Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Thecranfan каза:

Не може да си пропуснал песните му "Син си имам", "Вече съм баща", "Имам си дете", Женен съм" и "Явно спя с жени", включени в двойната фолклорна наслада "Хетеросексуална наздравица".

По мое време хетеросексуалните народни изпълнители не крепяха цялото си творчество на парадиране с това, че не са обратни, ама Здравко явно държи да се знае. 

 

Пропуснал съм ги. Аз не му слушам песните, на мен той ми е интересен. Сега се зачудих защо... Аз май имам неосъзнато сексуално влечение към младия Здравко. Щях да го нае ба, ако имах възможност.

  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

noMuc/\ux q 3a Hqkoq om KaHapume, Keba u moū. noc/\e Bugqx Gürültü u ce ycemux

Мда, Гюрулту с тая физиономия разваля тънкия им план да се представят за Канарите и пак да лишат гръцките туристическа и селко стопанска индустрии от услугите си. 

image.png.2f5c6679110544e466d1851c3535b9b0.png

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

:roll1:

Уникален си. Текстът не е насочен към теб. Просто ме кефи с теб да обсъждам Здравка Мандаджиева, исках да му обърнеш внимание.

Както е изпяла една от сръбските ми любимки:


Гeйките не трябва ли да стават все по-хот и сладки с всяка следваща година? Поне съдейки по себе си - ти кажи при теб как е?
Този изглежда все едно влак го е газил. Особено в лицето. Знаеш, предполагам, мнението ми относно гейките - стожери на църковните ценности и морал? Ако си мaстия или пeдеруга - по-добре играй и действай като същността си, а не като нещо, което не си, само и само за да си одобряван и харесван. Този и така не е! Виж Веско Маринов е друго нещо, но фоклорните гейки изначално са обречени на забвение, ето ти още един - фен на Калория, май и тук се подвизава:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Thecranfan каза:

Не може да си пропуснал песните му "Син си имам", "Вече съм баща", "Имам си дете", Женен съм" и "Явно спя с жени", включени в двойната фолклорна наслада "Хетеросексуална наздравица".

По мое време хетеросексуалните народни изпълнители не крепяха цялото си творчество на парадиране с това, че не са обратни, ама Здравко явно държи да се знае. 

 

Много смело от твоя страна да мислиш, че @Balkandji1 ще губи време, за да слуша и да се запознава с народните бози на леля ни Здравка. 🤡

Кое е това твое време? Кога си роден?
В момента фоклорът е по-голяма простащина от чалгата:

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

@Balkandji1a c MeH kou obu4a6 ga KoMeHmupa6!

 

Луна, Екстра Нина и този мегахит, разбира се ❤️ Скоро 30 милиона за 2 месеца.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji1 каза:

Има ли деца? Браво, ако е така. Не знам, все ми е приличал на прикрита педе расчица.

При него интересно ми е остаряването му. Като дебютира преди средата на '00 беше красив, млад левентин, а сега го гледаме сбабичосан. Кефи ме как фенките му - лели и стрини, слушащи народен фолк все още си го обичат.

мислех, че е дебютирал десетилетието 00-19 😱
Ма то същото е с Борчето Дали, я виж какво яко маце с гланз за устни бе в "Пиян", а сега има кръгове около очите с големината на 7-те рилски езера. :( 
Надявам се Меди да не остарее така, сега показва признаци само на разкрасяване с всяка изминала година 😘 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

мислех, че е дебютирал десетилетието 00-19 😱
Ма то същото е с Борчето Дали, я виж какво яко маце с гланз за устни бе в "Пиян", а сега има кръгове около очите с големината на 7-те рилски езера. :( 
Надявам се Меди да не остарее така, сега показва признаци само на разкрасяване с всяка изминала година 😘 

Хубаво говорим за Здравчето, ама гледай ти и наш последен Ерген Алек може да каже здравей на слухът, че е ???

JENITE.BG

Алек Младенов обра хейта на цяла Бълагрия след злополучния финал на трети сезон на "Ергенът". Но нещата не спират дотук - не стига, че унижи публично...

Няма лошо, да прояви стил, вкус и класа. Но защо не бяха поканени 26 мъже? Ех...... Ксенийо, Ксенийо, не ти беше лесна ролята.... да отпратиш Маги и Надежда!

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Thecranfan каза:

Не може да си пропуснал песните му "Син си имам", "Вече съм баща", "Имам си дете", Женен съм" и "Явно спя с жени", включени в двойната фолклорна наслада "Хетеросексуална наздравица".

По мое време хетеросексуалните народни изпълнители не крепяха цялото си творчество на парадиране с това, че не са обратни, ама Здравко явно държи да се знае. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Хубаво говорим за Здравчето, ама гледай ти и наш последен Ерген Алек може да каже здравей на слухът, че е ???

