Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Не е. Тази е яка и беше хит.

Като цяло освен "Полунощ е" Надя имаше няколко други хита. Беше станала доволно популярна в даден момент. Тя беше любовница на Николай Скерлев, той я покоровителстваше в Пайнер. Мисля, че кариерата й пропадна, след като се разделиха.

Наясно съм със съшествуването на тази песньовка, но никога не съм я слушал. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Любимите песни на @Balkandji1 през лято 02

 


 

"Сладък миг" не можех да я понасям. Ето ги реалните:

"Истинска нощ" ми беше любима, но към края на годината, когато беше реализирана като четвърти сингъл от албума на Деси Слава.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

"Сладък миг" не можех да я понасям. Ето ги реалните:

"Истинска нощ" ми беше любима, но към края на годината, когато беше реализирана като четвърти сингъл от албума на Деси Слава.

Пица Скитница е от пролетта, лятото снима Мистерия (май).

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, HIStory каза:

Цвета е скандал, вие сте кьорави - през 2004-та баш тая сухарка да снима как хваща гаджето на калъп с друг мъж - никоя от "скандалните" не беше посмяла.  Чак Емануела, 20-тина години по-късно. 

А тая Пеевската е толкова нарочена за певица, колкото Стораро за фактор. Мяука там нещо, ама толкова си може. Ако разчиташе на талант и харизма, без дебел (във всеки смисъл) финансов гръб, щеше да си остане в Г група форевър.

Честно ли твърдиш, че някой скорошен клип на Емануела (в момента не се сещам кой точно визираш) е единственият клип след този на Цветелина #1 с кадри на които лирическия герой изневерява?:blink: Като казах десетки видеа с този сюжет, имам предвид буквално. На прима виста се сещам за Елена - Изгубена и Емилия - С теб да бъдем пак, но със сигурност чалгата е пълна с такива. Това, че Цвета се е разчупила тогава за себе си, не прави непременно клипа иконик/култов за всички като цяло.

Иначе аз лично май й знам само "Здраве да е", "Маска туге" и дуета със Сашо Роман. Общо взето тези, които въртяха по "Планета". Все пак като цяло не е активна от близо 20 години, нормално някои от малките да не я знаят. Сама си е решила да се отдели от "Пайнер" когато все още бяха монопол, а после да става писателка. Не всяка е Деси Слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Честно ли твърдиш, че някой скорошен клип на Емануела (в момента не се сещам кой точно визираш) е единственият клип след този на Цветелина #1 с кадри на които лирическия герой изневерява?:blink: Като казах десетки видеа с този сюжет, имам предвид буквално. На прима виста се сещам за Елена - Изгубена и Емилия - С теб да бъдем пак, но със сигурност чалгата е пълна с такива. Това, че Цвета се е разчупила тогава за себе си, не прави непременно клипа иконик/култов за всички като цяло.

Иначе аз лично май й знам само "Здраве да е", "Маска туге" и дуета със Сашо Роман. Общо взето тези, които въртяха по "Планета". Все пак като цяло не е активна от близо 20 години, нормално някои от малките да не я знаят. Сама си е решила да се отдели от "Пайнер" когато все още бяха монопол, а после да става писателка. Не всяка е Деси Слава.

Супер Саш е мъжът, който е предпочетен пред МАНОЛЯ от мъжо ѝ - ПАДЕНИЕ и АПОКАЛИПСИС! Поне да беше някой готин, както би казала Зайка.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Честно ли твърдиш, че някой скорошен клип на Емануела (в момента не се сещам кой точно визираш) е единственият клип след този на Цветелина #1 с кадри на които лирическия герой изневерява?:blink: Като казах десетки видеа с този сюжет, имам предвид буквално. На прима виста се сещам за Елена - Изгубена и Емилия - С теб да бъдем пак, но със сигурност чалгата е пълна с такива. Това, че Цвета се е разчупила тогава за себе си, не прави непременно клипа иконик/култов за всички като цяло.

Иначе аз лично май й знам само "Здраве да е", "Маска туге" и дуета със Сашо Роман. Общо взето тези, които въртяха по "Планета". Все пак като цяло не е активна от близо 20 години, нормално някои от малките да не я знаят. Сама си е решила да се отдели от "Пайнер" когато все още бяха монопол, а после да става писателка. Не всяка е Деси Слава.

Хистори имаше предвид, че в клипа на Цвъца мъжо ѝ и изневерява с мъж, а не с жена, затуй е било скандал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Туй е третият клип на Надка Тотопункта, веднага след дебюта и "Полунощ е" - демек лятото на 2002-ра, когато все още се мъчеха да я наложат. Предстоят й още 2 клипа - "Ритъм див" и дуета с Коста Марков преди да избухне скандалът с правата на "Полунощ е" и тя да започне да се подвизава само като пълнеж по програми, а след това и да излети от телевизията.

npo4emox momonymkama 🤣

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

хем е бездарна, хем е инфантилно селско момиче - абсолютно нерентабилна инвестиция за Пайнера.

Ee, qka be6e, be! nee6e c/\agko u geHce6e G/\agko 🤣

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Любимият клип на всички чичовци, бюстието на Мария Кюри от 99-та, тоалетът на Кайли от 2001-ва и песен, която се въртеше страшно много в рубриката "Класика в жанра" по Планета:

 

a3 u myū noMHq

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Не е. Тази е яка и беше хит.

