Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Камелия го е изпяла за Здравко Мандаджиев - "защо ли за теб мисля аз, а ти си долен... хондурас", "помня казваше ти, че отзад не боли..."

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

През 2000 година явно не ме е слушала много главата, защото си купих албума на Цветелина "Няма да е все така" на диск. От него най-любима ми стана този неклипиран хит. Брутал песничка:

 

Едно от най-добрите ми качества, е, че не знам нито една песен на Цвъца Морализаторката, но на пиърките й от този период - повечето!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам Цвъци е заченала и след това е изпадала от топа или както казва Преси: "Забремене и кариерата в канала отиде..."

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Доколкото разбирам Цвъци е заченала и след това е изпадала от топа или както казва Преси: "Забремене и кариерата в канала отиде..."

Цвета беше спрягана за любовница на Димитров в годините 1998, 1999 преди да набедят Деси Слава за такава. Склонен съм да мисля, че има някаква истина. Кариерата й е в абсолютен подем през тия години и в 2000-ната нещо става, Цвета изпада зад борда, а най-оборотните песни са дадени на Деси Слава и Камелия. Деси Слава я насраха от бутане тогава. Направи голям удар с "Мъжете всичко искат" (беше номер 1 цели 10 седмици в някаква влиятелна класация) и "До тук", но това не стигна на Димитров. Лятото й направи номер 1 дует с Руслан Мъинов, а късната есен й подари Първа награда на фестивала Златния Мустанг за песента "Бели нощи". "Бели нощи" между другото връхлетя държавата не като торнадо, а като мощен американски ураган, който засяга няколко щата едновременно. Имаше национално сътресение с тая песен, толкова голям хит стана. Хората се наложи да купуват сборния албум "Златния мустанг", защото песента я имаше само там.

@adorable Какво мислиш по въпроса?

  • Like 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Цвета беше спрягана за любовница на Димитров в годините 1998, 1999 преди да набедят Деси Слава за такава. Склонен съм да мисля, че има някаква истина. Кариерата й е в абсолютен подем през тия години и в 2000-ната нещо става, Цвета изпада зад борда, а най-оборотните песни са дадени на Деси Слава и Камелия. Деси Слава я насраха от бутане тогава. Направи голям удар с "Мъжете всичко искат" (беше номер 1 цели 10 седмици в някаква влиятелна класация) и "До тук", но това не стигна на Димитров. Лятото й направи номер 1 дует с Руслан Мъинов, а късната есен й подари Първа награда на фестивала Златния Мустанг за песента "Бели нощи". "Бели нощи" между другото връхлетя държавата не като торнадо, а като мощен американски ураган, който засяга няколко щата едновременно. Имаше национално сътресение с тая песен, толкова голям хит стана. Хората се наложи да купуват сборния албум "Златния мустанг", защото песента я имаше само там.

2001-ва след като Фатмес зачева също не и е толкова силна. :( 
Щом Фатмес е била толкова дълго време номер 1 - Камзи помирисвала ли е номер 1 изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

2001-ва след като Фатмес зачева също не и е толкова силна. :( 
Щом Фатмес е била толкова дълго време номер 1 - Камзи помирисвала ли е номер 1 изобщо?

Да. Камелия беше номер 1 и с четирите си сингъла от албума, като с "Приказен сън" само за 1 или 2 седмици. Общо взето до лятото основно Камелия и Деси Слава царуваха в класациите. В началото на годината номер 1 бяха "Като птица" на Рени и "Няма шега" на Камелия. После "Ти си...", "Мъжете всичко искат", "Луда по тебе".

Примерът с "Мъжете всичко искат" е само за една изолирана класация на определена радио станция. Имаше класации по кабелните телевизии и на различни радиа. Там песента не беше номер 1 чак 10 седмици, имаше по-голямо разнообразие.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Помниш ли, когато тази песен беше номер 1?

