я харесвам,ама да си с имидж на секси мацка не е никаква личност, още повече запеваема. Има по 5 такива постоянно със срок на годност 4-5 г.

Мн ми се иска Женски свят да стане някакъв хит, кефи ме че старите имена се връщат, липсва ми 2010с периода, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, swiftiebe каза:

Мн я харесвам,ама да си с имидж на секси мацка не е никаква личност, още повече запеваема. Има по 5 такива постоянно със срок на годност 4-5 г.

Мн ми се иска Женски свят да стане някакъв хит, кефи ме че старите имена се връщат, липсва ми 2010с периода, 

Не мисля, че може да се посочи някоя друга друга секси мацка в историята на музиката, която да е имала такава концепция за кариерата като Кейти. Не и такава, която да се е задържала на върха за цели 3 албума.

И на мен ми се иска повече звезди от този период да се завърнат, но то така се и случва напоследък, де, тъкмо по план. По-интересно всъщност би било публиката да спре с този гаден ageism и да видим някоя от легендите на предишния век с хит. То баш тези звезди са големите вдъхновители на поколения фенове и изобщо на по-младите изпълнители, които обсъждаме. Мисля, че в това отношение Шер е с най-голям потенциал, а и си я бива с някои актуални фрази. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , swiftiebe каза:

Голяма скука в музиката... странно защо през толкова активна година като тази, в която кой ли не пусна албум се усеща като всъщност една от най-празните .

2023 беше скучна по-скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , swiftiebe каза:

Голяма скука в музиката... странно защо през толкова активна година като тази, в която кой ли не пусна албум се усеща като всъщност една от най-празните .

И на мен би ми било скучно, ако вкусът ми беше Отделът на изтормозените поети :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя от Crazy Town е починал от наркотици на 49 години преди дни както и предполагах. 

WWW.BILLBOARD.COM

The cause of death for Shifty Shellshock, the frontman of rap rock band Crazy Town, has been revealed.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта на Рики в Кордоба утре се отменя , който е част от испанското му турне поради легитимни причини, които не разбрах. Парите от билетите за концерта ще бъдат върнати на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

Очаквах, че след него Шон Мендес ще стане The next big thing, но освен 2-3 полухита, нищо друго не видя.

Заслужено! 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...