Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Ок, задраскваме средното (на телефона нещо я няма опцията) и ни предстои цяла нова флоп ера, в която да разгадаем кое от удебелените две е истината.

От 19.06.2024 г. от 17:55, SG каза:

Аз имам три теории за това какво точно се случва при нея:

1.Никога не е планувала да се завърне наистина, но в последните години нарочно е вдигнала очакванията на феновете, за да се изгаври накрая в трета поредна ера с тях.

2.Тъй като американския шоубизнес е в хипер спад в последните години, онези които дърпат конците са решили да съживят и излъскат имиджа на някои големи стари имена - та покрай Кейти ще завърнат ударно и Люк.

3.Катя изобщо не е в час и наистина си мисли, че с тази посредствена детска песничка ще разбие и хората веднага ще й простят, че работи с Люк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, swiftiebe каза:

И двете песни са зле,ама сравнението не е окей, защото Гага беше на корица на TTH със Стюид лав на 1 място, докато Кейтуца изобщо не е вътре.

пореден флоп за Кейти, дано удари топ 30 в билборд, но силно се съмнявам. 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

Ок, задраскваме средното (на телефона нещо я няма опцията) и ни предстои цяла нова флоп ера, в която да разгадаем кое от удебелените две е истината.

тя не се е забила сама, а публиката й изкрещя в лицето, че не я иска, преди 7-8 години вече. Кариерката й основателно приключи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Andrew Cunanan. каза:

тя не се е забила сама, а публиката й изкрещя в лицето, че не я иска, преди 7-8 години вече. Кариерката й основателно приключи.

CTTR не беше никакво изкрещяване, а просто не достатъчно голям хит за лидерка от такъв ранг. Оттам нататък сама се бичува и беше очаквано почти всички да се отдръпнат. Странното е, че и днес, когато уж пак иска да си е старата Кейти Пери, прави някакви такива неадекватни ходове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от лицемерие, Kiss me more, You right и т.н. не им пречеха, тая сега им пречи. 

А Др Люк сума ти години не можаха да го осъдят, накрая постигнаха примирие, така че си остава само alleged assaulter. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

Аман от лицемерие, Kiss me more, You right и т.н. не им пречеха, тая сега им пречи. 

А Др Люк сума ти години не можаха да го осъдят, накрая постигнаха примирие, така че си остава само alleged assaulter. 

И още по-забавното - колко различни щяха да са възгледите на сумати хора дори за Люк ако сингълът беше смачкал (което дори с такава generic песен щеше да е възможно ако въобще я бяха сложили в TTH).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Аман от лицемерие, Kiss me more, You right и т.н. не им пречеха, тая сега им пречи. 

А Др Люк сума ти години не можаха да го осъдят, накрая постигнаха примирие, така че си остава само alleged assaulter. 

те не бяха пропагандирани като женски химнове, освен това бяха слушаеми, запеваеми и съответно станаха хитове, заразлика от бозата с пичи косми на Пери, която е разсипана от критиците. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Аман от лицемерие, Kiss me more, You right и т.н. не им пречеха, тая сега им пречи. 

А Др Люк сума ти години не можаха да го осъдят, накрая постигнаха примирие, така че си остава само alleged assaulter. 

Много хора имаха проблем с това че Дожа “работи” с Др Люк. Просто в крайна сметка се оказа че:

1. Е подписала договор преди да излезе историята с Кеша.
2. Той няма никаква намеса в песните на Дожа, но по договор е задължена да го кредитира като автор.
3. Дожа е дала ясна заявка, че след като изпълни договора си от 6 албума се разделя с лейбъла. Затова и малко или много избълва последния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, поне в крайна сметка си е подготвила предварително някакво обяснение - ситуацията повече се доближава до закачка с публиката, както предполагах. Да видим дали и сега пак се гаври с нас или наистина предстоят онези out of this world проекти, за които говориха в другия форум.