Много налагана от всички кабелни телевизии през 1999, а Цвета я бутаха за любимка на тийнейджърите. Следващата година излезнаха "Златна рибка" и "Ези тура" и Цвета повече не помириса номер 1.

ga, u ma3u

преди 57 минути, Balkandji1 каза:

През 2000 година явно не ме е слушала много главата, защото си купих албума на Цветелина "Няма да е все така" на диск. От него най-любима ми стана този неклипиран хит. Брутал песничка:

 

Xum!

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

Едно от най-добрите ми качества, е, че не знам нито една песен на Цвъца Морализаторката, но на пиърките й от този период - повечето!

 

Tyū e qko

преди 10 минути, DevilWish каза:

Абе на тия някой вярва ли им?

Още едно: 

 

TaMaH 3qnaM 3a BaH4a u 6mqx ga mu cnoge/\q 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

ga, u ma3u

Xum!

Tyū e qko

TaMaH 3qnaM 3a BaH4a u 6mqx ga mu cnoge/\q 🤣🤣

Да, направо Deja Vu :D 
Човекът си е тръгнал от нея заради големите сметки в заведения, които е правила :D 
Това за "БИВШИТЕ ДЕЦА"  - смях! :D :D :D 

:D :D :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Да, направо Deja Vu :D 
Човекът си е тръгнал от нея заради големите сметки в заведения, които е правила :D 
Това за "БИВШИТЕ ДЕЦА"  - смях! :D :D :D 

Bcu4ko 3By4u cynep npaBgonogobHo. To4Ho maka cu w noegcmaBqM BaH4a B 3aBegeHuqma: “Go/\eMu xopa cMe” 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Bcu4ko 3By4u cynep npaBgonogobHo. To4Ho maka cu w noegcmaBqM BaH4a B 3aBegeHuqma: “Go/\eMu xopa cMe” 🤣🤣🤣

Тук на 1:36 заявява "АЗ СЪМ ЧОВЕКЪТ КОЙТО Е ПРАВИЛ НАЙ-МНОГО ЛЮБОВ С ЖЕНИ ОТ БЪЛГАРИЯ" 
Той е БАЩАТА на цяла България. :D :D :D 

Тоя не е наред! 😮 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

 

TaMaH 3qnaM 3a BaH4a u 6mqx ga mu cnoge/\q 🤣🤣

Прочетох "Секирата" и помислих, че е посветила песен на Майката на Полина? :roll1:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Тук на 1:36 заявява "АЗ СЪМ ЧОВЕКЪТ КОЙТО Е ПРАВИЛ НАЙ-МНОГО ЛЮБОВ С ЖЕНИ ОТ БЪЛГАРИЯ" 
Той е БАЩАТА на цяла България. :D :D :D 

Тоя не е наред! 😮 

Беше казал, че Калория е проституеса. ИДОЛ!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Беше казал, че Калория е проституеса. ИДОЛ!

Да. Във вторият клип разказваше за нейното начало. :D 
И непрекъснато натъртваше на "ГАЛЯ ОТ ДВЕ МОГИЛИ" :D :D :D :D :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грехота е някой тук да не е слушал нито една песен на Цветелина,  като тоя клип трябва да е иконик  за 95% от форумците:

Иначе Черно БМВ й била подарък от Гло.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Грехота е някой тук да не е слушал нито една песен на Цветелина,  като тоя клип трябва да е иконик  за 95% от форумците:

Иначе Черно БМВ й била подарък от Гло.

не слушам рандъм селячки!
-смъртта

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, HIStory каза:

Грехота е някой тук да не е слушал нито една песен на Цветелина,  като тоя клип трябва да е иконик  за 95% от форумците:

Иначе Черно БМВ й била подарък от Гло.

Изгледах го за да видя кое му е толкова иконик. Типичен чалга клип с типичен чалга сюжет присъстващ в десетки други видеа.:dontknow:

Слушаме Цветелина, как да не слушаме:

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...