Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

за този се очаква да дебютира между 75-то и последно място в Билборд! МЕГАХИТ! 🤩

Мен ако питаш няма да дебютира изобщо, най-много в Bubbling under. А Кейти ще грабне пуканките и ще гледа сеира, докато фен базите изпадат в истерии. Много ме кефи скандалния й преход от готова на всичко за номер 1 хит до... това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

При все, че на Катя оправданието й е предварително замислено като етап от реализирането на сингъла. Каква брутална кралица, очаквала си е какво ще предизвикат работата с Люк, посредствения проект и лошия мениджмънт и е решила да превърне всичко в сарказъм към публиката. А с хейта и подигравките към флопа публиката прави точно това, което тя иска.:roll1:

Katya's mind, малко пъти съм й се кефил така. Големият цирк ще настане, когато и първият й 'сериозен' проект от ерата се сгромоляса също толкова титанично.

Следващия флоп ще надмине тези очаквания .... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След мега флопа на Дженифър Лопез тази година, Кейти Пери е на път да я последва, но май ще бъде доста по-трагично. Въпреки безумно скъпата продукция и 6те си автора, новата и песен изобщо не върви добре и ще дебютира между 75-100 място в хот сто. В социалните мрежи я обвиняват за това че работи с dr Luke в което аз лично не виждам проблем, но песента просто не става. Дано пусне бързо друг по-хитов сингъл, защото иначе не я виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел има най-късметлийската кариера, която може да съществува. Не отричам таланта и хубавите песни, просто на много такива с талант и хубави песни не им се случиха така нещата.

Гръмва още с втория си албум (първият също има прилични успехи), хората забелязват, че не е със стандартна визия, но не я тормозят и я уважават. Този успех е толкова грандиозен, че ѝ позволява да направи некратка пауза до следващия си албум (при някои има необходимост да пуснат нов проект веднага). Следващият албум също става суперуспешен и позволява дори по-дълга пауза. В тази пауза тя променя визията си, но никой не я плюе, че вече не е символ на плюс сайз, ами си я харесват.

4 албума за 16 години, твърде малко концертна дейност и почти никакво ровене в личния живот... огромна късметлийка. Бийтълс за всичките си 10 години заедно издават 13 албума, съдират се да обикалят планетата и един от тях бива убит от обсебен фен. На всичкото отгоре Аделката им бутна някои от рекордите :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първата седмица сингълът на Кейти е на второ място по продажби в САЩ (заради физическите бройки) и дори не е на последните места по стрийминг (няма и 1/3 съотношение с първото място). Катя имаше идеалният момент да се завърне, но умишлено пак прецака всичко с банална песен от обвинен в изнасилване, с криндж клип, дълго забавяне и липса на лансиране като хората в ТОП стрийминг платформата. Кралица в това да не иска да е кралица!

Lifetimes звучи по-добре, но е със същото изтъркано звучене и лоша предварителна концепция. Явно наистина се е учила от Chromatica.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвам да кажа колко съм зарибен по Lifetimes ❤️ Въпреки скандалната баналност в новите песни на Кейти съм на мнение, че това щеше да е огромен хит ако беше представено първо и ако Люк беше посочен с друго име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФЕНОМЕН !!

WWW.INSTAGRAM.COM

367K likes, 1,817 comments - manuel_picker on July 28, 2024: "Yesterday’s Taylor Swift concert in Munich was absolutely magical! The energy was electric, both inside...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Идвам да кажа колко съм зарибен по Lifetimes ❤️ Въпреки скандалната баналност в новите песни на Кейти съм на мнение, че това щеше да е огромен хит ако беше представено първо и ако Люк беше посочен с друго име.

Твърде е банална и изтъркана за да стане голям хит. В момента само чудо може да спаси кариерата на Кейти. Да изкара някой мега трак тип dark horse, на която изобщо не залагаше, но стана един от най-големите и хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, fearless` каза:

Твърде е банална и изтъркана за да стане голям хит. В момента само чудо може да спаси кариерата на Кейти. Да изкара някой мега трак тип dark horse, на която изобщо не залагаше, но стана един от най-големите и хитове.

И по-изтъркани стават хитове в последните години. И в световния поп, също като в чалгата, няма почти нищо иновативно и всичко опира до успешно налагане в медии и Spotify.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...