WWW.FACEBOOK.COM

YOU CAN DO ANYTHING! EVEN SATIRE!
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Много хора имаха проблем с това че Дожа “работи” с Др Люк. Просто в крайна сметка се оказа че:

1. Е подписала договор преди да излезе историята с Кеша.
2. Той няма никаква намеса в песните на Дожа, но по договор е задължена да го кредитира като автор.
3. Дожа е дала ясна заявка, че след като изпълни договора си от 6 албума се разделя с лейбъла. Затова и малко или много избълва последния албум.

Източник : стан туитър фантазии

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, swiftiebe каза:

Източник : стан туитър фантазии

Кое по-точно са фантазии? Знам че Суифтитата не обичате туитър защото любимката ви редовно я ядат жива, но все пак Гугъл е безплатен.

Дожа подписва 2013 и пуска първия си албум август 2014 - Кеша обявява дело срещу Др Люк през октомври 2014.

За останалото слагам цитат от самата Дожа, който можеше и ти да намериш за 1-2 минути вместо да плямпаш:

“I haven’t worked with him in a very long time,” she told the magazine of Luke, before suggesting that there’s more than meets the eye on a “lot” of the songs they collaborated on in the past. “There’s shit that he’s credited for, where I’m like, ‘Hmm, I don’t know, I don’t know if you did anything on that,'” she said, adding, “The point is he’s gotten some credit for shit. And, you know, it’s whatever. I don’t think I need to work with him again. I don’t think I need to work with him in the future.”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Кое по-точно са фантазии? Знам че Суифтитата не обичате туитър защото любимката ви редовно я ядат жива, но все пак Гугъл е безплатен.

Дожа подписва 2013 и пуска първия си албум август 2014 - Кеша обявява дело срещу Др Люк през октомври 2014.

За останалото слагам цитат от самата Дожа, който можеше и ти да намериш за 1-2 минути вместо да плямпаш:

“I haven’t worked with him in a very long time,” she told the magazine of Luke, before suggesting that there’s more than meets the eye on a “lot” of the songs they collaborated on in the past. “There’s shit that he’s credited for, where I’m like, ‘Hmm, I don’t know, I don’t know if you did anything on that,'” she said, adding, “The point is he’s gotten some credit for shit. And, you know, it’s whatever. I don’t think I need to work with him again. I don’t think I need to work with him in the future.”

А защо няма нито един кредит в Скарлет след като е длъжна да го дава ? Това, което е казала буквално по никакъв начин не са точките, които така уверено си изредила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, swiftiebe каза:

А защо няма нито един кредит в Скарлет след като е длъжна да го дава ? Това, което е казала буквално по никакъв начин не са точките, които така уверено си изредила.

Абсолютно това което е казала покрива това което съм написал във втора точка. Явно мисълта ти тече бавно или имаш затруднения с четенето. 
Трета точка можеш да си я потърсиш в Гугъл ако не ти представлява огромно затруднение подобна технология. Не съм ти Wiki Leaks.

И ако искам мога да си изредя 1 милион точки - колкото броя ремикси прави Тейбъл на един албум, за да не се комплексира че някой я измества в класациите.

Какъв е смисъла Др Люк да продължава да си пише кредити в албумите на Дожа след като тя самата публично е обявила, че е бил само ghost writer?
Това че тя е задължена по договор да се съобразява с кредитирането според преценка лейбъла, не означава че лейбъла задължително ще го постави там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Абсолютно това което е казала покрива това което съм написал във втора точка. Явно мисълта ти тече бавно или имаш затруднения с четенето. 
Трета точка можеш да си я потърсиш в Гугъл ако не ти представлява огромно затруднение подобна технология. Не съм ти Wiki Leaks.

И ако искам мога да си изредя 1 милион точки - колкото броя ремикси прави Тейбъл на един албум, за да не се комплексира че някой я измества в класациите.

Какъв е смисъла Др Люк да продължава да си пише кредити в албумите на Дожа след като тя самата публично е обявила, че е бил само ghost writer?
Това че тя е задължена по договор да се съобразява с кредитирането според преценка лейбъла, не означава че лейбъла задължително ще го постави там.

Само не знам защо се запали така и прие всичко лично ? Оставам си на мнението, че това нейно единствено изказване по темата, направено и то под хейт натиск не мога да го интерпретирам по този стан туитър и удобен начин, а мисълта ми нека тече както си пожелае, дори може да не протича изобщо.

