Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

От 9.08.2024 г. от 0:44, SG каза:

Страшно ми харесва! Бях се подготвил за евтино видео като видях thumbnail-а (все още не знам какво се случва с онези out of this world visuals, за които инсайдърите говореха в другия форум tho), но дори с такова ми харесва какъв вайб е вложила. Масовата публика обаче по такъв проект няма да се запали, не и след резила на WW...

ПП: Fast, не знам как, но някак системата е отчела два пъти лайка ми на поста ти. 😆 Това ще да е символика, че вторият сингъл ще е най-големият Катин хит евър!❤️🤪

Ако вокалите бяха на някоя никому неизвестна студийна европоп певица, щеше да гърми, но уви с тези на Катя директно в 99та глуха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Катя й отива този стил, просто има голяма разлика между продукцията на Walking on Air и тази на Lifetimes. Люк и той е станал шокиращо посредствен, но то още в Say So се забелязва. Колкото и да съм зарибен по Катините песни от тази година, това е несериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, SG каза:

На Катя й отива този стил, просто има голяма разлика между продукцията на Walking on Air и тази на Lifetimes. Люк и той е станал шокиращо посредствен, но то още в Say So се забелязва. Колкото и да съм зарибен по Катините песни от тази година, това е несериозно.

Say so > кариерата на Ката

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Say so > кариерата на Ката

Say So (оригинал) е една от най-обикновените песни, които са ставали хитове в последните години. Дори бях гледал рок версия или нещо подобно на същата и звучеше къде-къде по-яко. Номер 1 успех невинаги значи някакво високо качество, особено в днешния покъртителен вид на класациите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Say So (оригинал) е една от най-обикновените песни, които са ставали хитове в последните години. Дори бях гледал рок версия или нещо подобно на същата и звучеше къде-къде по-яко. Номер 1 успех невинаги значи някакво високо качество, особено в днешния покъртителен вид на класациите. ;)

Ами не е заради успеха, просто тази песен беше cultural reset. Doja като артист е брутална, аз имам много любими непознати песни от предишни албуми.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Ами не е заради успеха, просто тази песен беше cultural reset. Doja като артист е брутална, аз имам много любими непознати песни от предишни албуми.

Това ако е било cultural reset не знам ранната кариера на Кейти какво се води. Тя наложи този вайб в поп музиката, донякъде и Ники Минаж. Стартът на Дожа беше брутално успешен, но нищо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Това ако е било cultural reset не знам ранната кариера на Кейти какво се води. Тя наложи този вайб в поп музиката, донякъде и Ники Минаж. Стартът на Дожа беше брутално успешен, но нищо ново.

Cultural reset момент на Кейти е I kissed a girl и до някъде California gurls и Harleys in Hawaii.

CR не е най-големия хит а поп перфекция и слей. Друг такъв проект на Дожа е Paint the town red.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Cultural reset момент на Кейти е I kissed a girl и до някъде California gurls и Harleys in Hawaii.

CR не е най-големия хит а поп перфекция и слей. Друг такъв проект на Дожа е Paint the town red.

За мен в началото Дожа да е успяла да направи ресет с това, че показа, че предполагаем изнасилвач все още може да прави хитове и да налага нови звезди. А това една певица да е демонична са го наложили Мадона и куп хеви метъл звезди още през 80те.😆

Harleys ми е една от любимите песни на Кейти, но и тя не е ресет. Като цяло в US музиката все по-малко има потенциал за подобни събития, защото влиянието й не е същото като преди. По-скоро k-pop-а налага промените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти просто не е от хората към които винаги има интерес. Времето й мина, но имаше 5-6 години във които си беше турбо терминаторка, което е страхотно. До края на живота си ще бъде богата, а ако има късмет някога може пак да нацели хит. Не е първата, Кристина Агилера, Джъстин Тимбърлейк, Нели Фортадо... все хора които славата е напуснала в определен момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Кейти просто не е от хората към които винаги има интерес. Времето й мина, но имаше 5-6 години във които си беше турбо терминаторка, което е страхотно. До края на живота си ще бъде богата, а ако има късмет някога може пак да нацели хит. Не е първата, Кристина Агилера, Джъстин Тимбърлейк, Нели Фортадо... все хора които славата е напуснала в определен момент.

Не се знае. Миналата година тя продаде своите права върху цялото си творчество за над 200 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Say So (оригинал) е една от най-обикновените песни, които са ставали хитове в последните години. Дори бях гледал рок версия или нещо подобно на същата и звучеше къде-къде по-яко. Номер 1 успех невинаги значи някакво високо качество, особено в днешния покъртителен вид на класациите. ;)

Песента може да е леко посредствена като продукция, но Дожа може да пее и да рапира, заразлика от Кейтлин. :( И точно нейното пеене направи песента хит. Отделно Дожа е артист с визия и концепция, който сам си пише песните.

За Катрина не съм сигурен дали може да си напише правилно името, камо ли песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Песента може да е леко посредствена като продукция, но Дожа може да пее и да рапира, заразлика от Кейтлин. :( И точно нейното пеене направи песента хит. Отделно Дожа е артист с визия и концепция, който сам си пише песните.

За Катрина не съм сигурен дали може да си напише правилно името, камо ли песен. 

Катя няма средно образование, но това си е нейн избор, да не я дискриминираме. :girl_cry2:

Някои неща идват от сърцето и се предават в творчеството, не знам каква роля е имала Кейти в създаването на продукцията си като цяло, но считам, че присъствието й в голяма част от нея изпъква с достатъчно индивидуалност, особено в подценените ери Witness и Smile, които превърна в такъв арт цирк съвсем сама. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Тейлър е срамно и жалко колко малко седмици има в топ 10, половината десетилетие мина и за тези 5 години е пуснала 4 нови и 4 презаписани албуми. Риана примерно има 240 седмици от 4 албуми и 6 активни години от миналото десетилетие.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

За Тейлър е срамно и жалко колко малко седмици има в топ 10, половината десетилетие мина и за тези 5 години е пуснала 4 нови и 4 презаписани албуми. Риана примерно има 240 седмици от 4 албуми и 6 активни години от миналото десетилетие.

2011, 2012, 2013, 2015 & 2016 - 5 са.
2014 не е пускала нищо.
Можеше обаче да клипира Десперадо и Love on the brain от последния албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Хот тейк, ама Judas и Alejandro са най-айконик проекти на Гага. Доста повече от Poker Face и Bad Romance. Не че и те не са...

 

Judas бе възприемана като underperfomance навремето, а сега е втората най-стриймвана песен от албума с над 500 милиона стрийма.
Иначе born this way е жесток албум, най-добрият на Гагиш. Има толкова много материал за следващи вайръл хитове - Electric chapel, Government hooker, Scheisse....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Judas бе възприемана като underperfomance навремето, а сега е втората най-стриймвана песен от албума с над 500 милиона стрийма.
Иначе born this way е жесток албум, най-добрият на Гагиш. Има толкова много материал за следващи вайръл хитове - Electric chapel, Government hooker, Scheisse....

Born this way наистина е 10/10 албум, жалко че не продължи в тази линия глупачката 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

2011, 2012, 2013, 2015 & 2016 - 5 са.
2014 не е пускала нищо.
Можеше обаче да клипира Десперадо и Love on the brain от последния албум.

2010 влиза в това десетилетие.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...