Jump to content

Чат мания (април, май, юни, юли, август 2024)


Препоръчани коментари

Свършиха се парите:

DAMA.BG

Важно е да знаете, че ние си оставаме приятели, пише блондинкатаСветлана Гущерова взриви социалната мрежа с кратък пост, в който пише, че се разделя с Християн Гущеров, видя HotArena.Ето какво написа блондинката:"Искам да споделя с вас, че от днес вече не съм във връзка с Християн Гущеров. Важно е да знаете, че ние си оставаме...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Sunlight каза:

Свършиха се парите:

DAMA.BG

Важно е да знаете, че ние си оставаме приятели, пише блондинкатаСветлана Гущерова взриви социалната мрежа с кратък пост, в който пише, че се разделя с Християн Гущеров, видя HotArena.Ето какво написа блондинката:"Искам да споделя с вас, че от днес вече не съм във връзка с Християн Гущеров. Важно е да знаете, че ние си оставаме...

 

Парата отдавна е свършила, ама явно не е лесно да гледаш 4 деца само с една п**тка, по-добре да са две. 

LIFEONLINE.BG

Как ще гледа четири деца без пари и умения, се чудят всички

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Парата отдавна е свършила, ама явно не е лесно да гледаш 4 деца само с една п**тка, по-добре да са две. 

LIFEONLINE.BG

Как ще гледа четири деца без пари и умения, се чудят всички

 

Има поне 3, ключови за се кса, дупки - тъй че челядта няма да остане гладна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си получих и поредната пратка от Алеса. Оказа се,че панталонките M ми стават и сега за първи път имам комплект Алеса- топ и панталонки от новата им лятна колекция. Много са яки и свежи, и летни, С тях ще ходя на Коце другата седмица, да падне направо като ме види. :P

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 4 часа , Sunlight каза:

Днес си получих и поредната пратка от Алеса. Оказа се,че панталонките M ми стават и сега за първи път имам комплект Алеса- топ и панталонки от новата им лятна колекция. Много са яки и свежи, и летни, С тях ще ходя на Коце другата седмица, да падне направо като ме види. :P

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Sunlight каза:

Днес си получих и поредната пратка от Алеса. Оказа се,че панталонките M ми стават и сега за първи път имам комплект Алеса- топ и панталонки от новата им лятна колекция. Много са яки и свежи, и летни, С тях ще ходя на Коце другата седмица, да падне направо като ме види. :P

Дай и ние да те видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

@xroflx9 хайде,мила, ще ни тряскат на яхта

1000011045.jpg

Ми амор,толкова ми е мързеливо в тези жеги,че дори Андон да ме чака гол в леглото ще легна и заспя. :( а и не мисля че този тревоман ще ни смогне

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта като си тръгвам от работа и 2-ма от колегите мъже-готвачи- единия на 28 г, другия и ъой там някъде ми викат как може да се облека така-пук аз с топ на Алеса и къси дънкови гащи и сандали. Викам какво ми е-най-нормално съм облечена-лятно, свежо. Всички носят къси гащи. А те, можеше по-прилично да се облечен, не да си показваш и краката. И аз им отвърнал, лято е, как да се облекат, горещо е, а те можеше по-прилично да се облечеш.Всички се обличали като к*рви вика. И аз ом викам нищо нередно лятото да сложиш ъоп и къси гащи. Все едно гола съм била викат. Само дето топа на мен е към 100 лв на Алеса. И им казах много сте консервативни и лятото как да се обличам като монахиня ли? И им казах, че да се обличам секси правя нещо лошо ли? И аз им викам млад човек съм как да се обличам. Готвачката вика хубава си, аз те харесвам как се обличаш.
 

  • Wow 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

Вчера вечерта като си тръгвам от работа и 2-ма от колегите мъже-готвачи- единия на 28 г, другия и ъой там някъде ми викат как може да се облека така-пук аз с топ на Алеса и къси дънкови гащи и сандали. Викам какво ми е-най-нормално съм облечена-лятно, свежо. Всички носят къси гащи. А те, можеше по-прилично да се облечен, не да си показваш и краката. И аз им отвърнал, лято е, как да се облекат, горещо е, а те можеше по-прилично да се облечеш.Всички се обличали като к*рви вика. И аз ом викам нищо нередно лятото да сложиш ъоп и къси гащи. Все едно гола съм била викат. Само дето топа на мен е към 100 лв на Алеса. И им казах много сте консервативни и лятото как да се обличам като монахиня ли? И им казах, че да се обличам секси правя нещо лошо ли? И аз им викам млад човек съм как да се обличам. Готвачката вика хубава си, аз те харесвам как се обличаш.
 

Неприлично е, защото предизвикваш грешни мисли във недоразвитите им загорели ... бях се засилил да пиша мозъци, но те нямат. Хич да не ти пука, и се оплачи на Колегата Ники от тия двамата. Тъкмо и той да ти каже как си си хубава. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички изпълнители са толкова надути на турнето на The Voice TV вчера. На сцената правят сърца и уж си обичат феновете, а като искат лапетата да се снимат с тях, се крият в шатрите, не давали снимки. Поне да не казварт,че си обичат феновете. Мислят се за някакви световни звезди. То даже световните звезди са по-земни и човечни от тях. Да не са като Коце дето с всек исе снима и на никой не отказва снимка. Има много да се учт на отношение и уважение от него. Той поне като казва,че държи на феновете си и ги обича е наистина така и го показава и с действия, не само с думи. А на турнето на The Voice изпълнителите са фалшиви отвсякъде. Аз и Анн- Мари Никол водещата бяхме с еднакви дрехи Алеса от новата лятна колекция- тя с роклята, аз с топа. 
 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Sunlight каза:

Всички изпълнители са толкова надути на турнето на The Voice TV вчера. На сцената правят сърца и уж си обичат феновете, а като искат лапетата да се снимат с тях, се крият в шатрите, не давали снимки. Поне да не казварт,че си обичат феновете. Мислят се за някакви световни звезди. То даже световните звезди са по-земни и човечни от тях. Да не са като Коце дето с всек исе снима и на никой не отказва снимка. Има много да се учт на отношение и уважение от него. Той поне като казва,че държи на феновете си и ги обича е наистина така и го показава и с действия, не само с думи. А на турнето на The Voice изпълнителите са фалшиви отвсякъде. Аз и Анн- Мари Никол водещата бяхме с еднакви дрехи Алеса от новата лятна колекция- тя с роклята, аз с топа
 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

 

@Sunlight

Когато Зайка е принцеса, ама живее в "Меден рудник".

 

FB_IMG_1721584999332.jpg

Зайка не съюествува и никога не съм живяла в Меден рудник, дори не го познавам комплекса. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Аз съм на процедури- педикюр в момента и после на маникюр. В събота на фризьор за Коце. 😎

На участие ли ще ходиш в събота на Коце? Къде?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...