Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Самият Балканджи е казвал, че българите са най-грозни, но сега ги брои за фактор относно мнението им за красотата на Преслава. 😭

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Е, да. Тогава обсъждаха килограмите, защото беше пълничка. Единствената грешка, че си е смъкнала гърдите според мен. Сега не Преслава, а Юнона наричат тази с най-голям бюст. :D 
Аз външно сега я харесвам повече. Просто хората не бяха свикнали да я гледат така... и се обсъжда. Общо-взето, нормална реакция. 

Те пък постоянно водят хроника за това на коя колко й е бюста, за да се знае коя води класацията. Няма друга такава държава. Значи Юна сега е вимето на фолка. Уволнена е, не ми харесва тази зъбла с поглед на крава.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Наградите ми липсват - да виждаш смачкани Смядлен и Счетоводителката, докато Преслава взима поредната награда за певица на годината - БЕЗЦЕННО! 🤩

Тя Счети много комплекси се наложи да пре(глътне). Дори Ана която беше гласена за новата номер 1, плътно зад Преса, с най-големите хитове..... по-успешна кариера при Токича. Какво ли й е било? 
Ами физиономията й, когато се случи това на церемонията с Преслава и Галена.... Виж й само погледа. Тук Счетка беше същинска лидерка и номер 1 до 2012-та година, че и след това. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Самият Балканджи е казвал, че българите са най-грозни, но сега ги брои за фактор относно мнението им за красотата на Преслава. 😭

Не си спомням да съм казвал, че са най-грозни. Но! В последните 25 години нивото на красота значително им спадна заради различни причини.

Може и да има грозновати българи, но не и такива, които приличат на Майкъл Джексън. В началото на хората им приличаше на него преди да свикнат с визията й. Сега вече е друго, приеха я.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Те пък постоянно водят хроника за това на коя колко й е бюста, за да се знае коя води класацията. Няма друга такава държава. Значи Юна сега е вимето на фолка. Уволнена е, не ми харесва тази зъбла с поглед на крава.

Да, до преди месец все като влезна в новини и се пише за Юна и "БЮСТ НОМЕР 1 В ПОП-ФОЛКА". Оженила се, преди това пък колата й бяха отмъкнали... Много обсъждана стана напоследък? 
Само едно не е ясно. Защо никой не обсъди произношението, което аз и @asylum така обожаваме да слушаме "Не съм пияЛа, но с теб ме хваЛЛЛЛЛЛЛа"

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Имаше една инерция, която Емилия беше набрала. Каквото и да пуснеше, все ставаше някакъв хит. Така се случи и с тази мазна лиготия:

 

За албумът на тая песен й бяха сменили вокалите. Не си спомням, май и там имаше някакво взаимстване? На мен ми допада. Клипът е супер забавен. :D 
По принцип Ема пуска добри самостоятелни песни, даже с "Прощавам ти" доказа, че изобщо не си е изгубила нюхът към хубавите песни. Дано и новата става за слушане.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan. Емилия заляга в моя живот и с друга интересна случка.

Преди 3 години един бивш колега, с който имахме вземане-даване, ме проследи до новото ми работно място. Дойде две вечери да ми прави серенада с колата си. На втората вечер пусна тази песен цялата с увеличен на макс саунд в три 3 часа през нощта. Целият район Южен гърмеше, мислех, че някой ще викне полиция:

 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Хинова чумоса песента на Емануела, но не казвайте на никой. Не иска да й излиза име. Хинова сри психиката на Преслава през 2019, когато България й се подигра заради носа. Лекарка-вещица е.

Ko Muc/\u XuHoBa 3a xuma Ha ce3oHa

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Вече не се правят такива песни за душата в чалгата.

Evergreen!

преди 58 минути, Andrew Cunanan. каза:

Истинската ЕМИЛИЯ, която трябва този фором да боготвори, а не изгората на Коко Динев и Башур!!!

 

Tq ce npeuMeHyBa!

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

Балканджи като отида да си ремонтирам носът в Турция - ще ти пратя селфита от операционната маса.

 

преди 32 минути, Balkandji1 каза:

@asylum Юна кюпек, лакът шебек лий положението?

TaMaH me cnoMeHax! no3gpaB:

 

преди 44 минути, DevilWish каза:

Да, до преди месец все като влезна в новини и се пише за Юна и "БЮСТ НОМЕР 1 В ПОП-ФОЛКА". Оженила се, преди това пък колата й бяха отмъкнали... Много обсъждана стана напоследък? 
Само едно не е ясно. Защо никой не обсъди произношението, което аз и @asylum така обожаваме да слушаме "Не съм пияЛа, но с теб ме хваЛЛЛЛЛЛЛа"

 

@Balkandji1ko Muc/\u6 3a mo3 xum!

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Balkandji1 каза:

Имаше една инерция, която Емилия беше набрала. Каквото и да пуснеше, все ставаше някакъв хит. Така се случи и с тази мазна лиготия:

 

помниш ли този "хит"?

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Те пък постоянно водят хроника за това на коя колко й е бюста, за да се знае коя води класацията. Няма друга такава държава. Значи Юна сега е вимето на фолка. Уволнена е, не ми харесва тази зъбла с поглед на крава.

какво мислиш за този поетичен хит?

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Balkandji1 коментирай актьорското майсторство на Анди-Панди в този клип, направо трябва да й дадат оскар за него ❤️ А с вокалното изпълнение отне титлата "Ангелски глас" на ексДиневица.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Да де, но тикток не задължително е популярно сред всички българи, а и виж качеството на песента с изкуствен интелект - смехотворно е. Друго ще е да си прозвучи с перфектен саунд, изчистено, професионално поднесено.

Не ползвам тикток, но дори и да ползвах, нямаше да слушам тази версия, тъй като е нескопосана.

Всеки втори клип на тая песен гласи как хората искат да я чуят от Галена. Даже повече от всеки втори. Песента наистина е някакъв страшен бум, а тикток вече е доста голям измерител. Като гръмне нещо там значи е забелязано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Балканджи като отида да си ремонтирам носът в Турция - ще ти пратя селфита от операционната маса.

 

Ако отидеш при доктора на Преси има опасност да се върнеш без нос. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Gerganafen каза:

Ако Коко си търсеше момченца, Кичка досега да го е прилапала (и буквално, и преносно) и да е станала мегазвезда!

 

 

Коко ако си търсеше момченца, не виждам Кичка как би се класирала? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...