Jump to content



ЕРГЕНЪТ 3


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Stela каза:

Не знам коя от тях е отишла там за чувства и коя за слава, ама Алексчето им показа как се прави. Цяла България го коментира. Не знам кой би го взел вече. Нито мъж, нито жена ще го иска с тая майка. Само Емануела би го оправила. 😂

Не е вярно! Аз го искам 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 356
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е вярно! Аз го искам 😘 

Недей. Ще те запознае с майка си и накрая пак тя ще е печеливша. :( 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Недей. Ще те запознае с майка си и накрая пак тя ще е печеливша. :( 

може съвсем случайно да се задуши в съня си или да я блъсне камион с памперси за възрастни, или да я пратим в лудница или старчески дом
c9dd2cf3bc825983cd1e065d03efe7c0.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

може съвсем случайно да се задуши в съня си или да я блъсне камион с памперси за възрастни, или да я пратим в лудница или старчески дом
c9dd2cf3bc825983cd1e065d03efe7c0.gif

Да й сложим плик на главата и да я отвлечем. Ще наемем мутри с черен джип. После ще я заключим в тоалетната при Тоти, да я оправи както тя си знае...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да й сложим плик на главата и да я отвлечем. Ще наемем мутри с черен джип. После ще я заключим в тоалетната при Тоти, да я оправи както тя си знае...

Или ще наемем Николета Лозанова да й пее - това се използва за мъчение на военнопленници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Или ще наемем Николета Лозанова да й пее - това се използва за мъчение на военнопленници.

Горкия Алек, сега иска или не, няма да има право на избор. Ще го накараме насила да избере живота си на ерген или нас! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

Да й сложим плик на главата и да я отвлечем. Ще наемем мутри с черен джип. После ще я заключим в тоалетната при Тоти, да я оправи както тя си знае...

Глупости. По лесно, че даже и ефтино, пращате я на Битивито да я снимат 3-5-6 месеца в някой санаториум да снимат Свекървата, и ето ви чехльото да ви е свободен щом сте му фърлили очо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-коментираният епизод на Ергенът от началото на формата - не се ли сещате, че всичко е с цел…

Дори сайта им нарочно качиха спойлера часове преди финала, за да може после всички да си пуснат самия финал, за да се убедят, че няма победителка. 

Ако беше нормален basic епизод с победителка, щеше да мине и замине в същата вечер, а сега социалните мрежи гърмят вече три дни - дори хората, които не го гледат, знаят финала наизуст вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Това е най-коментираният епизод на Ергенът от началото на формата - не се ли сещате, че всичко е с цел…

Дори сайта им нарочно качиха спойлера часове преди финала, за да може после всички да си пуснат самия финал, за да се убедят, че няма победителка. 

Ако беше нормален basic епизод с победителка, щеше да мине и замине в същата вечер, а сега социалните мрежи гърмят вече три дни - дори хората, които не го гледат, знаят финала наизуст вече.

+1
Абсолютно, дори на работа всички знаеха какво се е случило и коментираха разпалено.

На фона на слабия откъм рейтинг сезон, сценаристите избиха рибата с този епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал съм сезона само в Тик-ток, но съм на мнение, че финалът (и не само) е един хипер очеизваден сценарии и провокираният хейт към Алек е супер пресилен. И на него си му личи по интервюта колко му е неудобно, че заради договора не може да каже в директен текст "Накараха ме" и се мъчи да се примири, че заради номерата на БТВ сега главно той си го отнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Глупости. По лесно, че даже и ефтино, пращате я на Битивито да я снимат 3-5-6 месеца в някой санаториум да снимат Свекървата, и ето ви чехльото да ви е свободен щом сте му фърлили очо. 

Аз не съм. Отдавна съм зает за да хвърля око на него, но не отричам че ми е най-симпатичен от Ергените. :D Има и нещо друго, че не харесвам хора със сини очи. :D Но че е чехльо, чехльо е, под дърт чехъл.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Аз не съм. Отдавна съм зает за да хвърля око на него, но не отричам че ми е най-симпатичен от Ергените. :D Има и нещо друго, че не харесвам хора със сини очи. :D Но че е чехльо, чехльо е, под дърт чехъл.

Бизнес план - разкарваш дъртия чехъл, пускаш тоя под наем щом не ти е изпотрябвал. За допълнителна реклама - поръчай му песен и я завърти по Планета :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Бизнес план - разкарваш дъртия чехъл, пускаш тоя под наем щом не ти е изпотрябвал. За допълнителна реклама - поръчай му песен и я завърти по Планета :) 

Трудно ще я разкара някой, той е обсебен и я слуша като малко дете. Ако си намери жената - горката!
Да се пази от това дърто:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Stela каза:

Не знам коя от тях е отишла там за чувства и коя за слава, ама Алексчето им показа как се прави. Цяла България го коментира. Не знам кой би го взел вече. Нито мъж, нито жена ще го иска с тая майка. Само Емануела би го оправила. 😂

Финалът е копиран от американския Ерген

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2024 г. от 11:39, DevilWish каза:
VOX64.COM

Финалът на „Ергенът“ още не е дошъл, но всички знаем, че снимките приключиха още в края на миналата година. Тепърва ще видим с коя дама си тръгва или пък не ергенът Алек Младенов. Говори се, че две…

Мина ме.... Оправил я бил :D Еха..... Предвид предишната му визия, нормално тук да се нацелува и оправи всяка..... че тогава едва ли някоя или някой би се впечатлил, освен зубър в училище..... Те са със същите визии дали с очила или без, все тая....

На мен лично старата му визия ми допадна повече хаха 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Crimson каза:

На мен лично старата му визия ми допадна повече хаха 

Аз от това което видях е под всякаква критика :D С тия очила...... даже безвкусно ги е бил избрал.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

HOTARENA.NET

Подиграват му се заради стара снимка, на която прилича на зубър   Ергенът Алекс Младенов разсмя зрителите с нов бисер - че никога не е виждал руси турци, писа „Уикенд”. Много зрители го оприличават на актьор от турски сериал, именно защото пов

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам предаването, само прочетох коментари за случилото се. Според мен Ергена е ужасен, но майката донякъде, пак казвам донякъде е права. Но като имаш такива изисквания, не оставяш двете най - възрастни дами накрая. Ясно е, че е с гадже и е влезнал за реклама. Но отново е пословично комично. 

Относно претендентките, ами те какво очакват. Отишли да се предлагат като стока, ми една стока като не я бива или не я искаш, просто не купуваш. Общо взето формата във всяка форма ще е елементарен. Не може да избираш от стадо кози и да очакваш уважение, а и другото - кво е тва да си търсиш половинка по телевизията и то за месец - голяма любов, голямо нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За трети път след Киара и Криси реших да изгледам някой. Харесвах Надежда и Маги. Хареса ми интервюто на Надежда. Сега гледам, че са пуснали епизода с Маги. ❤️ И нея ще изгледам. Виждам, че добре е нахранила маминото синче.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...