Като цяло освен "Полунощ е" Надя имаше няколко други хита. Беше станала доволно популярна в даден момент. Тя беше любовница на Николай Скерлев, той я покоровителстваше в Пайнер. Мисля, че кариерата й пропадна, след като се разделиха.

npuqmHu necHu uMa6e. Ta3u be6e nony/\qpHa

 

  • Like 3
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Респективно и Николай Скерлев не те е е бал, ясно...

image.png.16bf3d7f1057b94f289fff6ef78c4697.png

тоя е от породата на Цвъца Екстра Нинова - от лапе - чичак по душа и външен вид. А това с Надя е било вид педофилия сигурно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Честно ли твърдиш, че някой скорошен клип на Емануела (в момента не се сещам кой точно визираш) е единственият клип след този на Цветелина #1 с кадри на които лирическия герой изневерява?:blink: Като казах десетки видеа с този сюжет, имам предвид буквално. На прима виста се сещам за Елена - Изгубена и Емилия - С теб да бъдем пак, но със сигурност чалгата е пълна с такива. Това, че Цвета се е разчупила тогава за себе си, не прави непременно клипа иконик/култов за всички като цяло.

Иначе аз лично май й знам само "Здраве да е", "Маска туге" и дуета със Сашо Роман. Общо взето тези, които въртяха по "Планета". Все пак като цяло не е активна от близо 20 години, нормално някои от малките да не я знаят. Сама си е решила да се отдели от "Пайнер" когато все още бяха монопол, а после да става писателка. Не всяка е Деси Слава.

Той има предвид, че изневярата е на мъж с мъж, затова е скандален клипа за времето си. Реално задръстенячката е зарязана заради гей любов, не бяха чести такива експерименти по онова време, то и сега... Чудя се как ли й е хрумнал такъв сюжет при положение, че е дисциплинирана пуританка...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Той има предвид, че изневярата е на мъж с мъж, затова е скандален клипа за времето си. Реално задръстенячката е зарязана заради гей любов, не бяха чести такива експерименти по онова време, то и сега... Чудя се как ли й е хрумнал такъв сюжет при положение, че е дисциплинирана пуританка...

Като говорим за гей любов, през 2004 и Рени направи такъв клип - "Вик и зов" с онзи на Галена от ваната.

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Той има предвид, че изневярата е на мъж с мъж, затова е скандален клипа за времето си. Реално задръстенячката е зарязана заради гей любов, не бяха чести такива експерименти по онова време, то и сега... Чудя се как ли й е хрумнал такъв сюжет при положение, че е дисциплинирана пуританка...

Може да го е изпитала от първо лице? 🤗

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Може да го е изпитала от първо лице? 🤗

Я да го изгледам тоя клип, какви са тия коментари. Много скандална била. :D 
Цветелина и скандална :D Видях вчера, че пее пред някакво огледало, но нищо повече. Даже изгледах видеото което @asylum постна, посветено на Счетоводителката - СЕКРЕТАРКА :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

@Balkandji1noMHu6 /\u c/\yxoBeme, 4e Hagq cmpaga om aHopekcuq u npunaga no y4acmuq?

 

Това някаква програма ли е, че и Кама има клипове оттам?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хистори имаше предвид, че в клипа на Цвъца мъжо ѝ и изневерява с мъж, а не с жена, затуй е било скандал.

 

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Той има предвид, че изневярата е на мъж с мъж, затова е скандален клипа за времето си. Реално задръстенячката е зарязана заради гей любов, не бяха чести такива експерименти по онова време, то и сега... Чудя се как ли й е хрумнал такъв сюжет при положение, че е дисциплинирана пуританка...

Оле, вярно - понеже единият е с дълга коса се обърках.😅 И да стрелям, изложих се. @HIStory извинявай, съгласявам се, че Цветелина Ориджинъл е скандална кралица!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвъца Конспираторката е създала и Интернета, за да може да възникне пиратството и албумите на съратничките й от Пайнер да не се продават в стотици хиляди тиражи. Нейното айкю е поне 210.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

 

Оле, вярно - понеже единият е дълга коса се обърках.😅 И да стрелям, изложих се. @HIStory извинявай, съгласявам се, че Цветелина Ориджинъл е скандална кралица!

Пише, че видеото е от 2004 година. Ами на Рени - Вик и зов? И то е от тогава.
Последната песен на Цветелина която наистина ми беше любима:

Мисля, че и хит си беше! 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Цвъца Конспираторката е създала и Интернета, за да може да възникне пиратството и албумите на съратничките й от Пайнер да не се продават в стотици хиляди тиражи. Нейното айкю е поне 210.

 

Тоя клип много ме кефеше като го даваха. :D Тогава чатовете бяха нещо УАУ, аз даже не знаех какво е и компютър по това време и зяпаш... очите ти стават на балтонски копчета. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

 

Оле, вярно - понеже единият е дълга коса се обърках.😅 И да стрелям, изложих се. @HIStory извинявай, съгласявам се, че Цветелина Ориджинъл е скандална кралица!

Щеше да е по-скандално Цвъца да хване мъжо си на калъп с баща си или майка си. Ама нека не й даваме безплатни идеи!

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...