Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, swiftiebe каза:

Повторете след мен : Благодаря Бруно 

image.png.6bd58bb876444e6e577df1dd90853358.png

image.png.2ef65b7bddde759ade894a8e3aa8aad4.png

някой правят дуети и те се превръщат в хитове, други се хвърлят на готови мегахитове с цел да дублират успеха на Деспасито и пак резултатът е ... mediocre.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.6bd58bb876444e6e577df1dd90853358.png

image.png.2ef65b7bddde759ade894a8e3aa8aad4.png

някой правят дуети и те се превръщат в хитове, други се хвърлят на готови мегахитове с цел да дублират успеха на Деспасито и пак резултатът е ... mediocre.

За Кейти слабо ме интересува, не беше и намесена, защо я вкара не знам . Когато Гага сама постигне такъв резултат ми пиши .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, swiftiebe каза:

За Кейти слабо ме интересува, не беше и намесена, защо я вкара не знам . Когато Гага сама постигне такъв резултат ми пиши .

А ти, когато Тейлър вземе Оскар 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

А ти, когато Тейлър вземе Оскар 😘 

Тя е певица и то достатъчно актуална,че да не и се налага да се навира къде ли не, за да остане релевантна по някакъв начин. 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

А ти, когато Тейлър вземе Оскар 😘 

Лол хайпа по Тейлър и на мен ми идва повече, но сериозно ли мислиш, че на такава звезда са й нужни филмови статуетки, за да е повече от това, което вече е... Гага е обсебила себе си и феновете си с награди и връзкарски признания повече, отколкото Катя навремето беше обсебила своите с номер 1 хитове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , swiftiebe каза:

Тя е певица и то достатъчно актуална,че да не и се налага да се навира къде ли не, за да остане релевантна по някакъв начин. 😘

певиците могат да пеят, а Тейлър не може 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , SG каза:

Лол хайпа по Тейлър и на мен ми идва повече, но сериозно ли мислиш, че на такава звезда са й нужни филмови статуетки, за да е повече от това, което вече е... Гага е обсебила себе си и феновете си с награди и връзкарски признания повече, отколкото Катя навремето беше обсебила своите с номер 1 хитове...

звездите са на небето, да не е умряла, че там я изпратихте?!

тейлър беше ревала, че не е номинирана за албум на годината с репутацията, така че е видно кой е обсебен да получава незаслужени награди за бозавото си творчество, доколкото скимтенето й може да бъде квалифицирано като творчество. Сигурно повече е страдала за липсата на номинациям отколкото за това, че майка й бе болна от рак. Тя е нарцисист по учебник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 албума на Рири са по-стриймвани на дневно ниво от най-слушаният на Бионсе, пуснат тази година, с номер едно хит и 27 песни.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

звездите са на небето, да не е умряла, че там я изпратихте?!

тейлър беше ревала, че не е номинирана за албум на годината с репутацията, така че е видно кой е обсебен да получава незаслужени награди за бозавото си творчество, доколкото скимтенето й може да бъде квалифицирано като творчество. Сигурно повече е страдала за липсата на номинациям отколкото за това, че майка й бе болна от рак. Тя е нарцисист по учебник.

Самата Тейлър за каквото си иска да реве, в случая говорим за някакъв опит за затапка на база територия, в която тя никога не се е пробвала кой знае колко освен с 5-секундни участия във флоп филми. Мога да те уверя, че ако и тя като Гага реши да се прави на сериозна актриса, ще я наложат дори повече от Лейдито. Btw и Гага все още няма Оскар за роля, чак сега може би същите тези връзкарски среди я гласят заради Жокера, след като специално заради нея измениха идеята на персонажа и решиха да залагат на това, в което Гага я бива най-много - пеенето. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Самата Тейлър за каквото си иска да реве, в случая говорим за някакъв опит за затапка на база територия, в която тя никога не се е пробвала кой знае колко освен с 5-секундни участия във флоп филми. Мога да те уверя, че ако и тя като Гага реши да се прави на сериозна актриса, ще я наложат дори повече от Лейдито. Btw и Гага все още няма Оскар за роля, чак сега може би същите тези връзкарски среди я гласят заради Жокера, след като специално заради нея измениха идеята на персонажа и решиха да залагат на това, в което Гага я бива най-много - пеенето. ;)

не че съм гледал този флоп филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

не че съм гледал този флоп филм.

