Jump to content

Pop, Dance, Latino, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Blueberry каза:

Много 00's проект от Тейт, доволна съм. 

На Кейти парчето също е супер.

Но липсва най-големият хит от днешния ден ;)

 

Най-малко ми хареса. 🥹

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.09.2024 г. от 9:34, Sunlight каза:

Снощи Видеомузикалните награди на MTV в Ню Йорк: Лени Кравитц, Емине, Камила пяха, също и Шон Менделеев, Кети Пери, Анита, Карол Джи и други. Кати Пери взе награда Vanguard, Анита за латино изпълнител. Камила вече не е с русата перука.Тая Сабрина хуп не ме кефи, не знам какво й се кефят толкова. Новата певица, която взе за нов изпълнител дори не съм я чувала.

Следват наградите на Билборд за латино на 12 септември. 

 

giphy.webp

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

@SG
image.png.fcd33ed9fc0aadd2c82933a4cd933d7d.png

image.png.267972265d3363bccb44452737213aae.png

Целувате ли всеки ден портрет на Бруно Марс в знак на благодарност? 

Той е трети btw. С бая по-малко песни в дискографията от бенефициентката на благотворителната си акция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики сбъдна мечтата си да пее със Симфоничен оркестър. Това му е било голяма мечта за кариерата му и я постигна като от 2 години пее на концертите си със Симфоничен оркестър. Вече е посетил над 16 държави със Симфоничен оркестър. 

И сега на 21.09 ще пее в Будапеща. 

Рики беше и сред най-добре облечените на наградите Еми преди дни заедно със Селена Гомез и др. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сте дърти чанти, влачени, но пак си търсите разни оправдания, за да не признаете успехите на Фадга. Радвам се, че това ви изяжда и вътрешно осъзнавате колко много е над вашите дрипави проституеси - любимки. Талантът не се купува с пари - или го имаш, или го нямаш.


Фадга вече е жива легенда, не Ви остава избор, освен да си изберете песен от нейният богат репертоар, която да изпее на погребенията на кариерите на любимките Ви. Ето, например за това на Дула Пийп, която искаше дълголетие в индустрията, съразмеримо с Мадоненото, ни е вече ясно, че песента ще бъде Smash with a smile.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.1d25ad17454da0b7f1036a5e123e9326.png

Някоя си Фадга с помощта на топ певеца Бруно Марс прави по-голям хит от най-голямата жена (не на килограми) и топ името Пост Малоун с актуални мегахитове. 

Добре, че не сте търговци, че щяхте да си умрете голи, боси и гладни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.1d25ad17454da0b7f1036a5e123e9326.png

Някоя си Фадга с помощта на топ певеца Бруно Марс прави по-голям хит от най-голямата жена (не на килограми) и топ името Пост Малоун с актуални мегахитове. 

Добре, че не сте търговци, че щяхте да си умрете голи, боси и гладни.

Всички първи сингли на Тейлър от еднаквите албуми в последните няколко години вървят сходно/по-добре от тази. Post Malone много ме кефи, но силата му в бранша далеч не е толкова голяма като на Тейлър/Бруно Марс.

Че Гага е жива легенда не знам някой да отрича, но тази жива легенда приключи със соло смашовете още преди да е навършила 30 и дори някой ден евентуално да направи отново соло хит на нивото на DWAS, ще е единичен случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Вече сте дърти чанти, влачени, но пак си търсите разни оправдания, за да не признаете успехите на Фадга. Радвам се, че това ви изяжда и вътрешно осъзнавате колко много е над вашите дрипави проституеси - любимки. Талантът не се купува с пари - или го имаш, или го нямаш.


Фадга вече е жива легенда, не Ви остава избор, освен да си изберете песен от нейният богат репертоар, която да изпее на погребенията на кариерите на любимките Ви. Ето, например за това на Дула Пийп, която искаше дълголетие в индустрията, съразмеримо с Мадоненото, ни е вече ясно, че песента ще бъде Smash with a smile.
 

 

Много бързаш,нека я видим другия месец със своя си сингъл, а не с готова песен от Бруно Марс. Никой не отрича успеха на песента, но ти сам назоваваш само нея като първа и единствена причина за него, а това е далеч от истината. Брусно с или без Гага му е на к*ра с извинение . И точно заради смелите ти изказвания има ответна реакция, ама си глупав и не мислиш изобщо . 

Мисля ще след тази инерция ще е срамота да не удари хит, но става въпрос за Гага, която няма соло такъв от над 10 години, така че не е и невъзможно. Пусни си сега Борн дис уей и си въобрази,че още е доминаторка за 2 ери, каквото сега има бол .

Пс. и ти не си първа младост въпреки че ако някой съди по писаниците ти ще отсече, че нямаш повече от 15 . 30 ти чука на вратата а още си с мозък на мекотело и пълен инфантил, за кога ?

Редактирано от swiftiebe
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.1d25ad17454da0b7f1036a5e123e9326.png

Някоя си Фадга с помощта на топ певеца Бруно Марс прави по-голям хит от най-голямата жена (не на килограми) и топ името Пост Малоун с актуални мегахитове. 

Добре, че не сте търговци, че щяхте да си умрете голи, боси и гладни.

Поредено неадекватно сравнение . Фортнайт е всичко друго, но не и правена за general public, докато Die With A Smile си е по калъп, което не я прави лоша, напротив супер силна песен и 10/10 . Но идеята ми е че дори аз да пеех до Бруно в нея щеше да има същия гарантиран успех . 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики в ново интервю за списание People En Espanol казва, че освен концертите до декември снима и втори сезон на Палм Роял. Миналата година е бил много зле. Имал е Ковид, имал е усещането,че ще умре.

PEOPLEENESPANOL.COM

La explosión de la música latina, 25 años después

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата е, че Бруно е лийда в Die with a smile, а Пост не е лийд във Fortnight.

Моята любимка е Ариана Гранде и тя определено не е под Гага в днешни дни, нека не забравяме, че точно нея повика Джерманота като се нуждаеше от хит, за да не флопне тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...