Jump to content

Чат мания (април, май, юни, юли, август 2024)


Препоръчани коментари

От 18.06.2024 г. от 2:54, xroflx9 каза:

Някой гледа ли първия епизод от втория сезон на House of the dragon вече? Не останах впечатлен от 1 сезон затова ще изчакам да излязат няколко епизода,за да го започна,но все пак искам да чуя мнение

Домът на Дракона има по-голям акцент върху политика и драма, от колкото фантазия.

Като цяло сериала обслужва по-скоро върли фенове на Джордж Мартин и книгите, от колкото средностатистическия зрител.

Аз ще си го гледам заради Игра на Тронове, но не бих казал че ми е от най-интересните сериали евър.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес изгледах първия епизод на "Домът на Дракона" на новия сезон. Пуснах си го тъй на големия екран на Тв и му се изкефих. Много тъжно накрая свърши. Всеки понеделник нов епизод. 

Казват,че има по-малко зрители първия епизод от новия сезон в сравнение с първия сезон. но още е рано да се каже как ще се развият нещата. И въпреки това е най-сваляният торент в момента в Замунда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се похваля, че от днес съм ВИП Алеса вече. Днес като си получих поредната дреха от тях и са ми изпратили подарък с един плик запечaтан с червен печат и вътре имах Alessa Membership kарта, с която имам вече и намаление на всяка следваща поръчка. Е на това му се казва подарък- изненада и куп други привилегии. :P

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.06.2024 г. от 19:14, Sunlight каза:

Днес изгледах първия епизод на "Домът на Дракона" на новия сезон. Пуснах си го тъй на големия екран на Тв и му се изкефих. Много тъжно накрая свърши. Всеки понеделник нов епизод. 

Казват,че има по-малко зрители първия епизод от новия сезон в сравнение с първия сезон. но още е рано да се каже как ще се развият нещата. И въпреки това е най-сваляният торент в момента в Замунда. 

Свалянията в маймунда не се броите за зрители. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Sunlight каза:

Да се похваля, че от днес съм ВИП Алеса вече. Днес като си получих поредната дреха от тях и са ми изпратили подарък с един плик запечaтан с червен печат и вътре имах Alessa Membership kарта, с която имам вече и намаление на всяка следваща поръчка. Е на това му се казва подарък- изненада и куп други привилегии. :P

👸👑

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Свалянията в маймунда не се броите за зрители. 

Аз не гледам от Замунда, а имам MAX и си го пускам на ТВ. ;) 

Ама мисля вече да чакам да излязат всички 8 епизода, че не ми се чака всеки понеделник нов епизод. Така забравям какво се е случило. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Браво. ти поне се броиз за зрителка тогава. 

А и с моето динамично ежедневие не мога да го гледам директно. Днес мислих да гледам втори епизод щото почивам, но ще изчакам всички епизоди да излязат. 

Иначе  и Игра на тронове, и първи сезон на Дома на дракона си ги гледах от HBO МАX тогава на ТВ. Почивните ми дни тогава минаваха с цял ден гледане на епизодите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Sunlight каза:

Много яко писмо имам от Алеса. Откога искам да я спечеля тази карта. и вече я имам. От години съм им клиент. 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си поръчах къси панталонки от новата лятна колекция за първи път от Алеса, ама на мен с намаление, нали съм ВИП. :P

Taka ще ми станат комплект с топа и едно скрънчи си поръчах също. :P

И ризата ме кефи ама ще видим. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Sunlight каза:

Утре стартира турнети на Рики в Испания- 13 концерта. 

Ще ни донесеш ли турнети от Испания? Искам да видя каква е тая вариация на фурнети. или кубети? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Рики на турньети да прави миньети - кога ще ги стигнем испанците и техните иновативни шоу програми?!

Никога, особено ако изпълни наживо Едно ми, едно фа, едно сви с целия оркестър на коя беше филхармония. 

 

  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...