Тейлър изобщо не е намесена в момента в темата, не знам защо я намесваш, щом имаш време изреждай каквото пожелаеш, всжното е да ти носи удоволствие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, swiftiebe каза:

Само не знам защо се запали така и прие всичко лично ? Оставам си на мнението, че това нейно единствено изказване по темата, направено и то под хейт натиск не мога да го интерпретирам по този стан туитър и удобен начин, а мисълта ми нека тече както си пожелае, дори може да не протича изобщо.

Тейлър изобщо не е намесена в момента в темата, не знам защо я намесваш, щом имаш време изреждай каквото пожелаеш, всжното е да ти носи удоволствие. 

Няма много какво да интерпретираш - ясно е като ден. Ако на теб не ти е удобно да го приемеш както е в действителност това не е мой проблем.

Първо ти реши да се заядеш, аз просто ти отвърнах в съответствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Е, поне в крайна сметка си е подготвила предварително някакво обяснение - ситуацията повече се доближава до закачка с публиката, както предполагах. Да видим дали и сега пак се гаври с нас или наистина предстоят онези out of this world проекти, за които говориха в другия форум.

WWW.FACEBOOK.COM

YOU CAN DO ANYTHING! EVEN SATIRE!

То и оня флоп Чейн ту дъ ритъм след могъщото сгромолясване се опитваше да го пише някви възвишени пародийни или каквитобяхатам замисли, ама още тогава тоя номер не мина, та цяло десетилетие по-късно ли? 

Катя е време да си намери ново хоби и да спре да се излага. Примерно да си направи пекарски блог и да почва да върти баници, курабий и толумбички на Леголас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

То и оня флоп Чейн ту дъ ритъм след могъщото сгромолясване се опитваше да го пише някви възвишени пародийни или каквитобяхатам замисли, ама още тогава тоя номер не мина, та цяло десетилетие по-късно ли? 

Катя е време да си намери ново хоби и да спре да се излага. Примерно да си направи пекарски блог и да почва да върти баници, курабий и толумбички на Леголас. 

Но пък други нейни проекти през годините са ставали мега хитове, макар и също да са били сатира (друг е въпросът, че много хора не схващат самата сатира, но това изкуство не е за всеки).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред песни които са били за Риана влизат и хитове като:

Sia - Chandelier

Ed Sheeran - Shape of you

Sia - Cheap thrills

Ariana Grande - Dangerous woman

Pitbull - Timber

Selena Gomez - Same old love

Major Lazer - Lean on

Justin Bieber - Love yourself(explicit)

Glass Animals - Heat waves

Miley Cyrus - We can't stop

The Chainsmokers - Don't let me down

Usher - Dj got us falling in love

Selena Gomez - Come and get it

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам другите как би звучали в нейно изпълнение, ама с нейния глас пропуснати #1 хитове са поне Lean on, Love yourself, Same old love и Dangerous woman.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Значи Доджа може да се оправдава постфактум, а Кейти - не? 

При все, че на Катя оправданието й е предварително замислено като етап от реализирането на сингъла. Каква брутална кралица, очаквала си е какво ще предизвикат работата с Люк, посредствения проект и лошия мениджмънт и е решила да превърне всичко в сарказъм към публиката. А с хейта и подигравките към флопа публиката прави точно това, което тя иска.:roll1:

Katya's mind, малко пъти съм й се кефил така. Големият цирк ще настане, когато и първият й 'сериозен' проект от ерата се сгромоляса също толкова титанично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

При все, че на Катя оправданието й е предварително замислено като етап от реализирането на сингъла. Каква брутална кралица, очаквала си е какво ще предизвикат работата с Люк, посредствения проект и лошия мениджмънт и е решила да превърне всичко в сарказъм към публиката. А с хейта и подигравките към флопа публиката прави точно това, което тя иска.:roll1:

Katya's mind, малко пъти съм й се кефил така. Големият цирк ще настане, когато и първият й 'сериозен' проект от ерата се сгромоляса също толкова титанично.

за този се очаква да дебютира между 75-то и последно място в Билборд! МЕГАХИТ! 🤩

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...