Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 18 часа , SG каза:

И по-изтъркани стават хитове в последните години. И в световния поп, също като в чалгата, няма почти нищо иновативно и всичко опира до успешно налагане в медии и Spotify.

Дори и да напипа добраа песен, само фактът, че я пее Кейти Пери, ще я направи провал. В момента я подиграват отвсякъде и всички се отказаха от нея. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дори и да напипа добраа песен, само фактът, че я пее Кейти Пери, ще я направи провал. В момента я подиграват отвсякъде и всички се отказаха от нея. :( 

Факт. Този път приключи категорично и още не мога за преценя дали го направи нарочно или наистина си мислеше, че ще смачка. При всяко положение малкото останали KatyRats се връщаме в канала завинаги.:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики получи Звезда и в Азербайджан на концерта си. Вече има три звезди- една на Алеята на Славата в Холивуд, една в Алеята на славата в Пуерто Рико и сега и в Азербайджан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Sunlight каза:

Рики получи Звезда и в Азербайджан на концерта си. Вече има три звезди- една на Алеята на Славата в Холивуд, една в Алеята на славата в Пуерто Рико и сега и в Азербайджан. 

Следващата звезда - Алея на славата в Меден рудник и предстояща пенсия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.08.2024 г. от 19:45, SG каза:

Факт. Този път приключи категорично и още не мога за преценя дали го направи нарочно или наистина си мислеше, че ще смачка. При всяко положение малкото останали KatyRats се връщаме в канала завинаги.:girl_cry2:

Никой не приключва кариерата си на супер звезда нарочно по този начин. Ако не и се занимаваше можеше и да не го прави този албум и да не се унижава с такъв мега флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Никой не приключва кариерата си на супер звезда нарочно по този начин. Ако не и се занимаваше можеше и да не го прави този албум и да не се унижава с такъв мега флоп.

Не знам, намирам за по-логично да е решила пак да се изгаври с феновете, покрай които с години беше обсебена на тема визия и номер 1 хитове, отколкото да си вярва, че наистина ще й се получи да оползотвори изградения от край време нов хайп като с гордо вдигната глава издаде толкова не-оригинална песен с такова заглавие, направена от предполагаем изнасилвач. И то без налагане в Spotify. Мулти милионерка е, а и мъжа й е мулти милионер, може да си позволи такава гавра, но не ми се мисли къде ще е след години, когато вече дори каталога си не притежава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно ми харесва! Бях се подготвил за евтино видео като видях thumbnail-а (все още не знам какво се случва с онези out of this world visuals, за които инсайдърите говореха в другия форум tho), но дори с такова ми харесва какъв вайб е вложила. Масовата публика обаче по такъв проект няма да се запали, не и след резила на WW...

ПП: Fast, не знам как, но някак системата е отчела два пъти лайка ми на поста ти. 😆 Това ще да е символика, че вторият сингъл ще е най-големият Катин хит евър!❤️🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Хит!

 

Не виждам онази визия, където на гащите ѝ има катинар. Явно е снимала още едно видео.

Много евтинджос като персоната и кариерката ѝ. Няма нужда да се пъне толкоз - хит не ша види. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента пак не е никъде в TTH... Предполагам, че никога няма да разберем дали е имала реален шанс за ударно завръщане щом самата тя не иска да се завърне. Категорично се подчертава теорията ми за бъзика с публиката, на нея просто вече не й пука за комерсиалния успех и просто пръска пари, защото ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок Кейти явно възнамерява да залага на весели неангажиращи денсчета, с които да изтъква колко е щастлива в живота. Без брутални клипове, без адекватно налагане и с много хейт от публиката заради Люк. Мисля на този етап да прекратя очакванията и защитите си за ерата и за кариерата й. Единствено очаквам албумчето в цялостност да е приятно за слушане, мисля че се очертава нещо такова, макар и без каквато и да е оригиналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Ок Кейти явно възнамерява да залага на весели неангажиращи денсчета, с които да изтъква колко е щастлива в живота. Без брутални клипове, без адекватно налагане и с много хейт от публиката заради Люк. Мисля на този етап да прекратя очакванията и защитите си за ерата и за кариерата й. Единствено очаквам албумчето в цялостност да е приятно за слушане, мисля че се очертава нещо такова, макар и без каквато и да е оригиналност.

не мисля, че кейти към този момент изобщо има музикална кариера.

нито, че някога е блестястяла с каквато и да било оригиналност - от музика, през визия, изпълнения и клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

не мисля, че кейти към този момент изобщо има музикална кариера.

нито, че някога е блестястяла с каквато и да било оригиналност - от музика, през визия, изпълнения и клипове.

Кариерата й наистина е в минало време, но не мисля да спорим дали е била оригинална или не (за мен си беше много оригинална). Комичното е, че колкото и да е силна и към днешна дата кариерата й поне като throwback artist, то тя самата вече не печели и цент от това. Предстои й да осъзнае и жестоката истина, че няма да печели много и от турнетата, които се кани да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Кариерата й наистина е в минало време, но не мисля да спорим дали е била оригинална или не (за мен си беше много оригинална). Комичното е, че колкото и да е силна и към днешна дата кариерата й поне като throwback artist, то тя самата вече не печели и цент от това. Предстои й да осъзнае и жестоката истина, че няма да печели много и от турнетата, които се кани да прави.

Имаше големи проблеми с разпродаването на билетите във вегас за резиденцията си, които бяха по 10 долара парчето. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имаше големи проблеми с разпродаването на билетите във вегас за резиденцията си, които бяха по 10 долара парчето. :( 

Въпреки което резиденцията й е сред десетте най-успешни за жена. В първите три ери Катя постепенно прогресира по отношение на турнетата и върхът си беше Prismatic - след което постепенно регресира, но чак с KP6 турнето ще видим колко зле са нещата всъщност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не трябваше да пуска нищо след Призма, нека поне я помним като топ хитова певица като Риана. Иначе Лайфтаймс е 10/10 реално и ако беше пусната от новата лидерка Сабрина Карпендър щеше да й е трети топ хит .

Редактирано от swiftiebe
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, swiftiebe каза:

Според мен не трябваше да пуска нищо след Призма, нека поне я помним като топ хитова певица като Риана. Иначе Лайфтаймс е 10/10 реално и ако беше пусната от новата лидерка Сабрина Карпендър щеше да й е трети топ хит .

Всъщност след Уитнес защото този албум беше флоп само по Хот 100 стандартите, иначе си продуцира 3 световни (макар и контравършъл) хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , swiftiebe каза:

Според мен не трябваше да пуска нищо след Призма, нека поне я помним като топ хитова певица като Риана. Иначе Лайфтаймс е 10/10 реално и ако беше пусната от новата лидерка Сабрина Карпендър щеше да й е трети топ хит .

От Призмата имаше 2 топ хита и 3 флопа. Трябваше да реализира Walking on air & Legendary lovers като сингли, не онея бози. Пача. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...