Jump to content

Чат мания (април, май, юни, юли, август 2024)


Препоръчани коментари

От 18.06.2024 г. от 2:54, xroflx9 каза:

Някой гледа ли първия епизод от втория сезон на House of the dragon вече? Не останах впечатлен от 1 сезон затова ще изчакам да излязат няколко епизода,за да го започна,но все пак искам да чуя мнение

Отвратително. 30 минути за сега съм гледал... никакво действие само празни приказки. И първият сезон беше такъв, но поне забързваха със смяна на актьорите хахах 

Заслужават най-спихналия рейтинг. Супер безлични образи. Сценарий чопнат от Игри на тронове, но доста по-скучен.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , meleto каза:

Сценарий чопнат от Игри на тронове, но доста по-скучен.

То е Игра на Тронове.
Даже края на сериала вече е спойлнат в първите сезони на Игра на Тронове от Джофри.

Spoiler

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Сега е времето да анонсираме че Аз, @xroflx9 и @Andrew Cunanan. влизаме в Биг Брадър!
IMG-5923.jpg

Истина е! Аз съм съществото от третия пол! Вече започнах да си купувам рокли за преди тен,след тен,за готвене,за спане,за сутрин,обед,вечер👀💅🏻

  • Like 1
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Сега е времето да анонсираме че Аз, @xroflx9 и @Andrew Cunanan. влизаме в Биг Брадър!
IMG-5923.jpg

A3 B/\u3aM B omega/\Ha ka6ma, 3a ga He ce cMecBaM c Bac, Ho mBa He 3Ha4u, 4e HqMa ga Bu npocq 4a6a 3axap

 

  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

То е Игра на Тронове.
Даже края на сериала вече е спойлнат в първите сезони на Игра на Тронове от Джофри.

  Покажи скрито съдържание

Не можа да ме грабне първия епизод, няма да продължа. Ако 1 от 8 епизода е боза, какви да са следващите? А Еуфория догодина ли щеше да излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Сега е времето да анонсираме че Аз, @xroflx9 и @Andrew Cunanan. влизаме в Биг Брадър!
IMG-5923.jpg

Аз вече си уредих победата 😘
seksapil-i-goreshti-strasti-na-10-te-nag

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз вече си уредих победата 😘
seksapil-i-goreshti-strasti-na-10-te-nag

Кукле ”изработила” си победата, но когато разкрия пред цяла България че си разбила семейство Башур и си направила аборт от Любо на Анелия и Мартин Елвиса нацията ще те намрази и ще трябва да коронясат мен!

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Кукле ”изработила” си победата, но когато разкрия пред цяла България че си разбила семейство Башур и си направила аборт от Любо на Анелия и Мартин Елвиса нацията ще те намрази и ще трябва да коронясат мен!

Мила, тея с пръчка не бих ги бутнал! А й нямат достатъчно кинти, за да наруша принципите си! :)
Като ме описвате като разтури къща, поне нека да е с хубави и млади мъже. Старчоците и грозниците ги пазате за себе си!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мила, тея с пръчка не бих ги бутнал! А й нямат достатъчно кинти, за да наруша принципите си! :)
Като ме описвате като разтури къща, поне нека да е с хубави и млади мъже. Старчоците и грозниците ги пазате за себе си!

 

Тоест предпочиташ да те пишем с Дончо, Дион и Лорен? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мила, тея с пръчка не бих ги бутнал! А й нямат достатъчно кинти, за да наруша принципите си! :)
Като ме описвате като разтури къща, поне нека да е с хубави и млади мъже. Старчоците и грозниците ги пазате за себе си!

 

Имам снимкови доказателства

spacer.png

  • Haha 1
  • Wow 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, xroflx9 каза:

Не се карайте. Аз спя с мелето,така че к(Уронясването вече ми е уредено.😘

Внимавай да не хванеш някоя интимна болест.

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод на Драконите беше добър. Трябваше да започнат войната още от миналия и да съкратят диалога.

С това което знам от книгите следващите епизоди би трябвало да са още по-кървави.

@meleto Ако не те интересува политическата част от предаването можеш да изгледаш направо новия епизод. Битката започва някъде в средата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Много беше як. Реанис умря по изкючителен начин, много добре е направено. Отлична работа, дават доста повече нюанси от книгата. 

Сега предстои и още по-добрата битка на Баела. Дано също са я изпипали.

Интересно дали в предаването Ренира ще участва в битки. В книгите Сайракс не е обучена да се бие и Ренира не участва в реална драконова битка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.07.2024 г. от 13:03, xroflx9 каза:

Не се карайте. Аз спя с мелето,така че к(Уронясването вече ми е уредено.😘

Много сладко, че ме сънуваш.

 

От 7.07.2024 г. от 13:42, Andrew Cunanan. каза:

Внимавай да не хванеш някоя интимна болест.

По-скоро някаква жалка болест.

 

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Новият епизод на Драконите беше добър. Трябваше да започнат войната още от миналия и да съкратят диалога.

С това което знам от книгите следващите епизоди би трябвало да са още по-кървави.

@meleto Ако не те интересува политическата част от предаването можеш да изгледаш направо новия епизод. Битката започва някъде в средата.

Интересува ме да има градация, оригиналност и действия. Надявам се, че битките не са като в предните сезони. От първия епизод направо не ми грабнаха вниманието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изумена какво се е случило:

HOTARENA.NET

Многодетното семейство се нанесе в къща, не е ясно как ще плаща наема
WWW.NOVINITE.BG

Милионерският наследник Християн Гущеров е съумял да профука на комар и за луксозен живот със съпругата си Светлана Василева – Гонзовица смайващата сума от над 20 милиона лева за последните 4 години, научи „Уикенд“ от няколко независими един от друг свои източници.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...