Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Just_Me каза:

Тоз откога е най-любимият за Мара 🤔 Явно с други не я огрява 😄

20240515_090425_57.jpg

А той луд ли е да прави дует с тази западнала флопаджийка? Той прави големи хитове и е сред мъжете в топа, а Мария не е виждала популярна песен сигурно от 12 години. Ако бях на негово място, щях да откажа. В случая тя ще го използва за хит.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

А той луд ли е да прави дует с тази западнала флопаджийка. Той прави големи хитове и е сред мъжете в топа, а Мария не е виждала хит сигурно от 12 години. Ако бях на негово място, щях да откажа. В случая тя ще го използва за хит.

С Тонката хич не й се получи песента, той само се изложи. Та сега или Емрах ще бъде изложен, или ще гръмне песента заради него. Следя с интерес 🤣 Очаквам кавър на нещо турско или гръцко 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Видях че има национално възмущение от победителите.

Изобщо не съм гледал и един епизод, но по принцип всички победители във всички предавания са плюти.

преди 20 минути, Just_Me каза:

Тоз откога е най-любимият за Мара 🤔 Явно с други не я огрява 😄

20240515_090425_57.jpg

Нямаше как след добрата песен, която Мара пусна наскоро, да не се изложи после с дует с тая гнида.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Купувачите на гледания обезмислят постването на класацията, ужасна напаст са.

Трябваше да започнат и ония в сянката на псевдо лидерките да купуват като луди, за да стане ясно онова, което от години е ясно при огромен дял от продукцията на тях самите.:1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли лято 2017, когато тези две песни се появиха в рамките на една седмица и се бориха за хит на късното лято? Една се оказа по-силна от две в едно...

14 млн.

почти 18 млн.

Култовите кадри, в които Емануела бие мъже с камшици и лафовете "За мене не се мисли, а мечтае", "Хоп, след мене и потоп".

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Из Signal.bg:

В шоуто на Преслава специални гост-звезди ще са Софи Маринова, Константин и други обичани изпълнители

------------

И кои са тия други обичани изпълнители? Тя има дуети с Тони Стораро, който очевидно няма да е там, предвид, че той не я покани на неговия. Дуети с Джена, Ваня, Елена Паришева.......................................... Галена Нали са сдобрени, няма ли да я покани, защо не обявят името й сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Balkandji1 каза:

Из Signal.bg:

В шоуто на Преслава специални гост-звезди ще са Софи Маринова, Константин и други обичани изпълнители

------------

И кои са тия други обичани изпълнители? Тя има дуети с Тони Стораро, който очевидно няма да е там, предвид, че той не я покани на неговия. Дуети с Джена, Ваня, Елена Паришева.......................................... Галена Нали са сдобрени, няма ли да я покани, защо не обявят името й сега?

Здравейте! Другите обичани изпълнители ще са Стефан Илчев,Кеба,Милко и Ивелина Колева. 

Хубав ден!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Balkandji1 каза:

Из Signal.bg:

В шоуто на Преслава специални гост-звезди ще са Софи Маринова, Константин и други обичани изпълнители

------------

И кои са тия други обичани изпълнители? Тя има дуети с Тони Стораро, който очевидно няма да е там, предвид, че той не я покани на неговия. Дуети с Джена, Ваня, Елена Паришева.......................................... Галена Нали са сдобрени, няма ли да я покани, защо не обявят името й сега?

Абе това че се следват и са имали общи участия не означава, че са сдобрени. Просто са над нещата и са професионалистки 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, fengergana каза:

Здравейте! Другите обичани изпълнители ще са Стефан Илчев,Кеба,Милко и Ивелина Колева. 

Хубав ден!

Фенове на Преслава да направят протестно шествие под наслов "НЕ на Стефан Илчев на концерта на Преслава."

преди 1 минута, Just_Me каза:

Абе това че се следват и са имали общи участия не означава, че са сдобрени. Просто са над нещата и са професионалистки 😃

Ама нали тук говорят, че щели да пускат дует заедно до няколко седмици, не си ли чела?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Balkandji1 каза:

Да, спомняме си. А ти много октрито си почнал да подкрепяш гей културата. Преди години се правеше на ощипан, като стане въпрос за тая тема. Вече прие ли се? :3fdb8960598fa63e:

Подкрепата ми е по-скоро на база убеждения. Винаги съм бил сексуално либерален. Та не е изцяло self-serving. Обикновено тези, които роптаят срещу LGBT се отвращават дори от "обикновения" секс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Коментирано ли е че транса Глориа Йорданова се свързала с мениджъра на арменеца, от който Преса уж била откраднала Улицата, за да я изпорти и той заплашил със съд?

Според мен ще се изръси с колкото може, за да купи правата. Иначе ако изтрият песента…

 IMG-4403.jpg

Глориа май беше казвала че е фенка на Галена, така че нищо изненадващо тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Из Signal.bg:

В шоуто на Преслава специални гост-звезди ще са Софи Маринова, Константин и други обичани изпълнители

------------

И кои са тия други обичани изпълнители? Тя има дуети с Тони Стораро, който очевидно няма да е там, предвид, че той не я покани на неговия. Дуети с Джена, Ваня, Елена Паришева.......................................... Галена Нали са сдобрени, няма ли да я покани, защо не обявят името й сега?

Галена ще е там, просто чакат според мен в по-късен етап да го обявят. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Галена ще е там, просто чакат според мен в по-късен етап да го обявят. 

Нали се говореше и за някакъв дует. Не изключвам премиерата да бъде на самия концерт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

преди 15 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

преди 15 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

преди 15 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

 

 

преди 15 часа , Fast каза:

Спомняте ли си абсурдния тоалет с когото беше отишла Деси Слава? 💀

162419316169041.jpg

 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Fast каза:

Глориа май беше казвала че е фенка на Галена, така че нищо изненадващо тук.

Ha Mupa u EMaHye/\a e. npegu u AHgpa

преди 45 минути, Runevski каза:

Когато имаше специализирани предавания за фолк в национален ефир :)

 

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

+ Ваня

+ Rashed AlRashed

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чалгата, а специално Рамания е повлияла на Светльо. Ами постоянно говорите за кралици и човекът се превърна точно в такава за да получи одобрението ви! :D

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

Здравейте! Другите обичани изпълнители ще са Стефан Илчев,Кеба,Милко и Ивелина Колева. 

Хубав ден!

Сигурен съм, че се шегуваш! От тези само Ивелина Колева и в краен случай Милко да са там? 
Галена.... евентуално Ваня или Анелия? За Елена не знам, но дано е там.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Ha Mupa u EMaHye/\a e. npegu u AHgpа

Не е фенка на Емануела. Ема я отряза за интервю и Глориа започна от тогава да я хейти също.

Уж била близка приятелка с Галена. Разказваше на лайв такива противни и странни истории за нея, нищо чудно че и Галя ѝ се дърпа за интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Jake каза:

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

Доколкото разбрах не е точно транс, а драг кралица. Чалга певицата е антитеза на готвещо-чистещата домакиня. Нормално е да се навъртат много гей хора в тези среди. И никой не е "ставал" женствен. Някои хора по природа са с по-женствени характери, разберете го. Биологичния пол е само рамка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...