Jump to content



ПРЕСЛАВА - 20 ГОДИНИ НА СЦЕНА - АРЕНА СОФИЯ/ 16-ти ноември 2024 г.


Препоръчани коментари

От 17.04.2024 г. от 15:53, DevilWish каза:

Така като гледам и "СПОМЕНИ" ще я пеят на концерта. Аристос и там както му е фамилията ще е там!
 

Концерт на ПРЕСЛАВА 20години 🎵
16/11/2024 / Арена София
Preslava
 
Thank you! 🥳

Ти смяташ че ще присъства като изпълнител, а не като кетъринг? 

image.png.1235cb9bc491d2a4980cab4dc7ebc63e.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.08.2024 г. от 19:23, Lelqtian каза:

Ти смяташ че ще присъства като изпълнител, а не като кетъринг? 

image.png.1235cb9bc491d2a4980cab4dc7ebc63e.png

Защо трябва да е едното или другото. Преди и след песента им съвсем спокойно може да си приготвя и продава дюнерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вчера слушах стари песни на Преслава, като Дума за вярност. На мен ли ми се струва или и нейния глас е изгубил богатството си, както се случва с Деси Слава.... Някак гласа на Преса е "изтънял" и с доста повече усилия трябва да взима високите части.... Няма го онзи мощен и плътен глас..  Интересно как ще се представи на концерта с толкова пеене.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2024 г. от 16:55, FikLena каза:

Арена 8888 София

Те са платили на залата да им прави реклама, нас тука кучетата ни яли. Единствените 4 осмици на които бих правил безплатна реклама са ония от Пайнер ;)  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 9.09.2024 г. от 13:16, Jake каза:

Вчера слушах стари песни на Преслава, като Дума за вярност. На мен ли ми се струва или и нейния глас е изгубил богатството си, както се случва с Деси Слава.... Някак гласа на Преса е "изтънял" и с доста повече усилия трябва да взима високите части.... Няма го онзи мощен и плътен глас..  Интересно как ще се представи на концерта с толкова пеене.

 

Еми ЕГН-то, многото работа. При много изпълнители се наблюдава. Мисля, че при Преслава е по-видимо, защото на младини даваше всичко от себе си вокално.

Аз се чудя дали ринопластика също не дава някакво отражение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...