Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Стига ме кле!
Дамян изглежда супер, от дъртите мъже той е най-добре изглеждащ. Кокаин има тяло, ама главата какво ще я правим?!

Какво му е на главата на Константин? Много си е добре даже за годините си. Той и Фики има тяло и е по-млад даже ама в лицето прилича на експериментатор на хиалуронови филъри. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Какво му е на главата на Константин? Много си е добре даже за годините си. Той и Фики има тяло и е по-млад даже ама в лицето прилича на експериментатор на хиалуронови филъри. 😁

Преди години видях Кокаин на живо посред бял ден и още регулярно си лея куршум от гледката. Между чувал от бял прах и лицето на Констатнтин разликата е, че чувалът има по-ясна форма и по-ценно съдържание. :) 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Преди години видях Кокаин на живо посред бял ден и още регулярно си лея куршум от гледката. Между чувал от бял прах и лицето на Констатнтин разликата е, че чувалът има по-ясна форма и по-ценно съдържание. :) 

Зависи какво има в тоя чувал. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Това не ли онзи creepy чичко, който присъстваше в някои от ретро фолк клиповете или ги бъркам?

 

Надя Тото промотира педофилията още през 2002-ра...

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Сезонен. Албумът май беше доста продаван.

Хората тогава са имали вкус, щом са се кефили на Марчето.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Hu Боева разкри и подробности около предстоящата премиера, като анонсира със специален постер в социалната мрежа, че новият й проект е със заглавие “Полудяваш ли” и ще бъде представен в понеделник – 27 май в 18 часа, първо в нейния онлайн канал TanyaBoeva_Official. 24 часа по-късно видеото ще се завърти премиерно и в ефира на Фен ТВ.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Това не ли онзи creepy чичко, който присъстваше в някои от ретро фолк клиповете или ги бъркам?

 

Не е той. Онзи от клиповете се казва Атанас Димитров, имаше предаване със скечове в първите години на Планета заедно със Стефан Цирков. Малко след спирането на предаването е починал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Това не ли онзи creepy чичко, който присъстваше в някои от ретро фолк клиповете или ги бъркам?

 

Той ли е сериозно? Ами не знам, аз по това време не съм слушал... Тая песен от коя година е?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Той ли е сериозно? Ами не знам, аз по това време не съм слушал... Тая песен от коя година е?

Туй е третият клип на Надка Тотопункта, веднага след дебюта и "Полунощ е" - демек лятото на 2002-ра, когато все още се мъчеха да я наложат. Предстоят й още 2 клипа - "Ритъм див" и дуета с Коста Марков преди да избухне скандалът с правата на "Полунощ е" и тя да започне да се подвизава само като пълнеж по програми, а след това и да излети от телевизията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Gerganafen каза:

Изгледах го за да видя кое му е толкова иконик. Типичен чалга клип с типичен чалга сюжет присъстващ в десетки други видеа.:dontknow:

Слушаме Цветелина, как да не слушаме:

 

 

Цвета е скандал, вие сте кьорави - през 2004-та баш тая сухарка да снима как хваща гаджето на калъп с друг мъж - никоя от "скандалните" не беше посмяла.  Чак Емануела, 20-тина години по-късно. 

А тая Пеевската е толкова нарочена за певица, колкото Стораро за фактор. Мяука там нещо, ама толкова си може. Ако разчиташе на талант и харизма, без дебел (във всеки смисъл) финансов гръб, щеше да си остане в Г група форевър.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Туй е третият клип на Надка Тотопункта, веднага след дебюта и "Полунощ е" - демек лятото на 2002-ра, когато все още се мъчеха да я наложат. Предстоят й още 2 клипа - "Ритъм див" и дуета с Коста Марков преди да избухне скандалът с правата на "Полунощ е" и тя да започне да се подвизава само като пълнеж по програми, а след това и да излети от телевизията.