JENITE.BG

Алек Младенов обра хейта на цяла Бълагрия след злополучния финал на трети сезон на "Ергенът". Но нещата не спират дотук - не стига, че унижи публично...

Няма лошо, да прояви стил, вкус и класа. Но защо не бяха поканени 26 мъже? Ех...... Ксенийо, Ксенийо, не ти беше лесна ролята.... да отпратиш Маги и Надежда!

Алек Младенов е сладък и бих не само спал заведнъж с него :( 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

мислех, че е дебютирал десетилетието 00-19 😱
Ма то същото е с Борчето Дали, я виж какво яко маце с гланз за устни бе в "Пиян", а сега има кръгове около очите с големината на 7-те рилски езера. :( 
Надявам се Меди да не остарее така, сега показва признаци само на разкрасяване с всяка изминала година 😘 

А ти как искаш да изглежда един мъж, наближаващ или навършил 50? Виж, че и Дамян има кръгове под очите в "Окадар".

Тия, дето ги разправяш "Ставам по-секси и по-хот с всяка следваща година" са до един момент. Навършиш ли 28-29, вече не е така.

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Алек Младенов е сладък и бих не само спал заведнъж с него :( 

Сладък, но как избяга с 300. Хванеш ли го - здраво дръж, че да не вземе да постъпи несериозно и да отиде при любимият си приятел, който "одобряваше" момичетата... Едва ли е одобрил изобщо някоя, как не изревнува и не си го прибра, не знам. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато една гъркиня прави в пъти по-добри и разнообразни песни и видеа от всичките родни чалгарки накуп!
@Balkandji1 би ли дал мнение за първата и третата песен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Аааааааааааааа, не пак този!!!!!!!!
 

Мария и Super Sa6 😄🖤
Очаквайте дует!
image.png.8ac8e28c5a8faa44471affa6c476811f.png

Видно от тази снимка русата перука е направила най-сетне Супер Саш Мъжествен алфа екземпляр! GO GURL!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Уникални дечица и много се радвам, че има деца, но Бога ми вижте му маниерите, стойката в клипа. Пълна леличка в почти всеки кадър. Такъв не го ща. Искам младия Здравко с по-момчешко излъчване и малко, избръснато дупе да припка покрай мен. 😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

А ти как искаш да изглежда един мъж, наближаващ или навършил 50? Виж, че и Дамян има кръгове под очите в "Окадар".

Тия, дето ги разправяш "Ставам по-секси и по-хот с всяка следваща година" са до един момент. Навършиш ли 28-29, вече не е така.

 

Стига ме кле!
Дамян изглежда супер, от дъртите мъже той е най-добре изглеждащ. Кокаин има тяло, ама главата какво ще я правим?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Уникални дечица и много се радвам, че има деца, но Бога ми вижте му маниерите, стойката в клипа. Пълна леличка в почти всеки кадър. Такъв не го ща. Искам младия Здравко с по-момчешко излъчване и малко, избръснато дупе да припка покрай мен. 😂

Очаквам да коментираш този "човек"

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Balkandji1 какво става с твоят любимец Лео? Защо не успява да пере мегехит след мегахит? :( Нещо му спадна популярността и вече едвам стига до над милион.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато една гъркиня прави в пъти по-добри и разнообразни песни и видеа от всичките родни чалгарки накуп!
@Balkandji1 би ли дал мнение за първата и третата песен?

 

И в двете песни ме зарибяват припевите. Първата е особено интересна, различна. Клиповете също впечатляващ по нестандартен начин. Предполагам певицата е една от топа на Гърция?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много смело от твоя страна да мислиш, че @Balkandji1 ще губи време, за да слуша и да се запознава с народните бози на леля ни Здравка. 🤡

Кое е това твое време? Кога си роден?
В момента фоклорът е по-голяма простащина от чалгата:

 

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

😂😂😂

Нина и Цветелина.

И разни ретро треторазрядници, които още издигаш в култ, а аз ги соля.

O/\eeeee, 3aK/\eBaM ce, cq maMaH Mu u3/\e3e 4ypo/\uHa om Hu6momo! Buj go/\y

 

преди 8 минути, DevilWish каза:

Сладък, но как избяга с 300. Хванеш ли го - здраво дръж, че да не вземе да постъпи несериозно и да отиде при любимият си приятел, който "одобряваше" момичетата... Едва ли е одобрил изобщо някоя, как не изревнува и не си го прибра, не знам. 

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Очаквам да коментираш този "човек"

 

MapqH e cynep!

 

IMG_8217.png

IMG_8218.png

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...