Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

Оригиналната й уста беше напълно ок, може би ако я беше напомпала съвсем мъничко - никой нямаше да я гаври. Не знам защо, когато я слушам да говори, се сещам за случката с разкъсания й анус, за която Фокса години ни разказва :D 

И аз се сещам за същото.
Някъде, много отдавна... тя я е направила 2004 година май, около 2005, година по-късно, моя приятелка и съученичка ми разказваше, че имала някакви проблеми с долната устна и за това я е направила такава. Но може и здравословен проблем да се крие зад истинската причина, което ако е така е доста неприятно? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поразрових се за въпросната уста на Мария, някои даже им харесва и искали да си правят същата!

WWW.TIALOTO.BG

[Архив] Устните на Мария Устни
WWW.ZAJENATA.BG

Излезе наяве снимка на Мария преди да си сложи силикон в устата. Вижте как е изглеждала (снимки) - Mapия винaги e имaлa ĸpacиви, coчни и ecтecтвeни ycтни,...

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Оригиналната й уста беше напълно ок, може би ако я беше напомпала съвсем мъничко - никой нямаше да я гаври. Не знам защо, когато я слушам да говори, се сещам за случката с разкъсания й анус, за която Фокса години ни разказва :D 

И това не е никак случайно, за какво друго да си мислиш след като устата и приличана на същия тоя анус? 

преди 25 минути, DarkChild каза:

Невена Цонева в ново амплоа. Покана за всеки, който иска да опита от гозбите й

M.FACEBOOK.COM

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

И аз се сещам за същото.
Някъде, много отдавна... тя я е направила 2004 година май, около 2005, година по-късно, моя приятелка и съученичка ми разказваше, че имала някакви проблеми с долната устна и за това я е направила такава. Но може и здравословен проблем да се крие зад истинската причина, което ако е така е доста неприятно? 

Ебати здравословния проблем, то че беге здравеопазването е под сяква критика, ма се за 20 години да са го диагностицирали и решили. Пък и не е като да няма/не може да изкара мънгизи да си го преправи от анус до на джамайка и путката. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

то че беге здравеопазването е под сяква критика

Това са абсолютните факти! И аз го казвам много пъти! И винаги трябва да се търси второ, че и трето мнение тук ако се налага. Че има и някакви псевдо-нещастници търсещи пари, но тук става въпрос за устата. Не знаем истинската причина, но ако се харесва така, има и по-фрапиращи случаи.
Между другото Глория е фенка на ЮНОНА!

Модна къща “ JUNONA “ ✨
image.png.e038af0fb3953f7ea242073787108f77.png
Да очакваме ли втора версия на ХИТА НА ЮНОНА - Отдалеч го вадиш ГЮРГЕ?

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте това trainwreck интервю със Силвия Лулчева (която озвучава всяка реклама, а на чалгарите е известна като гласът от А+Г = ВНЛ) channeling Глория, както и тъпите водещи

От 21:12

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

И аз се сещам за същото.
Някъде, много отдавна... тя я е направила 2004 година май, около 2005, година по-късно, моя приятелка и съученичка ми разказваше, че имала някакви проблеми с долната устна и за това я е направила такава. Но може и здравословен проблем да се крие зад истинската причина, което ако е така е доста неприятно? 

Здравословен е проблемът. На психическа основа.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

И това не е никак случайно, за какво друго да си мислиш след като устата и приличана на същия тоя анус? 

 

Ако е анус с хемороид съм съгласен, че си приличат.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DarkChild каза:

Коментирайте това trainwreck интервю със Силвия Лулчева (която озвучава всяка реклама, а на чалгарите е известна като гласът от А+Г = ВНЛ) channeling Глория, както и тъпите водещи

От 21:12

 

Ми права е - канят я на интервю за постановка пък дори не знаят за какво става въпрос

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Ми права е - канят я на интервю за постановка пък дори не знаят за какво става въпрос

И какво от това? Тя е там да си промотира пиесата. После пък вика, че хората ходели така или иначе. Тогава за какво изобщо е отишла. Иначе тези двамата са пълни тъпаци.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DarkChild каза:

Здравословен е проблемът. На психическа основа.

Тук вече покрай Дора знаем положението из родното здравеопазване е съвсем тотал щета. Докторите съвсем не могат да окажат помощ, дори шамарената терапия на Гюрулту е неприложима :( 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Тук вече покрай Дора знаем положението из родното здравеопазване е съвсем тотал щета. Докторите съвсем не могат да окажат помощ, дори шамарената терапия на Гюрулту е неприложима :( 

 

 

Като говорим за Доктор, нека го викнем на проверка при Дончо, Dion и имаше ли още някое друго шимейлче?

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Тук вече покрай Дора знаем положението из родното здравеопазване е съвсем тотал щета. Докторите съвсем не могат да окажат помощ, дори шамарената терапия на Гюрулту е неприложима :( 

 

 

Касата не покрива.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

И какво от това? Тя е там да си промотира пиесата. После пък вика, че хората ходели така или иначе. Тогава за какво изобщо е отишла. Иначе тези двамата са пълни тъпаци.

Разбира се че ще отговори така при подобен опит за унижение - “никой не идва да те гледа, помоли им се тука да ти обърнат внимание”.

Една проста Ивка Бейбе или Алпер Чочев са по-подготвени за техните гости. Това им е работата - да накарат госта да се чувства важен. 
Най-малкото е можело да прочетат сюжета.

Вероятно тези двамата са деца, племенници, внуци на “правилните хора” и затова са набутани там.

В западните държави такива водещи ги правят на две стотинки, но ние тук сме свикнали нашите звезди да се молят отчаяно за 5 минути по телевизора и ни е странно когато някой си защитава достойнството.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, кастинга вече да стартира!
Най-горещото тяло се избира!
Дайте всичко днес от себе си!

Апетитната Хапка!!! на вашите услуги! 
 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Страхотна е! ❤️ 
image.png.70cea100290eca3a5dff19c86d74cf06.png

Маро, купи си червило от Петя, ма! ❤️ 

Ако съм Лиса бих и дал пари на тоя боклук само и само да не си напляска маймунския гъз заместващ устата с мойте мазила. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DarkChild каза:

Касата не покрива.

Не им пречи да се качат на 18 сантиметрови токове и да бият калдъръма в търсене на клинична пътека или поне кремвирши и сърмички. Даже може да помогне маргинално, а в тия случаи и това е нещо. 

 

https://youtube.com/clip/UgkxHZ3YCNq1_Le2bXIEDUkpjEwOPZYN3Bgn?si=IdZ-kvb4WwTCfgEw

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Ако съм Лиса бих и дал пари на тоя боклук само и само да не си напляска маймунския гъз заместващ устата с мойте мазила. 

 

Сега рекламира и най-новата торта на Неделя - черно кадифе :D 
Сигурно яде и сере в мръсния й ден за ядене...... Мда, страхотно е да изядеш цяла торта! Тортите им наистина са единствените в България които лично на мен са ми допадали. :D Откриха и те топлата вода след години! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Сега рекламира и най-новата торта на Неделя - черно кадифе :D 
Сигурно яде и сере в мръсния й ден за ядене...... Мда, страхотно е да изядеш цяла торта! Тортите им наистина са единствените в България които лично на мен са ми допадали. :D Откриха и те топлата вода след години! :D 

Ще си купя нещо рекламирано от Мара Боклука 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Ще си купя нещо рекламирано от Мара Боклука 

 

Сигурен съм, че си пил Ариана :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...