Аз "Полунощ е" я знам. За първи път я чух една лятна ваканция, когато пътувахме за Хасковско, където си прекарвах всяка лятна ваканция и даже се чудих коя е тая, песента много ми хареса. Още с първо слушане..... До тогава знаех само песни на Глория като "Дива нощ", "Уморих се от теб", "Погрешен адрес", "Оставете ни на мира".... на Камелия "Луда по тебе" и на Десислава "Мъжете всичко искат" и може би "Мистерия"..... други песни не бях и чувал..... 
Сестрата на баба ми често ги пускаше като ходих, но изобщо не сме и обръщали внимание толкова. Една лятна ваканция хванах по Планета песни като "СМС" на Есил Дюран, "100 патрона" на Ивана и Весела - "Звездна нощ", "300 нощи, 300 дни". 
Иначе от 2004 си я харесвам тази музика и основната причина са Анелия и Райна. "Обичай ме" и "Хиляди жени". Това са песните като цяло. 
Емилия също я знам като име от 2003 година, Гергана естествено...... Анелия "Погледни ме в очите", тогава всеки го знаеше това нещо..... и имаше пародия в класа ми :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Цвета е скандал, вие сте кьорави - през 2004-та баш тая сухарка да снима как хваща гаджето на калъп с друг мъж - никоя от "скандалните" не беше посмяла.  Чак Емануела, 20-тина години по-късно. 

А тая Пеевската е толкова нарочена за певица, колкото Стораро за фактор. Мяука там нещо, ама толкова си може. Ако разчиташе на талант и харизма, без дебел (във всеки смисъл) финансов гръб, щеше да си остане в Г група форевър.

Единственият разумен избор на даден мъж е да спи с друг мъж пред това да си легне с Цвета Фригидната. Хубуу е преценила и сама, че с килотите на баба си ще ги отврати съвсем,

Относно вторият абзац - не може всички да са фактор на Дунав мост и върху чeпа на Жоро И като Гюрулту? И по-добре, че не всички в държавата са кyрви.

Току що, DevilWish каза:

Аз "Полунощ е" я знам. За първи път я чух една лятна ваканция, когато пътувахме за Хасковско, където си прекарвах всяка лятна ваканция и даже се чудих коя е тая, песента много ми хареса. Още с първо слушане..... До тогава знаех само песни на Глория като "Дива нощ", "Уморих се от теб", "Погрешен адрес", "Оставете ни на мира".... на Камелия "Луда по тебе" и на Десислава "Мъжете всичко искат" и може би "Мистерия"..... други песни не бях и чувал..... 
Сестрата на баба ми често ги пускаше като ходих, но изобщо не сме и обръщали внимание толкова. Една лятна ваканция хванах по Планета песни като "СМС" на Есил Дюран, "100 патрона" на Ивана и Весела - "Звездна нощ", "300 нощи, 300 дни". 
Иначе от 2004 си я харесвам тази музика и основната причина са Анелия и Райна. "Обичай ме" и "Хиляди жени". Това са песните като цяло. 
Емилия също я знам като име от 2003 година, Гергана естествено...... Анелия "Погледни ме в очите", тогава всеки го знаеше това нещо..... и имаше пародия в класа ми :D 

Полунощ е единствената слушаема песен на тая простакеса.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Конди, това било ли е хит през 2001-ва?

Да, имаше някакъв лек бум, като излезе дори. Звучеше различно за времето си, младите я харесаха. Да кажем, че се е позвъртяла около топ 3 за няколко седмици.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Да, имаше някакъв лек бум, като излезе дори. Звучеше различно за времето си, младите я харесаха. Да кажем, че се е позвъртяла около топ 3 за няколко седмици.

Жестока е шаМарчето!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Единственият разумен избор на даден мъж е да спи с друг мъж пред това да си легне с Цвета Фригидната. Хубуу е преценила и сама, че с килотите на баба си ще ги отврати съвсем,

Относно вторият абзац - не може всички да са фактор на Дунав мост и върху чeпа на Жоро И като Гюрулту? И по-добре, че не всички в държавата са кyрви.

Полунощ е единствената слушаема песен на тая простакеса.

Ами аз чух албумът й и наистина "Полунощ е" е най-добрата й песен. Харесаха ми и "Огън в сърцето" за която разбрах, че е дебютна, "Грешка", това нещо "Супер е живота" и на мен ми е инфантилно като песен и видео..... последната й песен не е лоша "Опитай нещо ново", но не е и кой знае какво. Наистина "Полунощ е" е нейната песен. Все тая кавър, платен или не. Страхотна е.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият клип на всички чичовци, бюстието на Мария Кюри от 99-та, тоалетът на Кайли от 2001-ва и песен, която се въртеше страшно много в рубриката "Класика в жанра" по Планета:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Полунощ е единствената слушаема песен на тая простакеса.

Не е. Тази е яка и беше хит.

Като цяло освен "Полунощ е" Надя имаше няколко други хита. Беше станала доволно популярна в даден момент. Тя беше любовница на Николай Скерлев, той я покоровителстваше в Пайнер. Мисля, че кариерата й пропадна, след като се разделиха.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...