Е, то кой го е гледал... Ок, тук не са й били 5 секунди във флоп филм, а 10. Съпоставимо ли е с A Star Is Born, House of Gucci, Joker?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сертифицираната според този форум флопеса е направила тези цифри ВЧЕРА в спотифай на песни отпреди 200 години:
 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Сертифицираната според този форум флопеса е направила тези цифри ВЧЕРА на песни отпреди 200 години:
 

image.png

А сега провери топ 5 на Бруно какво са направили,няма да ти отнеме много време,тъй кат оса в Глобал топ 200.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, swiftiebe каза:

А сега провери топ 5 на Бруно какво са направили,няма да ти отнеме много време,тъй кат оса в Глобал топ 200.

ТОВА НЯКАКВА ДЕБЮТАНТКА ЛИ Е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сертифицираната като абсолютен провал без нито една успешна ера е направила тези цифри ВЧЕРА на песни отпреди над 10 години (буквално)

Last Friday Night (T.G.I.F.) +883,425 
Dark Horse +759,206
Firework +656,549
TOTGA +635,651
Roar +542,257

Факти - едната е с мега смаш в момента (който тук се приписва изцяло на нея и заради нея), а другата е с брутален хейт трейн. Разликите обаче не са никак големи, интересно ....

 

Редактирано от swiftiebe
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, swiftiebe каза:

Сертифицираната като абсолютен провал без нито една успешна ера е направила тези цифри ВЧЕРА на песни отпреди над 10 години (буквално)

Last Friday Night (T.G.I.F.) +883,425 
Dark Horse +759,206
Firework +656,549
TOTGA +635,651
Roar +542,257

Факти - едната е с мега смаш в момента (който тук се приписва изцяло на нея и заради нея), а другата е с брутален хейт трейн. Разликите обаче не са никак големи, интересно ....

 

3 ПЕСНИ НАД МИЛИОН СРЕЩУ 0 НАД МИЛИОН - "Разликите обаче не са никак големи", интересно ....

Не сте ми на нивото, за да спорите с мен 😘 
Пуснете си един флоп!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

3 ПЕСНИ НАД МИЛИОН СРЕЩУ 0 НАД МИЛИОН - "Разликите обаче не са никак големи", интересно ....

За това ли успя да се захванеш? Както споменах Гага е с брутален смаш в момента,което автоматично предразполага масата хора да слуша и старите и песни, а Кейти я нападат и заради това, че отива по 4 пъти до тоалетна, вместо по 3 дневно. Типичен пример е Бруно който е с 4 песни в топ 200 в момента (освен новата) докато Гага с нула. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

3 ПЕСНИ НАД МИЛИОН СРЕЩУ 0 НАД МИЛИОН - "Разликите обаче не са никак големи", интересно ....

Не сте ми на нивото, за да спорите с мен 😘 
Пуснете си един флоп!

 

Какво ниво имаш ти изобщо бе? Буквално не заслужаваш дори да се спори с теб от момента в който почваш да намесваш болести на хората в музикални спорове. ДЪНО. Това беше последното известие, което ще получиш от мен. Кофите като теб не заслужават и плюнка .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Все още няма информация. 

Марая в книгата си казва, че за нея е по-добре физически да седи по-далеч от сестра й и брат й. Странни взаимоотношения. Сестра й и майка и редовно точеха Марая за пари, но тя е милионерка в стотици, не би трябвало да й е проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...