Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Danger. каза:

Дори да са минали е супер неколегиално това. Нима си мисли, че като изтрие такъв златен хит хората ще я забравят и ще започнат да слушат нейната потресаваща версия? 

Песента на Теодора е хит и това няма да го промени. Версия, още повече с нелицеприятния Супер Смеш и хит няма да стане.... 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

На голям тумбак чифте пендари.

 

Тук Камелия я урочаса - Щом си толкоз гладна за овации, внимание, да надебелееш дано, щом излизаш пред публика бременна. И 15-тина години по-късно Рени е с крак 80 кила. Камелия ги можеше едно време нещата.

- Д-р Хинова

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф сега и Райна ще издава нова песен. От ГЕРБ трябва да измислят нещо в предстоящия мандат да глобяват хора, които слушат песни на Райна за популяризиране и даване на стимул на невротичен-агресивен тип поведение.

Представяте ли си да измислят такъв закон? На Райна да й позволят да си издава песни, но да глобяват слушателите им. Ще изпада в мощни кризи нервната. 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Danger. каза:

Дори да са минали е супер неколегиално това. Нима си мисли, че като изтрие такъв златен хит хората ще я забравят и ще започнат да слушат нейната потресаваща версия? 

uguomka! gaHo guana3oH nogHoBqm npaBama

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

По-скоро Горда съм дрисла.

Трак лист:
1.Горда съм посра
2.Съединителска дързост
3.Изкарала е Тоти, гомното
4.Татянко, мъри посрина
5.Татяно мъри, кафява Тотьо - дует с Николай Фитнесов
6.Усро, усро
7.Поклекнала е Татяна/Татяно, Татянке
8.Акам я, мамо ма
9.Акни, акни
10.Татяно ле, Татяно/Насрано моме
11.10 лицеви 
12.Не акни, Тоти за лека нощ
 

  • Thanks 1
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Мария е страйкнала официалното видео на Теодора, което имаше близо 10 милиона в тубата. С каква наглост? 

 

IMG_2562.jpeg

Мара наглата! Купила е правата и след свалянето на нейната "версия", са я прихванали щъркелите и решила да тръгне с джуките/рогата/ напред!

преди 1 час , Роско каза:

Вероятно да. Минаха 10 години от Теодора и тя не ги е подновявала. Нали беше в чужбина. 

Дори да е така, те самите автори щом не са я докладвали за "неподновени права", а наща Мара ги е докладвала, смятай колко е нагла тая пача!

 

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Борко станал селянин - отглежда градини с посеви, ръководи дом за възрастни хора

HOTARENA.NET

Борис Дали предлага в родния си Бобов дол медицински грижи, но и лично повдига духа на обитателите, черпи с плодове от градината си и с домашен сок

 

Е той Борето отдавна си има голяма градина до къщата и си отглежда всякакви плодове и зеленчуци. Даже продава сок от ябълки по някои супермаркети. Хубаво е защото са малко хората, които се занимават с такава работа и помагат с отглеждането на натурални продукти. Да си селянин даже никак не е лошо. Ако ги нямаше селяните щяхме да си ядем само бургерите от макдоналдса и да мрем от инфаркти като хамериканците.

  

  

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Мария като Теодора ѝ потърси сметка:

IMG-4704.jpg

Ха, нащо, а пардон маке-то Райне, било неграмотно. МалОумнице се пише ма!

 

преди 48 минути, asylum каза:

uguomka! gaHo guana3oH nogHoBqm npaBama

До колкото помня от подкаста на Йони, Касъмката там каза, че Фивос му бил голям приятел. Хайде да му удари едно рамо за разчекването на Мара. Да й се обади Фивос да й върне парите и да й каже сори ама не може да я ползваш вече и до там!

  • Like 3
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, FolkEmpire каза:

Е той Борето отдавна си има голяма градина в къщата и си отглежда всякакви плодове и зеленчуци. Даже продава сок от ябълки по някои супермаркети. Хубаво е защото са малко хората, които се занимават с такава работа и помагат с отглеждането на натурални продукти. Да си селянин даже никак не е лошо. Ако ги нямаше селяните щяхме да си ядем само бургерите от макдоналдса и да мрем от инфаркти като хамериканците.

 

Аз не го казвам с лошо, че е селянин. На село е по-спокоен живота и по-близо до природата. Наситихме се на претъпканост, задръстване и замърсяване в големите градове. Имах разни наблюдения в последните години и установих, че в Пловдив хора, идващи от села и по-малки градове изглеждат по-добре и са с по-добро телосложение от децата на големия град.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита с нова песен

Звучи малко като “Ще бъде дълга вечер дръж ме дръж ме дръж ме”

WWW.INSTAGRAM.COM

7,497 likes, 56 comments - alphamusicbg on May 28, 2024: "Coming soon ....".
  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам наградите на БГ радио. Ами топ сцена! На световно ниво.

Мисля си ако Пайнер и Фен направят награди да обединят всички , та да върнат малко блясъка на жанра . :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Роско каза:

Гледам наградите на БГ радио. Ами топ сцена! На световно ниво.

Мисля си ако Пайнер и Фен направят награди да обединят всички , та да върнат малко блясъка на жанра . :D

То най-добре би било ако имаше кой да събере изпълнителите от двете фирми, както едно време бяха наградите на "Нов Фолк", но уви..

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

То най-добре би било ако имаше кой да събере изпълнителите от двете фирми, както едно време бяха наградите на "Нов Фолк", но уви..

Да ми дадат финанси аз ще ги събирам . :D

И без това ги зная всичките вече. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Десита с нова песен

Звучи малко като “Ще бъде дълга вечер дръж ме дръж ме дръж ме”

WWW.INSTAGRAM.COM

7,497 likes, 56 comments - alphamusicbg on May 28, 2024: "Coming soon ....".

Пак Тенекиена боза. Гъбин не се умори да скача от нискокласен на нискокласен композитор.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Роско каза:

Мисля си ако Пайнер и Фен направят награди да обединят всички , та да върнат малко блясъка на жанра . :D

Боже, като стане въпрос кой ще открива и кой ще закрива после 10 години няма да си говорят.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...